Forum Forum inwestycyjneForex

Euro mocne mimo sytuacji Grecji

Euro mocne mimo sytuacji Grecji

Money.pl / 2015-04-27 11:14
Komentarze do wiadomości: Euro mocne mimo sytuacji Grecji.
Wyświetlaj:
poruszony / 194.169.226.* / 2015-04-27 15:12
Stała tendencja Autora do określania kierunku zmian na wykresie kierunkami geograficznymi jest głęboko niemerytoryczna. Dlaczego spadek wartości określany jest kierunkiem południowym? A wzrost północnym? W przestrzeni geograficznej nie występują tylko dwa kierunki, tylko cztery kierunki kardynalne (i N pośrednich). Wykres stale dąży na wschód? A co z zachodem?
Trzeba mieć pojęcie o tym, co się pisze. Jeżeli do opisu zjawisk ekonomicznych używa się pojęć geograficznych - to na ten temat też pasowałoby coś wiedzieć. Autorowi najwyraźniej takiej wiedzy brakuje, bo używa pojęć geograficznych bez ich znajomości.
aj / 77.45.20.* / 2015-04-27 13:45
fajnie napisane , jasno i czytelnie dla przeciętnego , zainteresowanego tym tematem , bo pracuje w Niemczech , a mieszka w Polsce
rafal152 / 84.212.217.* / 2015-04-27 11:14
p.Tomaszu już w tym tygodniu powinno się dużo wyjaśnić. Grecja podchodzi do tych negocjacji strasznie niedobrze co na tym poziomie ekonomistów i analityków ze strony grecji jest bardzo dziwne. Dla mnie grecja chce opuścić strefe euro ale nie z własnej inicjatywy ale żeby to Unia ogłosiła o wyjściu grecji ze strefy . Brałem udział w różnych negocjacjach nie na tak wysokim poziomie ale to nie ważne , na każde negocjacjie trzeba mieć przygotowany plan B nawt jak jesteś przekonany że pójdą na 90 % w naszym kierunku i dla mnie jak i Grecja tak i Unia ma taki plan i już na dniach zobaczymy co się stanie bo tego nie można ciągnąć w nieskończoność. Tylko że jak się nie dogadają to będzie bardzo nieciekawie w ekonomii bo będzie to chyba największy kryzys na rynkach jak do tej pory .
__taki_jeden__ / 199.64.72.* / 2015-04-27 12:08
To można ciągnąć w nieskończoność.
rafal152 / 84.212.217.* / 2015-04-27 12:52
nie zgodzę się z Tobą . Do końca kwietnia musza spłacić swoje zobowiązania budżetowe i na to może uzbierają pieniądze ale 12 maja musza zapłacić kolejną ratę wobec Unii i na to już nie maja pieniędzy. Jeżeli się nie dogadają z Unii to 12 maja ogłoszą bankructwo. Unia nie pożyczy im pieniędzy na ich warunkach bo inne kraje takie jak Hiszpania, W. Brytania itd. zgłoszą ogromny sprzeciw bo one też pożyczyly ale zaciskają pasa itd. itp. Więc najpóźniej 12 maja będzie koniec albo dostana kasę albo nie .
__taki_jeden__ / 199.64.72.* / 2015-04-30 10:24
Logiczny wywód ale jestem pewien że 12 maja nic się nie stanie - nie ma takiej opcji żeby Grecja ogłosiła bankructwo, zabolałoby to niemieckie banki a przecież Niemcy rządzą Europą.
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy