Forum Forum inwestycyjneWydarzenia

Euforia czy rozczarowanie? Jak zareaguje rynek na decyzję EBC?

Euforia czy rozczarowanie? Jak zareaguje rynek na decyzję EBC?

Wyświetlaj:
ale jajaaa / 78.8.237.* / 2014-06-05 10:03
a LOP od wczoraj już 3000 szt w dół ,


czyli dalej będzie męczący boczniak bo żaden nowy kapitał nie wchodzi , znów szybki londyński kapitał spekulacyjny
ale jajaaa / 78.8.237.* / 2014-06-05 09:50
JASIO dostał wścieku macicy bo znów rośnie
synonim / 2014-06-05 10:23 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum

dostał wścieku macicy bo znów rośnie


Ja mam w portfelu akcje i obligacje i oba rosną więc nie wiem czemu miałbym dostać "wścieku macicy" przez wzrosty

Wściek macicy to masz ty bo nie masz jaj żeby cokolkwiek kupić od lat
krispek / 2014-06-05 09:54 / portfel / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)

ale jajaaa / 78.8.237.* / 2014-06-05 09:50 + popieram - neguję 0 usuń Zgłoś do usunięcia JASIO dostał wścieku macicy bo znów rośnie


A kto opowiadał o okazji na OW20R142300 jak nie Ty?

Więc wracaj do nory i nie wyłaź :)

L +40 pkt od zajęcia pozycji
i czekam / 78.8.237.* / 2014-06-05 09:59
ułałłała 40 pkt zysku w pół ROKU , drugi JASIO


ja już wystawiłem S na 2475 na FW20 a na L też już wziąłem dzisiaj 20 pkt , połowę tego co ty w pół roku BLOGERZE
synonim / 2014-06-05 12:23 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum

na L też już wziąłem dzisiaj 20 pkt ,

To jeszcze pokaż gdzie pisałaś L bo nie było takiego wpisu, bajkopisarko "zarabiająca po fakcie"
krispek / 2014-06-05 10:07 / portfel / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)

na L też już wziąłem dzisiaj 20 pkt


tak tak, wiemy tylko zapomniałeś napisać

ja oprócz tego co publikuję też codziennie mam ATR 1-sesyjny :)
synonim / 2014-06-05 09:26 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
Od tego czasu indeks S&P500 zdołał pokonać poziom 1900 pkt, wydłużając czas trwania hossy do 63 miesięcy. To sprawiło, że w trakcie ostatnich dwóch miesięcy obecny rynek byka stał się już dłuższy niż trendy wzrostowe z lat 1982–1987 oraz 2002–2007. Na tej podstawie uprawniona jest teza mówiąca, że o ile kontynuacja trendu wzrostowego jest ciągle możliwa na fali dobrych nastrojów, o tyle jednak zdecydowana większość hossy jest już prawdopodobnie za nami. Jeśli zaś chodzi o fundamenty, to uwagę zwracają sygnały z amerykańskiego rynku pracy, a konkretnie perspektywa spadku liczby nowych wniosków o zasiłek dla bezrobotnych do pułapu 300 tys. Na przestrzeni ostatnich 40 lat spadek liczby wniosków do tego poziomu miał miejsce na początku 2006 r., na jesieni 1998 r. oraz na jesieni 
1987 r. W dwóch spośród tych przypadków (1998, 2006) hossa na Wall Street miała jeszcze trochę potrwać, ale była już na mocno zaawansowanym etapie. Z kolei w 1987 r. omawiany sygnał z rynku pracy nastąpił niemal dokładnie w momencie pamiętnego krachu

http://www.parkiet.com/artykul/1374795-Jeszcze-dluzsza-hossa.html

No ale niektórzy "geniusze" giełdy właśnie co obkupili się akcjami bo wierzą, że załapali się dopiero na "początek hossy" ha ha ha ha
.gangbang / 213.199.253.* / 2014-06-05 10:07

S&P500 zdołał pokonać poziom 1900 pkt,

Ojej a zapowiadałeś 400 pkt na tym indeksie.Nie to malutka pomyłka buhahaha pewnie też dowodów będziesz się domagał , bo skleroza cię dopadła.
na "początek hossy"

