Forum Polityka, aktualnościKraj

Emerytury w rękach prezydenta

Emerytury w rękach prezydenta

Money.pl / 2008-11-23 14:50
Komentarze do wiadomości: Emerytury w rękach prezydenta.
Wyświetlaj:
hm masz racje 54 / 77.91.30.* / 2008-11-29 11:17
Proponuje wszyskim zwiazkom zawodowym przeprowadzic ankiete wsrod osob pracujacych czy pracownicy ktorzy wypracowali 35 lat kobiety maja 55 lat mezczyzni 60 lat chca przejsc na wczesniejsze emerytury.Niech w koncu narod POLSKI ma prawo do decyzji a nie Rzad bedzie wymyslał ustawy pod siebie.Zakłady ktore maja miec specjalne trudne warunki niech odprowadzaja składki nie tak jak my lecz chociaz o 5% wyzsze i wtedy my nie bedziemy tez pracowac ani na nauczycieli ani na chemikow i innych ludzi.Mam dosc pracowania tez na innych .Ja podjełam prace w wieku 17 lat na pełnym etacie i z pełna odpowiedzialnoscia materialna i nadal sie uczyłam..Natomiast głąby konczyły studia to ja ich utrzymywałam przez5 lat.Dzis wsyscy pluja na komune ale nikt nie oddał stanowiska ale za to zwykły pracownik dla pracodawcy jest śmieciem a zwłaszcza z rocznika 50 .Nie zna jezyka nie ma wyzszego wykształcenia to nie jest człowiek tylko podgatunek ludzki.Wypracowane lata to nie jest przywilej tylko nabyte prawo .Jak zaczynałam prace ustawy dla wszystkich były rowne. ZUS odprowadzany przez ten okres tez.Wiec dlaczego teraz sie dyskryminuje ludzi z wypracowanym wiekiem powyzej 35 lat pracy.Jeśli mozna byo zroznicowac składke od pracodawcy na wypadkowa to tu tez mozna podniesc emerytalna o 5% i wtedy niech maja swoje przywileje.Mam dosc robienia juz na wszystkich a jak co to ja nie doczekam tej emerytury.ZUS bedzie szczesliwy bo dobry emeryt to martwy emeryt.
54 rocznik / 77.91.30.* / 2008-11-29 11:12
Proponuje wszyskim zwiazkom zawodowym przeprowadzic ankiete wsrod osob pracujacych czy pracownicy ktorzy wypracowali 35 lat kobiety maja 55 lat mezczyzni 60 lat chca przejsc na wczesniejsze emerytury.Niech w koncu narod POLSKI ma prawo do decyzji a nie Rzad bedzie wymyslał ustawy pod siebie.Zakłady ktore maja miec specjalne trudne warunki niech odprowadzaja składki nie tak jak my lecz chociaz o 5% wyzsze i wtedy my nie bedziemy tez pracowac ani na nauczycieli ani na chemikow i innych ludzi.Mam dosc pracowania tez na innych .Ja podjełam prace w wieku 17 lat na pełnym etacie i z pełna odpowiedzialnoscia materialna i nadal sie uczyłam..Natomiast głąby konczyły studia to ja ich utrzymywałam przez5 lat.Dzis wsyscy pluja na komune ale nikt nie oddał stanowiska ale za to zwykły pracownik dla pracodawcy jest śmieciem a zwłaszcza z rocznika 50 .Nie zna jezyka nie ma wyzszego wykształcenia to nie jest człowiek tylko podgatunek ludzki.Wypracowane lata to nie jest przywilej tylko nabyte prawo .Jak zaczynałam prace ustawy dla wszystkich były rowne. ZUS odprowadzany przez ten okres tez.Wiec dlaczego teraz sie dyskryminuje ludzi z wypracowanym wiekiem powyzej 35 lat pracy.Jeśli mozna byo zroznicowac składke od pracodawcy na wypadkowa to tu tez mozna podniesc emerytalna o 5% i wtedy niech maja swoje przywileje.Mam dosc robienia juz na wszystkich a jak co to ja nie doczekam tej emerytury.ZUS bedzie szczesliwy bo dobry emeryt to martwy emeryt.
dareg / 87.207.175.* / 2008-11-23 18:25
a co z tzw. prawami nabytymi i zaufaniem do państwa???????????
nie można zabrać wysokich emerytur ubeckim oprawcom bo ponoć jest to niezgodne z tzw. prawami nabytymi i podważa zaufanie do państwa !!!!!!!!
a co z osobami, które szły ileś lat temu do zawodu nauczyciela licząc m.in. na wcześniejszą emeryturę ???

jakoś nie mówią o tym tzw. obiektywne media zajęte być może niedyspozycją posłanki kruk
mycha10 / 2008-11-24 06:32 / Bywalec forum
niby wszyscy powinni miec równe prawa,ale są ważniejsi,którzy szantażem strajków wyłudzili sobie pomostówki ,a prezydent ich podjudza.Marni ci nauczyciele jak tylko dla pomostówek poszli do tego zawodu,zresztą potwierdza to tazę,że jest to grupa najwiekszych leni w tym kraju,na którą wszyscy muszą pracowac
ajakże / 213.158.196.* / 2008-11-23 20:49
i nie powiedzą. Klasyczne zabiegi propagandowe, znane aparatowi bezpieczeństwa sowietów i faszystów, są na topie. Trzeba przyznać, że działa to dotąd sprawnie, ale do czasu. Wiara w to, że się ogra społeczeństwo chwytami propagandowymi już nie jedną, zadufaną w siebie bandę wykończyła.
andowc / 83.30.84.* / 2008-11-23 17:03
Prezydent rozdaje (dzieli) emerytury ? (w/g Swojego "widzimisia").
Też bym tak chciał (Co wolno "wojewodzie", to nie tobie "smrodzie").
50 plus / 83.4.5.* / 2008-11-23 16:34
Zobaczymy czy Ci młodzi wykształceni i ambitni jak przepracują w tym kraju a nie zagranicą 35 lub 40 będą się cieszyć że muszą jeszcze dalej pracować bo nie bedą mieli wieku .
Pan PREZYDENT powinien być za tym by wprowadzono emerytury nie od wieku a od przepracowanych lat i nie trzeba będzie kombinować.
kozyk / 77.113.55.* / 2008-11-23 14:50
Ten śmieć kurski jeszcze śmie się wypowiadać ???
Oczywiście że dzięki tej ustawie w kraju będzie żyło się lepiej, młodym, ambitnym, wykształconym, pracowitym ludziom, którzy przestaną być wreszcie okradani przez bandę złodziejskich naciągaczy na wcześniejszych emeryturach !
chcwd! / 213.158.196.* / 2008-11-23 16:15
i co się zatem przejmujesz, że ambitnym i wykształconym będzie się żyło lepiej. Jako śmieć i cham zbuntowany masz przecież niewątpliwie zupełnie inne problemy

Najnowsze wpisy