Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Embargo na mięso. Marek Sawicki: Przygotowujemy się

Embargo na mięso. Marek Sawicki: Przygotowujemy się

Wyświetlaj:
rembert2 / 2014-08-01 17:18 / Tysiącznik na forum
Kitus bajdus ble ble-politycy PSL tylko zapowiadaja ,obiecuja a tak naprawde niewiele od nich zalezy-przydalby sie im odpoczynek od sejmu ,za bardzo przyrosli do stolkow
RUS kiedyś LECH / 83.24.178.* / 2014-08-01 14:07
Poljaki, czego skomlicie? Przecież wciąż szczekacie na Rosję. Honorowo by było nie tylko zaprzestać sprzedaży Ruskim tak cennych jabłek, kapusty i Waszego Produktu Narodowego czyli Buraków, ale też samym w zamian odpowiedzieć tym samym: zaprzestać kupować gazu, ropy, metali itd. Kupujcie od "przyjaciół" z USA albo Arabów. WIELKA sprzeczność pomiędzy tym co mówicie, a tym co robicie. A Wasz minister spraw zagranicznych powinien jeść w nagrodę cały czas wieprzowinę ( tą co pozostała w kraju).
niwjk / 178.11.115.* / 2014-08-01 14:44
ciekawe co bedzie slawetny narod jadl.te rope i ten gaz?my damy sobie rade.tylko ciekawe na ile wam (w)robli wystarczy.a kto tu burak,to zostawiam osadowi innych.
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
satyr / 87.207.215.* / 2014-08-01 13:50
Polecam min. Sawickiemu jabłka Szampion które są w sprzedaży w sieci Kuafland, a dostawcą jest PRIMA2000 z Grójca. Jabłka są bez smaku i wyglądają na inną przemysłową odmianę i pew nie jego krowy lub świnie by się ich nie chwyciły. Wyczytałem, że tą odmianę zbiera się dopiero we wrześniu a tu mamy koniec lipca. Jeśli Rosjanie otrzymują takie samo badziewie to im sie nie dziwię, że wybrzydzają. W grudniu miałem podobną sytuacje z ziemniakami. Dostawca deklarował zupełnie inna odmianę niż faktycznie była zapakowana do worka. To są produkty nie do jedzenia tylko na sprzedaż.
ogorek_X / 31.61.140.* / 2014-08-01 13:48
Jak mam do wyboru pyszne ogórki za 1 zł/kg od amodyfikowanej kiełbasy za 15 zł to zaczynam zdrową dietę. A najbardziej rozbawił mnie wywiad z jakimś technologiem mięsa, który w TV po objasnieniu procesu produkcji szynki powiedział:" ...a z odpadków robimy kiełbasę".
bertsi / 178.37.221.* / 2014-08-01 13:36
W Internecie pojawi się hasło: "jedz mięso i kapustę". W ten sposób problem zostanie rozwiązany, co potwierdzi minister Sawicki.

Najnowsze wpisy