Forum Forum pracyPraca za granicą - opinie

euro pol construction-Goumas Stergios

euro pol construction-Goumas Stergios

wniebowziety / 2012-04-17 11:36
Czy ktoś miał cos wspólnego z tą firmą a szczególnie z tym panem grekiem , oferujący pracę w Belgii? Firma znajduje się w Tatyni (Police)Zach-pom.Coś za bardzo kręci, za dużo mówi łamaną polszczyzną o tym jak tam jest fajnie.
Wyświetlaj:
Angela240 / 83.7.185.* / 2013-09-11 08:15
Witam. Proszę mi coś powiedzieć na temat tej firmy, ponieważ mąż dostał ofertę pracy w Belgii 14 euro na godzinę stawka. Czy jest to praca pewna i za taką stawkę czy to jakieś kręcenie ? Bardzo proszę o odpowiedz. Z góry dziękuję.
Lobos / 89.229.86.* / 2012-05-30 18:16
Ja Pracowalem w firmie tego pana Euro-Pol Construction. Praca byla w Belgii. Przed wyjazdem wszystko niby bylo cacy. Szybko podpisana umowa z A1 wlacziie, na 16€?Na pytanie jakie sa warunki mieszkaniowe- odpowiedz - nie ma luksusu. Po przyjezdzie okazalo sie ,ze mamy mieszkac 40 km od Brukseli(gdzie mielismy pracowac). Te mieszkanie bez luksusu -to zamkniety od dawna pub ,bez podctawowych warunkow do mieszkania. Typowy oboz pracy,mieszkalo tam nas w jednym pomieszczeniu bez scianek 8 osob a obok jeszcze 3.Po paru dniach pracy juz nie mielismy 16€ tylko 10 €. Zmiana umowy na miejscu. Prezes tej firmy jest strasznym himerykiem i nie zna sie na pracy jaka daja mu sami Belgowie. Duzo by pisac. Jesli chodzi wreszcie o zaplate,to zaplacil. Wiec skonczylem z ulga ta dziwna ,chemiczna praca u pana Greka. Co sie nawkurzalem to moje.

Najnowsze wpisy