Forum Forum emerytalneInne

Emerytury dla kobiet zależne od liczby dzieci. PSL upiera się przy swoim

Emerytury dla kobiet zależne od liczby dzieci. PSL upiera się przy swoim

Wyświetlaj:
ebon / 83.5.85.* / 2012-02-25 10:43
Witam. Chcę Ci zaprezentować prawdziwy i w 100% pewny sposób na duże dochody. To jest program który zmieni Twoje życie! Swoją przygodę zacząłem dokładnie 8 miesięcy temu. Wtedy nie myślałem że w internecie można naprawdę tyle zarobić! Spróbowałem z ciekawości i ku memu zdziwieniu zarobiłem (w ciągu jednego miesiąca) 689zł z groszami.To było przecudne uczucie móc wypłacić tyle pieniędzy ale to nie wszystko! Zacząłem być bardziej aktywny na tej stronie i polecałem ją innym użytkownikom. Gdy minął kolejny miesiąc na moim koncie było ponad 4x więcej! dokładnie 2943zł z groszami! w ciągu tych 8 miesięcy zdążyłem zarobić grubo ponad 20.000zł niemożliwe?! MOŻLIWE! Sprawdź sam jeśli dalej nie wierzysz pod tym linkiem http://kasiora.latwy.pl Wystarczy że spróbujesz się na niej zareklamować oraz zostawisz włączony baner dzięki któremu zostajesz punkty. Obiecuje Ci że za nic tutaj nie zapłacisz, rejestracja jest darmowa, nic na tym nie stracisz! Jedynie co możesz to zyskać. Jeśli masz jakieś wątpliwości to wejdź w linka a przekonasz się że mówię prawdę! POLECAM BO NAPRAWDĘ WARTO! TO NIE JEST ŻADNA ŚCIEMA!
alaaa / 95.160.214.* / 2012-02-21 08:28
do prrr, 12 godzin na dobę zajmowałam się ja a 12 mój mąż .
aalexx / 95.160.214.* / 2012-02-21 08:27
Mężczyźni ciężej pracują fizycznie i krócej żyją , wiec dlaczego mają pracować dłużnej , po zatem jest równouprawnienie . Propozycja PSL jest to dyskryminacja ze względu na płeć , dyskryminacja mężczyzn.
prrrr / 91.218.156.* / 2012-02-19 10:47
Coś się kobietom należy za opiekę 24h na dobe w pierwszych latach życia niemowlaka.
Starzy będą zasuwać do śmierci a młodzi w rozjazdach po świecie za pracą.No ale jak się nie promuje uczciwej pracy tylko p********* w urzędniczy stołek to trzeba przykęcać śrube narodowi.
Ryszard W / 83.7.93.* / 2012-02-18 23:08
W Warszawie odbył się dziś
Marsz w Obronie Wolności Mediów

W Warszawie odbył się dziś
Marsz w Obronie Wolności Mediów
Borand / 86.63.115.* / 2012-02-18 22:51
Niech jeszcze podadzą ile ZUS zgarnia rocznie pieniędzy z tytułu niedożycia wieku emerytalnego? A ZUS niech pokaże swoje bilanse od początku, bo wydaje mi się, że wpłaciliśmy znacznie więcej do ZUS-u niż oni wypłacają.
Pracujemy po 30-40 lat a emerytury otrzymujemy przez lat 5-6, kobiety 12-16. Odprowadzane składki to 48% funduszu płac.
I następny problem. Gierek, w latach 70-tych, wiedział, że na rynek pracy wchodzi wyż demograficzny (dzieci urodzone w latach 50-tych). Wziął pożyczki i wybudował przemysł, żeby młodzi mieli pracę. Co zrobił Tusk a wcześniej jego poprzednicy, żeby rozwiązać taki sam problem? Nic! W efekcie 2 miliony wyjechały za chlebem za granicę a 2 miliony młodych w kraju nie mają pracy. A zadłużyli Państwo bardziej niż Gierek.
Borand / 86.63.115.* / 2012-02-18 22:29
Państwo zrywa umowe społeczną a więc i my mamy prawo odmówić temu Państwu posłuszeństwa. Czas zacząć pracować na ruchem sprzeciwu i przestać płacić składki ZUS.
Czas na zmianę zasad. Starsze pokolenia zostały oszukane, młodsze powinny wyciągnąć z tego lekcję. Inaczej zawsze będziecie niewolnikami rosnącej, nowej klasy urzędniczej.
Borand / 86.63.115.* / 2012-02-18 22:21
Kto wprowadził system emerytalny? Bismarck, kanclerz pruski - ten od wynarodowiania Polaków. Wymyślił, na fali żadań socjalnych, że obieca Prusakom emeryturę, po osiągnięciu wieku 50 lat, wiedząc na podstawie ówczesnych osiągnięć statystyki, że znaczna część z nich nie dożyje tego wieku. A Państwo Pruskie bardzo potrzebowało pieniędzy na zbrojenia.
Wskazanie z Maripozy / 83.31.255.* / 2012-02-18 22:00
Niżej mamy takie zdanie: "System emerytalny ZUS jest oszukańczy i złodziejski z samej natury"

