Forum Polityka, aktualnościKraj

Employment Tribunal - skuteczna broń na nieuczciwego pracodawcę

Employment Tribunal - skuteczna broń na nieuczciwego pracodawcę

Wyświetlaj:
Kasandra / 51.6.65.* / 2019-09-07 15:27
Witam szuka biura w okolicach Acton . Potrzebuje porady i pomocy . Proszę o wysłanie mi adresów biur . Dziękuje
Ex-employee / 195.182.40.* / 2019-01-04 10:03
STORAD LTD powiedzmy sobie szczerze, to złodziej i prostak jakich mało.Ostrzegam wszystkich przed współpracą z tym typem.

Pawel Stoklosa owner of STORAD LTD is a thief.
stenia240 / 90.204.21.* / 2018-11-25 21:46
Witam mam problem z byłym pracodawcą, ze musiałam odejść z prac.
Marek Piotrowicz / 91.198.255.* / 2018-01-10 10:58
Good morning!

I am asking for interventions in the matter of an employer who did not pay the money for the leave and whether the contributions were discharged. Employer data Michal Szymczykiewicz -Birmingham Maintenance LTD. Address - "22 Albrighton House, Bumów for work is starting work at 7.30 to 4.30 the difference is in 30 minutes ..

On December 14 in the evening I received a phone call, also two other employees from December 15, there is no work to appeal. I informed the employer that I would pay for the vacation three times, I would have to give but I have not received the phone until the present moment. because how long can you wait for work, and if you need to go in the field, this case has been reformed - I am expecting you to be interested in the matter ...

Marek Piotrowicz
Paweł312 / 80.54.117.* / 2017-12-28 21:46
Witam, też niestety padłem ofiarę oszustwa, nie zostałem wypłacony przez Polskiego pracodawcę w Londynie,
Firma STORAD LTD. PAWEŁ STOKŁOSA, działa głownie w okolicy Teddington. NIE POLECAM NIKOMU U NIEGO PRACOWAĆ! Na początku wszystko pięknie ładnie, wypłaty co tydzień, a później robią się problemy z płatnościami, nie dostajesz pieniędzy za 2 tygodnie, później daje Ci 100f aby się uspokoić po czym wymyśla jakiś powód i Cię zwalnia! Rodacy omijajcie z daleka takie firmy.

Najnowsze wpisy