Przecież od lat o ciągłej BESSIE wypisujesz , krachach , recesjach itd.Tabletki zmieniłeś.
synonim / 2014-06-05 10:26 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum

zapowiadałeś 400 pkt na tym indeksie


No to pokaż gdzie "zapowiadałem" manipulancie


pewnie też dowodów będziesz się domagał ,


Tak, bo kłamiesz i manipulujesz tu non stop, co wykazywałem dziesiątki razy


Przecież od lat o ciągłej BESSIE wypisujesz , krachach , recesjach itd


No WIG jest 8 rok 20% poniżej szczytu z 2007 roku, czyli bessa klasyczna, ale pewnie jeszcze do tego twój rozumek nie doczłapał się
synonim / 2014-06-05 08:48 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
bajki na dobranoc / 78.10.70.*/ 2014-03-14 13:06
NIE WIEM CZY WIECIE ALE NAJLEPIEJ TRZYMAĆ 90% GOTÓWKI NA FUNDUSZU PIENIĘŻNYM
---------------------------------

No to przeanalizujmy mitoman co dałoby trzymanie 90% gotówki w funduszu pieniężnym w najstarszym TFI Pionier od początku jego istnienia

Pioneer FIO Subfundusz Pioneer Pieniężny
Początek okresu 1998-09-30
Koniec okresu 2014-06-03
Zmiana od początku okresu +147,06%

Zysk ponad 147%

Dla porównania ile zarobiłby ktoś kto w tym samym czasie trzymałby gotówkę w funduszu akcji Pionier

Pioneer FIO Subfundusz Pioneer Akcji Polskich
Początek okresu 1998-09-29
Koniec okresu 2014-06-03
Zmiana od początku okresu +55,03%

Zysk 55%, czyli niemal TRZY RAZY MNIEJ niż na pieniężnym

Mało tego, nawet jakby wziąć i porównać notowania funduszu akcji polskich Pionier od początku jego istnienia, czyli od 1995 roku, to i tak nie jest on w stanie pobić własnego funduszu pieniężnego Pionier

Pioneer FIO Subfundusz Pioneer Akcji Polskich
Początek okresu 1995-12-19
Koniec okresu 2014-06-03
Zmiana od początku okresu +140,54%

Czyli ten tak wyśmiewany przez ciebie fundusz pieniężny dałby zarobić zawsze więcej niż fundusz akcji w tym samym czasie. I to bez stresu, bez nerwowego obserowowania notowań codziennie i przy spokojnym śnie

Widzisz dziewczynko, znów śmiejesz się i nawet sama nie wiesz z czego bo tak naprawdę śmiejesz się z samej siebie

I każdy tu wie, że nie jesteś w stanie pobić stopami zwrotu nawet pierwszego lepszego funduszu pieniężnego bo jesteś na minusie od lat na swych kontraktowych wtopach

Twoje S-ki brane na 1300 na wig20 w samym dnie bessy każdy tu pamięta
.gangbang / 213.199.253.* / 2014-06-05 10:19

synonim / 2014-06-05 08:48

Czy ty słyszałeś o parasolowych.
TFI Pionier od początku jego istnienia

Obejrzy sobie wykres akcji , to może pojmiesz że akcje można trzymać potem przerzucić pieniądze do np. pieniężnego i na odwrót.Także podawanie jednego terminu , wybranego przez ciebie , pokazuje tylko że jesteś tylko zwykłym tendencyjnym naganiaczem , albo nie wiesz o czym mówisz.
synonim / 2014-06-05 10:29 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum

Czy ty słyszałeś o parasolowych.


Nie na temat


Obejrzy sobie wykres akcji , to może pojmiesz że akcje można trzymać potem przerzucić pieniądze do np. pieniężnego i na odwrót


To pokaż jak "przerzucałeś" i pobiłeś pieniężny w tym czasie bo jakoś tu tego nie widziałem. Mądrych "po fakcie" na giełdzie to jest wielu ale nie znam nikogo kto ma wehikuł czasu


Także podawanie jednego terminu , wybranego przez ciebie , pokazuje tylko że jesteś tylko zwykłym tendencyjnym naganiaczem , albo nie wiesz o czym mówisz


Bredzisz jak zwykle, pokazałem najdłuższy okres od początku istnienia funduszu a więc jest to najbardziej obiektywne

Ty pewnie byś sobie zmierzył od dna bessy na akcjach do szczytu hossy i to pewnie byłoby "obiektywne" ha ha ha ha ha ha
.gangbang / 213.199.253.* / 2014-06-05 08:38
Dziwią mnie pismacy którzy ostatnio obligacje unijne zachwalają .Nie mają za to podstawowej wiedzy w tym temacie , najpierw nie wiedzieli że obligacje to dług , teraz nie rozróżniają inwestycji w obligacje i fundusz obligacji.Jeden i to nawet ekspert ,to się nawet dopytuje w co dany fundusz inwestuje. Ja nie wiem czy to nie jest już choroba.
synonim / 2014-06-05 08:52 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum

najpierw nie wiedzieli że obligacje to dług ,


To pokaż mi gdzie "nie wiedziałem", że obligacje to dług, oszuście


teraz nie rozróżniają inwestycji w obligacje i fundusz obligacji


Na czym zarabia fundusz obligacji? Nie mogę się od ciebie doczekać odpowiedzi na to pytanie od kilku tygodni


eden i to nawet ekspert ,to się nawet dopytuje w co dany fundusz inwestuje. Ja nie wiem czy to nie jest już choroba


Zmyślasz non stop i to jest właśnie choroba

Pewnie masz ten sam zespół urojeń co mitoman
.gangbang / 213.199.253.* / 2014-06-05 09:49

"nie wiedziałem", że obligacje to dług, oszuście

Kto nazywał USA bankrutem i Zimbabwe , a następnie zachwalał ich obligacje, to nie ty.A obligacje to nic innego jak dług, po co robisz z siebie pajaca.Kupiłeś już coś z długu Zimbabwe buhahaha.Każdy wie że bankrut nie spłaca długów , tylko ty nie.
Na czym zarabia fundusz obligacji?

NA PROWIZJACH , nawet dużymi do ciebie nie dociera.Fundusz to nie organizacja charytatywna.A ten który ostatnio podawałeś lokuje pieniądze uczestników w aktywa dłużne o których dociekliwy mówił , nawet podał ci link , sam sobie sprawdż , chory jesteś.
Zmyślasz non stop i to jest właśnie choroba

Ależ synonimku , to jest w archiwum.
synonim / 2014-06-05 10:37 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum

Kto nazywał USA bankrutem i Zimbabwe , a następnie zachwalał ich obligacje, to nie ty.A obligacje to nic innego jak dług, po co robisz z siebie pajaca.Kupiłeś już coś z długu Zimbabwe buhahaha.Każdy wie że bankrut nie spłaca długów , tylko ty nie.


Jak zwykle zmałpowany bełkot dla odwrócenia uwagi więc powtórzę: pokaż GDZIE nie wiedziałem, że obligacje to dług bo twoje urojone wnioseczki i nadinterpretacje moich zdań mnie po prostu nie interesują


NA PROWIZJACH , nawet dużymi do ciebie nie dociera


Buhahahahahahaha

W mBanku NIE MA prowizji na funduszach:

Brak prowizji za nabycie jednostek funduszy inwestycyjnych przez internet i mLinię.

http://www.mbank.pl/multi/dla-ciebie/centrum-oszczedzania/fundusze-inwestycyjne-otwarte/

więc po kolejnym wyminięciu twojej kolejnej absurdalnej próby odwrócenia kota ogonkiem spytam jeszcze raz:

NA CZYM zarabia fundusz obligacji?


A ten który ostatnio podawałeś lokuje pieniądze uczestników w aktywa dłużne o których dociekliwy mówił , nawet podał ci link , sam sobie sprawdż ,


Dociekliwy podał link ale to niewiele zmieniło w temacie poza tym, że go uszczegółowiło


chory jesteś.


Ty jesteś bardziej chory niż mitoman


Ależ synonimku , to jest w archiwum


Ależ nie ma i dlatego tego nie zacytujesz a zamiast tego zmyślasz
Sprzedaj zanim kupisz / 159.205.246.* / 2014-06-05 08:33
Trwający krach w Chinach potwierdza spadek PMI sektora usług, na najniższy poziom od sierpnia 2011 r.

China's Services PMI printed at 50.7 - its lowest since August 2011.