Wskazanie jest takie jak niżej, a komentarz taki: "Na systemie takim jak ZUS kraje zachodnie od czasów Bismarcka budowały swoją zasobność i bezpieczeństwo i jakoś nie chrzanią jak znany lobbysta o PRZYMUSOWYCH OFE, mimo >>czynnika demograficznego
Wskazanie z Maripozy / 83.31.255.* / 2012-02-18 21:53
1. Nie ma ŻADNEGO powodu by ograniczać do 9 liczbę lat dostowania wieku emerytalnego kobiet z tytułu ich wkładu w przyszłe zasoby pracy dzięki liczbie urodzoych i wychowanych dzieci.

2. Waldi: nie pękać. Nie może los Polski zależeć od horyzontów umysłowych i wyobraźni ekonomicznej handlarza drewnem i lobbysty zabiegającego o dochody dla PTE, czy "technika bez wyobraźni" (wg Friedmana) spełniajcych Miłoszowe kryterium "... gromadę błaznów na doradców mając na pomiesznie dobrego i złego" .

3. Odpisy na fundusz emerytalny ZUS zależą od
a) poziomu bezrobocia
b) poziomu płac

poziom płac zależy od pierwotnego podziału dochodu
pierwotny podział dochodu zależy od struktury własności kapitału.

4. KTO ma kapitał akumulowany pracą obecnych emerytów, gdzie zyski z tego kapitału? To WIE np handlarz drewnem okresowo jako bankier przelewający na konta włoskiego strategicznego inwestora mld z zysku i kapitału z banku za który odpowidał.

5. Dostał handlarz drewnem szarfy i ordery za wszytko co uczynił z majątkiem polskim? Dostał!
Znaczy misje spełnił! Znaczy może odejść. I niech nie radzi "że w emeryturach jest jeden czynnik" bo co prawda Dyzma chce wziąć wszystko "na klatę" - ale przecież może dostać spsobem Zidane wyżej klaty! I co wtedy? zapozna sie z murawą boiska?
polski patriota / 194.63.135.* / 2012-02-18 20:12
Precz z unią europejską ! Precz ze strassbourgiem !
Chcemy wolnej , samodzielnej , niepodległej Polski .
ruc / 212.87.25.* / 2012-02-18 19:45
i teraz szuka kasy, więc nas okrada z emerytury, bo tym jest wydłużenie czasu pracy do 67 rż, potem będzie 68, 70, 71 itd - jak z Vatem A urzędników coraz więcej (elektoratu Donka)
Prezydent K / 217.98.39.* / 2012-02-18 18:45
WAldek- za gaz najdroższy zapłacisz upadkiem a Tusk- no c ó ż - OFIARA MEDIÓW,,,, ktoś musi polec szkoda chlopa a rewolucji nie będzie- ruszy łupek, inwestycje w pkp i bedzie oki
wiosenne przesilenie podadzą nam rękę z zachodu i tyle emocje na bok
COPY CTL V / 217.98.39.* / 2012-02-18 18:42
do ~Rawhide: Donek ma tyle do powiedzenia co żydzi za Niemców. Przecież nie trzeba być specem , żeby stwierdzić kto ustala stołki ministerialne ale to od finansów i spraw zagranicznych. Donek może sobie powołać ministra tylko od kopanej.
SKÓRWIEL / 95.50.99.* / 2012-02-18 18:13
waldziu zagrożą wam zerwaniem koalicji a wy trzęsidupki dwoma rekami bedziecie za nimi głosowac
do początku nowsze
1 2

Najnowsze wpisy