Forum Forum inwestycyjneForex

Euro z coraz większymi problemami

Euro z coraz większymi problemami

Money.pl / 2011-12-12 18:44
Komentarze do wiadomości: Euro z coraz większymi problemami.
Wyświetlaj:
mądry POLAK przed szkodą / 109.173.188.* / 2011-12-16 20:25
nasz guru ekonomi nabrał wody w usta be panie B
:))) / 83.15.13.* / 2011-12-12 18:44
Jak Pan taki mądry to niech Pan wytłumaczy dlaczego niezadowolenie inwestorów z powodu sytuacji euro powoduje gwałtowne osłabianie złotego i sprowadzanie go, a w konsekwencji nas Polaków na dno. Dla mnie wytłumaczenie jest jedno - jest to interwencja naszego MF i NBP, bo słaby złoty służy dwóm celom - Polacy zapłacą więcej w podatkach za np. paliwa i całą mase importowanych surowców i artykułów i to zrównoważy dług publiczny demominowany w walutach (kreatywny ekonomista Rostowski to sobie ubzdurał), a po drugie zostanie zaspokojona próżność panów Belki i Rostowskiego, bo ci, którym dadzą, kosztem Polaków, zarobić obwołają ich najlepszymi ministrami i prezesami.
fw / 95.49.154.* / 2011-12-12 21:37
A może czas to rozpiepszyc w drobny mak moze czas wykopac kałachy i zrobic porządek.moze wkoncu zaczna sie bac szarej masy czyli ciebie mnie i was.NARAZIE JESTESMY MASA DO DOJENIA W IMIENIU TZ PRAWA.
olekxxx / 91.123.219.* / 2011-12-13 16:13
tez jestem tego zdania. nie jestem prawnikiem, ale czy mozna postawic rzad przed sadem za dlugi ktore narobil i dalej robi?
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy