Forum Polityka, aktualnościKraj

Euro 2012 pod znakiem protestów? Premier liczy na służby

Euro 2012 pod znakiem protestów? Premier liczy na służby

Wyświetlaj:
janek1941 / 46.238.231.* / 2012-05-19 06:21
arogancja władzy w każdym kroku,mogli uczciwie przdyskutować,przeliczyć ,rozpatrzyć różne warianty.Przeciesz ja pamiętam wszytkie zapowiedzi kolejne od lat 80-siątych.
- prywatyzacja i uzupełnianie funduszy
emerytalnych (na bieżąco przetracono i napełniano kasy prywatne)
- II filar i znowu nie wypał (krach na giełdzie
bogacenie się funduszy z opłat)
-teraz następna ściema z wiekiem emerytalnym,
każdy ma swoje konto emerytalne ,chce niech idzie na emeryturę w/g swoich składek i wzorów na długość życia,ma siły do dopracuje na emeryturze,opłaci składki aby sobie podnieść wysokość emerytury.Reszta to osobiste zabezpieczenie,rodzinne,oddanie włanego dorobku na emeryturę itd.Skrajne przypadki domy opieki społecznej(państwowe,charytatywne itp)
A nie jakiś dryl wojskowy 78 na wózku i do pracy bo dostaniesz 50 % emerytury.Nie widzę rozumu w działaniach Premiera.A teraz masz oglądą piłkę i ciho siedzieć
Senior63 / 93.154.238.* / 2012-05-18 04:54
Herr Tusk !! Ogłoś na czas Euro stan wojenny. Tylko przy pomocy policyjnej pałki możesz zmusić naród do radości pod rządami takiego zwyrodnialca jak Ty.
TerryL / 109.107.1.* / 2012-05-15 08:07
Będziesz kiedyś ryczał jak zwyrodnialec Ryszard III: królestwo za konia - i może łaskawie wywiozą cię w bieliźnianym kufrze ambasadora sąsiedniego mocarstwa.
USA_Man / 94.154.99.* / 2012-05-15 03:01
Sparaliżujemy cały kraj, pokażemy nasze niezadowolenie, ty Ruda PR-owska gębo! Nie zamierzamy siedzieć cicho.
Najpierw VAT, przekręty, długi, potem podwyżki cen, teraz wiek emerytalny i długi za euro! Koniec z tym!!!
wolny człowiek / 83.27.12.* / 2012-05-14 22:55
Nie na darmo już w pierwszym przemówieniu po wyborach obiecał mundurowym podwyżki aby pałami rozgonili protestujących.
Rudy, mam w głębokim poważaniu całe to euro i kopaczy gały i nie zamierzam cicho siedzieć, bo "jest święto piłki", a w zamian za parę dni igrzysk, które mi luźno zwisają doginać 2 lata dłużej.
Narobiliście długów, więc zapłacicie za to szkoda że tylko stołkami.
Ukraina pokazała jak z takimi sprzedawczykami należy postępować.
Juru' / 83.5.112.* / 2012-05-14 22:47
MAM NADZIEJE ŻE CAŁA POLSKA WYJDZIE NA ULICĘ ! ... ROZPOCZĘŁA SIĘ WALKA O NASZĄ WOLNOŚĆ ...

JEDEN PRZEKRĘT Z "OKRĄGŁYM STOŁEM" Z SZECHTEREM I WAŁĘSĄ NA CZELE UDAŁO SIĘ KOMUCHOM PRZEPCHAĆ, TERAZ TEN CZERWONY NOWOTWÓR SIĘGA PO WIĘCEJ ;
mlsia / 83.30.62.* / 2012-05-14 22:39
ojj będzie miał swoją Zieloną wyspę...
satyr / 84.10.193.* / 2012-05-14 20:46
Charatanie w gałę jest najważniejsze. Ciekawe ile wyniosą straty w gospodarce przez częściowy paraliż kraju spowodowany tym EURO. Niektórzy analitycy płaczą ile tracimy z powodu długich wekendów, a tu naraz cisza, pewnie kasa sama poleci z nieba.
Wapniak / 2012-05-14 20:43 / Tysiącznik na forum
Ciekawe. Poprzez demonstracje za Komuny "styropianowi wybrańcy" siedzą teraz u koryta... Siedząc, zapomnieli o tych, na których plecach wyrośli. Wtedy było wolno? Nie pamięta wół...
Te same zapomniane "szare masy" robią tylko powtórkę z rozrywki. I bardzo dobrze.
Czas zakończyć wreszcie istnienie pod fałszywymi hasłami iluzji "Wielkiego Ruchu"... Ruchu dla naiwnych. Może to wreszcie początek jego końca?... Może czas spojrzeć prawdzie w oczy? Oby.
Coins / 109.173.143.* / 2012-05-14 20:36
Pobudowało się drogi i infrastrukture za puste unijne pieniądze biorąc nieraz kredyty aby dostać te pustą kasę i teraz musi jakos zatuszowac pewnie ten wielki deficyt. Wiadomo ze euro sie nie zwroci nawet na zero.
bsf / 77.253.99.* / 2012-05-14 20:01
Mam taką nadzieję i liczę ,że dostaniesz taką odpowiedź na jaką zasłużyłeś Ty i Twoja bezmyślna arogancka ferajna.

Najnowsze wpisy