Forum Forum inwestycyjneWydarzenia

Emeryci w Grecji za miesiąc mogą nie otrzymać świadczeń

Emeryci w Grecji za miesiąc mogą nie otrzymać świadczeń

Wyświetlaj:
LdN / 2011-10-05 06:33 / Bywalec forum
Ale przecież już wiadomo, że moje pokolenie nie dostanie emerytur przez rozrzutność socjalistycznych rządów więc wyobraź sobie, że wiem co piszę.
kedyw / 46.134.13.* / 2011-10-05 00:07
Nie jest tak źle. Grekom pomoże Unia, bo ... musi.
LdN / 2011-10-04 20:04 / Bywalec forum
Żyli na kredyt to teraz mają za swoje. Tylko pewnie socjalizm w Europie weźmie górę nad zdrowym rozsądkiem i Grecja pieniądze na ciąg dalszy rozrzutności dostanie.
grek_ale_nieprawdziwy / 91.150.222.* / 2011-10-04 23:04
Pracowałeś sobie gdzieś w jakieś firmie. Płaciłeś uczciwie podatki. Trochę sobie odłożyłeś, wziąleś jakiś kredyt ( mieszkanie auto itp. ), ale raty spłacałeś i spłacasz regularnie. W międzyczasie chodziłeś na wybory, ale nie zawsze wygrywali Ci na których głosowałeś.
I tak przez 20-30 lat.
A dzisiaj dowiadziałeś się, że jest jakiś krysys, jakaś dziura budżetowa
i że trzeba oszczedzać, więc nie wypłacą Ci emerytury.
A na koniec wchodzisz na jakieś polskie forum, gdzie jakiś Polak pisze posta, że dobrze Ci tak, bo żyłeś na kredyt.
I zastanawiasz się co ten gość pisze.
Można to napisać po grecku ale wtedy na pewno nikt nie zrozumie.
LdN / 2011-10-05 06:37 / Bywalec forum
(Kliknąłem gdzie nie trzeba i komentarz nie pojawił się pod Twoim) Ale przecież już wiadomo, że moje pokolenie nie dostanie
emerytur przez rozrzutność socjalistycznych rządów więc wyobraź
sobie, że wiem co piszę.
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy