Forum Forum inwestycyjneFundusze

ePortfel.com - czy jest to warte zainteresowania?

ePortfel.com - czy jest to warte zainteresowania?

r0mik / 2010-09-04 23:55
Witam,
Od niedawna mając podstawową wiedzę i wielką chęć oszczędzania próbuję się w funduszach, tzn. korzystając z uslug mBanku (SFI ) kupuję "jakieś fundusze" trafnie lub też nie ze wskazaniem na mniej trafnie i w związku z powyzszym poszukuję kalkulatora, który by mi ciut pomógł w moich zmaganiach. (ponoć w Exselu się to prosto robi, tyle że ja b. na bakier z tym programem) Dokopałem się oczywiście do produktów stronki Money.pl z tzw "Twoim portfelem" ale nie umiem dokonywać np. transferów.
Znalazłem ofertę takiego "pomagiera" mojego portfeliku na powyzszej stronce i poproszę o opinię o samym programie jak również o stronie i jej twórcy.
Wyświetlaj:
I jest o.k. / 211.138.124.* / 2010-09-05 14:37
nie bardzo rozumiem,jaki Ci jest potrzebny kalkulator do inwestowania w fundusze.
Wiesz przeciez ile zainwestowales,po pewnym czasie masz na koncie jakas sume,mniejsza lub miejmy nadzieje wieksza.Liczysz sobie swoj procent zysku lub straty i to wszystko.(Mam nadzieje,ze wiesz,jak to obliczyc)
osobiscie polecam Avive,np. male spolki ale nie tylko.Wyjatkowow porzadny fundusz,nie tylko ma dobre wyniki ale i blyskawicznie reaguje zarowno przy zakupie jak i przy umorzeniu.Od poczatku lipca,wtedy zrobilem kolejna wplate,zrobil dla mnie ok. 13 % .
r0mik / 2010-09-05 15:41 / portfel
rozumiem że inwestujesz w jeden fundusz i nie dokonujesz, czy też nie uwzgledniasz potrzeby transferu środków pomiędzy funduszami gdzie opłaty za zarządzanie są różne....chodziło mi o kalkulator który m.innymi w przypadku transferu pomiędzy funduszami sam automatycznie wyliczy różnicę kosztów zarządzania. To na 2 jednak planie bo bardziej chciałbym się dowiedzieć co sadzicie o stronie ePortfel i jej pomysłodawcy?
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy