Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Emerytura po 40 latach pracy. Kancelaria Prezydenta wycofuje się z pomysłu

Emerytura po 40 latach pracy. Kancelaria Prezydenta wycofuje się z pomysłu

Wyświetlaj:
dzida84 / 87.207.136.* / 2015-05-26 00:25
Komorowski ma łeb na karku a mamy nowego Prezydenta który naobiecywał ludziom nierealne rzeczy no to niech się wykaże, swoją drogą jak wprowadzi przewalutowanie kredytów we frankach to ja chcę żeby mi spłacił 1/4 mojego kredytu w złotówkach tak w ramach sprawiedliwości społecznej:0 swoją drogą Polska to łatwy kraj do rządzenia wystarczy naobiecywać rzeczy na które nie ma się wpływu i już, a realne osiągnięcia nikogo nie obchodzą.
Pozdrawiam
MK337 / 31.172.188.* / 2015-05-26 00:25
Zobaczycie co sie podzieje jak Pinokio dojdzie do władzy, zmiany sie zachciało to będzie tylko kto mowi ze na lepsze. Zastanowice sie lepiej z czego beda finansowane obietnice wyborcze..... przewalutowanie kredytów, krótszy wiek emerytalny - chyba niektórym brakuje troche wiedzy lub sa bardzo naiwni ale jezeli w ogole te obietnice zostana spełnione to Waszym i Naszym kosztem , bedziemy bólić jak sie patrzy .....sugeruje wiać z Polski i to szybko .....
fifi189 / 5.172.252.* / 2015-05-26 00:28
Bulić sie pisze, nie przez ó. Ale to taka cecha, że i Najważniejszy w Polsce i jego poplecznicy maja z tym bul;)
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
Jack995 / 213.158.219.* / 2015-05-26 00:23
O ni myślą tylko o siebie,siedzą na czterech literach i nic nie robią a kasę jaką mają,o nich tylko można powiedzieć że siedzi złodziej na złodzieju,a prezydent co obiecywał emerytura po 40 latach pracy tylko tak mówił żeby zyskać zaufanie do Polaków a to tylko taka cicha gra przed burzą.A u nas emeryt nigdy nie będzie mógł pojechać na wakacje.
aqwsaqws / 31.130.96.* / 2015-05-26 00:22
Kiedyś już PIS rządził - aby tego dokonać skumał się z Ligą Polskich Rodzin i Samoobroną a szybko okazało się jacy to są ludzie, głosowałem na PO ale się na nich zawiodłem, nie chcę debili z PIS ale jaki jest inny wariant???? Mam nadzieję że Duda nie będzie ich marionetką bo wydaję się być mądrym człowiekiem, czas pokaże czy coś się zmieni...
Gość844 / 89.66.239.* / 2015-05-26 00:21
"z uwagi na wynik wyborów, prezydent RP nie powinien, jeśli nie jest to konieczne, podejmować istotnych decyzji w okresie, jaki pozostał do końca kadencji" - czyli z polskiego na nasze, "skoro przegrałem to walcie się i spadajcie na drzewo".
Sakitta / 37.7.33.* / 2015-05-26 00:19
Jakby nie patrzeć, jest to mimo wszystko rozsądne posunięcie. I tak nie zdążą z tym nic zrobić. Po prostu oddają władzę w ręce Dudy i niech on przeprowadza reformy, skoro Polacy sami tak zdecydowali. Wy byście pewnie chcieli, aby Komorowski od razu przeprowadził wszystkie reformy i nie pozostawił nic następcy.
poukladany / 83.7.115.* / 2015-05-26 00:19
Czytam Wasze komentarze i nie wierzę w to co widzę...skąd w ludziach rodzi się tyle nienawiści??? Dlaczego elektorat Pana Dudy zamiast się cieszyć i świętować wygraną w sposób prymitywny i złośliwy komentuje porażkę Prezydenta Komorowskiego? Czy aby nie jest tak,że swoje zwycięstwo prezydent elekt zawdzięcza rodakom ,którzy podzielają zapalczywość i zawziętość całej partii PiS jaką w tej chwili i w każdym momencie się wykazują? Ludzie ,opamiętajcie się!!! Głosowałem na Komorowskiego,ale z pokorą i nadzieją przyjąłem werdykt demokracji. Teraz z nadzieją czekam na spełnienie chociażby części obietnic wyborczych Pana Dudy. Wszyscy dobrze wiemy,że za 5 lat w tym miejscu większość ze zwolenników stanie się jego przeciwnikami, więc po co sami siebie okłamujecie? Jak nowy prezydent ma zlikwidować podziały na gruncie zbudowanym z najgorszego błota? Zastanówcie się co piszecie ponieważ każda przegrana rodzi nowych wygranych,tak było jest i będzie.
aqwsaqws / 31.130.96.* / 2015-05-26 00:35
To fakt - wszędzie język nienawiści.... Przykro na to patrzeć tym bardziej, że najbardziej zapalczywymi, fanatycznymi wyznawcami PIS są ci stojący w 1 szeregach kościoła katolicy: w niedzielę świątobliwi a w reszcie dni tygodnia sku....łe chamy!!!
Sakitta / 37.7.33.* / 2015-05-26 00:23
A czego się spodziewałeś? Witam w rzeczywistości. Może kiedyś polityka będzie czystą grą, ale nie w tym pokoleniu.
tb / 193.106.77.* / 2015-05-26 00:16
Komorowski jak i całe PO to kłamcy miął 5 lat aby się społeczeństwu pokazać z jaki jest a nie obiecanki cacanki i to na koniec kadencji i to w dogrywce, nawet olał wszystkich kandydatów w referendum przed pierwszą turą. Takiego mieliśmy prezydenta
Sprawiedliwy118 / 109.196.54.* / 2015-05-26 00:14
Premier Tusk obiecywał zniesienie abonamentu RTV i namawiał do niepłacenia go a teraz biedni emeryci maja komorników....
muniasty / 92.40.248.* / 2015-05-26 00:14
dobrze ze ustawe o ograniczeniu funkcji prezyydenta zdaza zrobic. rzenada i kpina naprawde.. akurat dlatego wycofuja ustawe o 40 letnim stazu :/ focha walnal i tyle.. i jak zawsze w glebokim powazaniu ludzi mial.
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
Angela770 / 93.105.178.* / 2015-05-26 00:10
arbeit macht frei

a Niemcy tymczasem obniżyli swój wiek emerytalny i jadą do Grecji na wakacje :-)
polak prawdziwy a nie uklejony / 178.36.242.* / 2015-05-26 00:10
Cały prezydent jeszcze jest prezydentem i co ma nas gdzieś obietnice Pana Komorowskiego i całej Partii PO czyli biznesmenów
zawsze mieli nas głeboko w .....
martwili się tylko o siebie co sprzedać jeszcze polskiego

Najnowsze wpisy