Forum Forum emerytalneInne

emerytura 2012 jakie zmiany

emerytura 2012 jakie zmiany

Adam M. / 2011-11-21 15:18
Czy mógłby mi ktoś powiedzieć jakie zmiany na rok 2012 zapowiada nasz rząd? Co nowego zostanie wprowadzone ?
Wyświetlaj:
kazimierz ktory kocha Polske / 79.184.54.* / 2012-02-15 22:15
Ja pracoje prawie 40lat na pkp w przewozach podruznych i co do 67 lat mam pracowac moze wtrumnie a Pan Tusk moja emeryture przetrawi na swoje potrzeby bo to jest w jego planie.Niedac zabrac.Pan Tusk jest nierobem jako Minister,niezna sie na gospodarce Polski.Pan Tusk ma wysoka pensje i reszta nierobow Poslow i Ministrow to olewaja uczciwych Polakow .W Polsce ceny rosna a pensje stoja bo sa uklady z nierobami w uzedach i z nierobami zadu.Kto W Polsce ma firmy ci co maja uklady bo za komuny prawie wszyscy byli biedni a teraz w szybkim tempie sie dorobili w jakim sposobie.Czyli umieli dobrze krasc,robotnik pracowal prawie za darmo a napelniali sobie portwele nie placili podatkow to sa Polscy bizmesmeni czyli oszusci.Co to jest prezes to jest len.czyli truten, truten powiniewn byc uspiony .Niedlugo zbliza sie olimpiada to bedzie zaplonnik jak w Rosji ja sie nie myle to bedzie prawda lepiej ceny opuscis podatki zmniejszyc Polakom dac zarobic poszanojcie prawdziwych Polakow.
rozsądny / 81.190.246.* / 2011-11-29 18:22
Trudno znaleźć złoty środek, ale jeżeli waloryzacja miałaby być kwotowa to niech zmienią zasady przyznawania emerytur i wysokość składek emerytalnych. Podwyżki płac również powinny być kwotowe, 300 zł dla premiera i 300 zł dla sprzątaczki. Oczywiście byłych prezydentów i pozostałych również dorównać do wszystkich. Ponadto jeżeli ktoś przepracował 40 lat nie może być traktowany tak samo jak osobę z 20letnim stażem lub otrzymał rentę po katastrofie smoleńskiej. Ponadto rząd daje przykład jak oszukiwać, przyszli emeryci nie wierzcie rządzącym i odkładajcie pieniądze do "skarpety", ponieważ jest duże prawdopodobieństwo że tak was omotają że dostaniecie tylko na kaszkę manna i mleczko odchudzone w wieku emerytalnym. Jeżeli nie macie zamiaru wypłacać emerytur to nie okradajcie ludzi.
tańczący_z_fundami / 193.41.231.* / 2011-11-21 15:28
Mało kto zwrócił uwagę w tym zalewie tuskowych obietnic wyciagania nam pieniędzy z naszych kieszeni na najważniejszą rzecz w expose. Otóż zapowiedź waloryzowania emerytur KWOTOWO a nie procentowo jest pewnością że rząd będzie chciał wydobyć się z problemów budżetowych za pomocą HIPERINFLACJI. Powtarzam to tutaj na forum od dawna. OSTRZEGAM - należy się na to przygotować, i zwiewać z oszczędnościami przed tymi złodziejami !

Co do odpowiedzi na Twoje pytanie - obejrzyj sobie expose Tuska - fakt że bredzi jak w malginie ale on to zrobi, przystrzyże nas do gołej skóry. Jeśli chodzi ci o same emerytury - podwyższa wiek emerytalny do 67 lat i dla mężczyzn i dla kobiet - w ten sposób że co 4 miesiące będzie go podwyższał o 1 miesiąc. No i ta waloryzacja o której wcześniej napisałem. UCIEKAĆ Z OSZCZĘDNOŚCIAMI !

Najnowsze wpisy