Forum Forum prawneZmiany w prawie

Era kolajna zmana regulaminu 2010

Era kolajna zmana regulaminu 2010

izabelkapink / 2010-01-19 20:11
Witam
Dzisiaj otrzymalam pismo z ERY informujace mnie iz od 1.03.2010 nastapi zmiana regulaminu.Informuja mnie rowniez ze w związku z tym moge nie zgodzic sie na zmiane regulaminu i tym samy zerwac umowe.
ALE
informuja mnie równiez iz cytuje: "zadna ze zmian cennika wskazanych w ponizszym SZczegółowym wykazie Zmian nie stanowi podwyzszenia cen,dlatego w przypadku wypowiedzenie umowy znajduja zastosowanie w szczegolnosci postanowienia , ktore uprawniaj operatora do zadania od Panstwa odszkodowania tytulem przyznanej Panstwu ulgi "

Czy jest takie cos w prawie, ze jezeli zmiana regulaminu nie wnosi podwyzszenia cen to nie mozna od niej odstapic bez kar?
Bo z tego co udalo mi sie wyczytac takie prowo ma operator tylko w przypadku gdy zmiana regulaminu podyktowana była zmianami w prawie?

Bardzo prosze o szybką odpowiedz.

Dziekuje
Wyświetlaj:
oancia / 2010-03-16 19:57
Witam, a ja zakończyłam umowę zawartą na dwa lata, umowa kończyła się 30.12.2009, ale Era naliczyła mi cały abonament do 24.01.2010, tłumacząc że tak kończył się mój okres rozliczeniowy. Czy to jest zgodne z prawem? Co ma okres rozliczeniowy do czasu umowy? ja go nie ustalałam. Myślałam że skoro zawieram umowę na dwa lata to nie na dwa i miesiąc.
Pomóżcie :/
wiwan / 2010-02-04 09:55
Zajrzyj tutaj;
http://manager.money.pl/hitech/artykuly/artykul/prawo;telekomunikacyjne;co;waznego;dla;konsumentow,248,0,488184.html
może Ci te kwestię rozjaśni....
ja12341 / 89.76.183.* / 2010-01-21 23:30
ja również dostałam to pismo i też nie wiem co mam zrobić, z checia zrezygnowałabym z ery, ponieważ jest to już 2 zmiana w ciagu roku.

Najnowsze wpisy