Forum Forum emerytalneInne

emerytury będą jeszcze niższe

emerytury będą jeszcze niższe

jacccek / 2011-06-28 10:45
Mogą nas czekać w przyszłości naprawdę niskie emerytury, za około 20 lat Ci , którzy będą mieli na nie przejść mogą dostać naprawdę psie pieniądze bo już we wrześniu Fundusz Ubezpieczeń Społecznych zostanie wypłukany z pieniędzy, dlatego rząd będzie musiał pobrać brakujące środki z Funduszu Rezerwy Demograficznej, co może odbić się na nas właśnie w tak negatywny sposób, więc po co tyle pracuję, po co płacę składki, po co wybieram OFE, skoro nie wiem czego mam się spodziewać na starość i żadnego zabezpieczenia to mi nie gwarantuje?!
Wyświetlaj:
-+50- / 83.10.254.* / 2011-06-29 10:42
pewnie po co tyle pracować ja mam z mężem łącznie 81 lat pracy i nie mamy żadnego zabezpieczenia na dzień dzisiejszy ja mam 56 lat mąż 62lata i musimy jeszcze pracować by dostać choć jedną emeryturę pytanie czy dożyjemy a dają tym co mają po 20 lb 25 lat pracy czy to sprawiedliwe
tańczący_z_fundami / 193.41.231.* / 2011-06-29 12:25
Oczywiście że jest to niesprawiedliwe, natomiast jest to sprawiedliwe społecznie. Po to własnie został wymyślony termin "sprawiedliwość społeczna" aby prostemu plebsowi wmawiać jawną niesprawiedliwość że jest sprawiedliwością (społeczną). Niestety mamy ustrój demokratyczny, większość wybiera tylko pomiędzy durnymi socjalistami z PO, PIS, SLD, PSL to musi sie to zakończyć upadkiem. Kto uwierzył w socjalizm będzie żył juz niedługo w nędzy.

Najnowsze wpisy