emakler

Fahrenheit / 2009-05-18 18:43
przykład: złożyłem dyspozycję kupna akcji spółki X. Liczba akcji: 3, limit ceny: 1,35. A akcje kupiono po 1,37 zł.... Nie podawałem limitu aktywacji. Czy to oznacza, że zobowiązałem się kupić akcje po MINIMALNEJ cenie 1,35? Czy jeśli ustaliłbym limit aktywacji na 1,36, to akcje kupiono by max. po 1,36?
Jak ustalić maksymalną wartość po jakiej kupione będą akcje, czyli: kupię akcje X, jeżeli jej cena nie przekroczy Y?
Wyświetlaj:
Kroghot / 78.28.5.* / 2009-05-23 09:14
Generalnie to co piszesz jest chyba nie możliwe, albo coś źle opisałeś.

Albo był limit albo wcisnąłeś pkc, albo jak zwykle mbank robi sobie jaja.

Często mi się dzieją tam różne cuda dla tego wole tam się nie bawić.

A swoją drogą ciekawi mnie skąd wyczytałeś że kupiłeś je po 1,37?? czy przypadkiem nie wliczasz w to prowizji? :)
u2mart / 2009-05-21 17:50 / Tysiącznik na forum
Hmm no miałem się już nie bawić emaklerem po ostatnich niepowodzeniach ale trochę mnie kusi portfel pulsu biznesu.
Złożyli zlecenie na Kruszwicę i Elstar Oils.
Spółki rzeczywiście wyglądają zachęcająco pod wieloma względami a i sam porfel PB póki co systematycznie na niezłym plusie.
Tak więc zapewne się skuszę.
Ma ktoś jakieś pomysły co do tego.
u2mart / 2009-05-22 00:35 / Tysiącznik na forum
No i się skusiłem.Zlecenie złożone
u2mart / 2009-05-18 22:51 / Tysiącznik na forum
Hmm no dziwna sprawa.
Co prawda wielkiego doświadczenia nie mam ale za każdym razem jak kupowałem z limitem ceny to nigdy nie była ona wyższa niż podana przeze mnie
Może ktoś bardziej obeznany w temacie coś wymyśli
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy