Forum Forum inwestycyjneForex

EUR - pozbyc sie, czy czekac

EUR - pozbyc sie, czy czekac

Stoney / 89.230.80.* / 2010-04-06 10:30
Ellou!

Jestem tlumaczem, mieszkam nad Wisla, od roku swiadcze uslugi dla zagranicznej firmy i zarabiam w Euro.

Kiedy kurs Euro niezle stal wymienialem walute od reki po otrzymaniu pzelewow za kolejne invoice'y. Ale od jakiegos czasu zbieram ... no i teraz mam zgryz, bo to cudowne umacnianie sie zlotowki torche mnie przestraszylo.

Pytanie wiec, wymienic wszystko na PLN, czy cierpliwie czekac?
Wyświetlaj:
Obserwato / 81.219.201.* / 2010-04-07 16:01
Uważam, że kurs Euro zależy od tego jak go ustawi S. Skrzypek. Przeczytaj jego wypowiedź: "Prezes banku centralnego Sławomir Skrzypek dodał, że już w założeniach polityki pieniężnej została stworzona możliwość interwencji na rynku walutowym i od dwóch lat NBP jest obecny na rynku, choć tylko na parach walut. - NBP chce bowiem nabierać doświadczeń, gdy zajdzie potrzeba interwencji na złotym, np. gdy będziemy przebywali w mechanizmie ERM2 - zaznaczył Skrzypek." Dlatego tak wygląda kurs!!
eddekk / 2010-04-07 18:55 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Skrzypek ma promilowy wpływ na kursy.
eddekk / 2010-04-06 16:14 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Czekać. Jednak przygotuj się psychicznie na test 3.77 i być może krótkoterminowo okolice 3.6 (jako minimum).
Wystarczy jednak, że nasza giełda się obsunie i PLN bardzo szybko wypuści parę.
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy