Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Entuzjasta kryzysu, stał się gwiazdą sieci

Entuzjasta kryzysu, stał się gwiazdą sieci

Money.pl / 2011-09-28 15:28
Komentarze do wiadomości: Entuzjasta kryzysu, stał się gwiazdą sieci.
Wyświetlaj:
Leonidass / 85.222.5.* / 2011-09-29 11:01
uwaga, ten Pan ma rację, natomiast ludzie nienawidzą słuchać złych rzeczy i odwracają się od tego, ale gość na wskroś uczciwie powiedział. co się stanie niebawem, pozdrawiam. Też makler.
alef b / 195.205.221.* / 2011-09-29 10:57
No coz, pracowalem kiedys jako trader i cale biuro cieszylo sie jak byly podejrzenia zamachu w Londynie bo mozna bylo zarobic... taki zawod...
Naturelovers / 188.141.62.* / 2011-09-29 10:51
Całe szczęście nie mam żadnych oszczędności.
DrjuUK / 82.31.240.* / 2011-09-28 20:55
WAZNE - PRZECZYTAJ. Mieszkam w Londynie i pracuje w centrum. Mam wielu kolegow , ktorzy sa specjalistami od prawa bankowego. Wczoraj jeden z nich do mnie zadzwonil i spytal w jakim banku mam ulokowane oszczednosci. Gdy mu powiedzialem w ktorym, on stwierdzil ze nie mam sie o co (narazie) bac i doradzil bym nie zmienial banku w najblizszym czasie bo wlasnie jeden z duzych angielskich bankow upada - niestety nie mogl mi powiedziec, ktory to bank.
Uwazajcie bo robi sie naprawde goraco.
CZytalem o tym traderze, o ktorym mowa w artykule i juz "media" staraja sie podwazyc jego wiarygodnosc- typowy zabieg w takich okolicznosciach. Mam przeczucie, ze on wie cos czego inni nie wiedza.
Pozdrawiam z cieplego Londynu
Jacqb / 2011-09-28 22:05 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
jezli to sie wydarzy bedziesz gosc.. sledze z uwaga.
Stańczyk / 89.77.68.* / 2011-09-28 18:08
Mam znajomego w UK, który przed kryzysem miał 100 tyś. GPB. Po kryzysie w banku powiedzieli mu, że ma 25 tyś. GPB. Czyli stracił 3/4 kwoty. Ale rząd UK wsparł bank i znajomy odzyskał resztę pieniędzy. Zatem ta historia może się powtórzyć i nie jest niczym nowym. W końcu banki nie muszą się niczym przejmować, bo są za duże, żeby upaść. Tylko jest mały problem w tym myśleniu: UK ma teraz 90% zadłużenia (my niecałe 60%). I jak to rypnie, to chyba już następnych długów UK na siebie nie weźmie. Dotyczy to także innych krajów. Na zachodzie kończy się życie z samego kapitału. Sami siebie wyrolowali.
Freud13 / 82.31.240.* / 2011-09-28 21:01
niekoniecznie. upadajacy bank nie ma gwarancji na 100% depozytow.
Inna sprawa jest to, ze w UK te 90% zaciagniete jest u swoich obywateli a nas te 60% mamy oddac obcym.
heee / 83.23.228.* / 2011-09-28 17:09
no proszę chociaż jeden się wygadał i powiedział prawdę, nielicząc JKM który dawno to przewidział
Hub / 89.68.189.* / 2011-09-28 15:28
Niestety gość mówi prawdę, ale niewiele osób się tym przejmuje. Dodam, że takich ludzi jest więcej ale boją się o tym mówić bo ich z pracy wywalą. A w telewizji rządzonej przez elity rzadko można coś takiego usłyszeć. Taki wywiad to raczej wypadek przy pracy, którego nikt nie pokaże. Niestety wniosek prowadzących będzie taki, że pojawił się szaleniec, który coś tam paple o jakimś spisku, bankach....kto by mu tam wierzył.
Poszukajcie na youtube, nie przyjmujcie bezmyślnie papki, którą podaje tv
pajchiw / 2011-09-28 16:55 / Tysiącznik na forum
Też tak uważam.
W dodatku wydaje mi się, że wiem, czemu oficjalna wersja będzie jak piszesz. W mediach tego nie puszczą, bo ludzie u władzy nie chcą zmian.
Zmiany spowodują wymieszanie układów i selekcję prosiaczków u koryta. Wobec czego będą zaciekle udawać, że nic się nie dzieje. Tym bardziej, że wyjścia z tej sytuacji nie widać w ich małych rozumkach.
Od problemów w 2008 nie zrobiono NIC nie tylko u nas. powiem więcej - to co się dzieje (masowe dojenie na niespotykaną skalę) sprawia, że mam wrażenie, że prosiaczki łapią właśnie co można przed zmianą miejsca pobytu lub systemu. Póki można...
Freud13 / 82.31.240.* / 2011-09-28 21:08
skonczy tak jak w filmie "enemy of the state", to standardowe zagranie elit wplywowych (w tym wyapadku Goldmana i funduszy heddingowych.
1 2
na koniec starsze

Najnowsze wpisy