Po dennych danych ze Stanów Azja dalej w dół.
synonim / 2014-06-05 07:39 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
Deficyt w handlu zagranicznym USA wzrósł do 47,2 mld USD w kwietniu
ISBnews - Biznes
4 Cze 2014, 14:34

Wzrost deficytu w USA do poziomu najwyższego od 2 lat mocno obniży ich PKB za II kwartał, po tym jak PKB w pierwszym kwartale mają już 1% na minusie

Ciekawe, że jak PKB im rosło to nigdy nie mówili, że to dzięki dobrej pogodzie ale jak PKB im spada to wtedy nagle przez pogodę ha ha ha

Giełda w USA na absurdalnych szczytach naiwnej nadziei wszechczasów a gospodarka już wchodzi w recesję - w 2007 roku było identycznie i wiadomo jak się skończyło
krispek / 2014-06-05 07:51 / portfel / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
no i tym razem będzie podobnie, aczkolwiek zastanawiam się czy nie zrobią tylko retestu do poziomów z 2007 i 2000...

Jeśli spojrzeć w przeszłość to trwały już takie hossy z niewielkim "mini-krachami"

Jasne jest, że nie można porównywać roku 1950 z latami 2000, ale historia lubi się powtarzać. Te szczyty z 2000 i 2007 r. tworzą w giga trendzie wzrostowym formację flagi i teraz mieliśmy jej wybicie, pytanie czy formacja jest wiarygodną miarą na taki horyzont czasowy
synonim / 2014-06-05 09:00 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum

no i tym razem będzie podobnie, aczkolwiek zastanawiam się czy nie zrobią tylko retestu do poziomów z 2007 i 2000...


Banki centralne drukują jak oszalałe i to jest na razie przeszkoda dla niedźwiedzi

Ale to tylko odsuwanie krachu w czasie i tak naprawdę tylko spotęguje go później gdyż drukowanie jest właśnie przyczyną wszystkich kryzysów gospodarczych jakie od lat kończyły się krachami

Mało kto jeszcze dziś uświadamia sobie, że to właśnie tani pieniądz wykreowany przez FED w latach dwudziestych XX wieku doprowadził do potężnego krachu na Wall Street w 1929 i późniejszej ogromnej deflacyjnej zapaści gospodarczej lat 30-tych, zwanej Wielkim Kryzysem

Więc dlaczego teraz miałoby się to skończyć inaczej skoro wszsytkie przyczyny powtarzają się jak w zegareczku?

Tylko teraz to już nie będzie jak w 1929 roku tylko nastąpi totalny reset systemu i upadek dolara bo USA po prostu zbankrutuje ze swym 18 bilionowym długiem przy kolejnym wstrząsie gospodarczym

Wywołają więc pewnie jak zwykle kolejną wojnę światową żeby się wyczyścić z problemu kosztem innych - jak zwykle
synonim / 2014-06-05 07:27 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
Subindeks zatrudnienia w chińskim PMI leci na pysk najszybciej od lutego 2009

China Composite PMI Employment Drops At Fastest Pace Since Feb 2009
synonim / 2014-06-05 07:18 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
Według tego "geniusza" następna bessa dopiero za kilka dziesięcioleci

Skopiowałem sobie ten smaczek do pliku choć przy następnej bessie to już go tu dawno nie będzie po tym jak go wyczyszczą

gangbang / 213.199.253.*/ 2014-05-13 15:19

kiedyś to mocno jep....e

Kiedyś na pewno , ale chodzi o to że kilka lat spokoju , lat , może dziesięcioleci
.gangbang / 213.199.253.* / 2014-06-05 08:10

przy następnej bessie

Poczytaj swoje brednie , przecież według ciebie BESSA trwa nieustannie , do tego recesja i krach w rynku niedżwiedzia.Także skopiuj sobie jeszcze i ten smaczek.
synonim / 2014-06-05 11:16 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum

przecież według ciebie BESSA trwa nieustannie , do tego recesja i krach w rynku niedżwiedzia


Bessa to spadek indeksu lub kursu o 20% poniżej szczytu a WIG jest już ósmy rok 20% poniżej swego szczytu z 2007 roku więc co to jest jak nie długoterminowa bessa?

No ale wiem - znów zapomniałeś pomyśleć nim chlapnąłeś pościk na odczepnego
1 2 3 4 5 6
na koniec starsze
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy