Forum Forum inwestycyjneForex

Euro/złoty powyżej 3 miesięcznej linii trendu

Euro/złoty powyżej 3 miesięcznej linii trendu

Wyświetlaj:
bidnymaniek / 2009-05-28 13:25 / Tysiącznik na forum
noale : a ja przeciwnie.....hahaha chetnie zobacze jak spłacaja kredyt frankami kupionymi w kantorze ..............................i widze juz ze waluty wyrwa sie spod kurateli BGK
bidnymaniek / 2009-05-28 11:25 / Tysiącznik na forum
i tu musze sie zgodzic .....na usd/pln to samo podprowadzone pod wyrwe w płocie 3.30 -3.338 i usd zrobi pik-a
DK / 195.245.68.* / 2009-05-28 11:12
Żadne pogorszenie nastrojów, to "bańkowcy" o 8-mej przyszli do roboty i zaczęli ciągnąć kurs w górę, wszak zbliża się koniec miesiąca. Piprzenie o sentymentach czy "nastrojach" jest dobre dla cioci na imieninach. Powiedzmy otwarcie - Banki nie udzielają nowych kredytów, więc muszą "wałki" robić na czymś innym czyli na kredytach już udzielonych. Zmiana kursu o 4-6 groszy przekłada się na "zainwestowaniu" kilku milionów i zgarnięciu kilkudziesięciu więcej od naiwnych klientów. Wszystko zmieni się latem, jak klienci banków będą mogli kupować walutę w dowolnym momencie i "zalewać" nią banki na koniec miesiąca. Jest nadzieja (i to duża), że bańkowcom popieprzy się w końcu we łbach i nie będą wiedzieli czy kupować czy sprzedawać (wymaga to pewnych procesów myślowych) i złotówka się umocni.
michadobra / 91.94.131.* / 2009-05-28 13:56
Taaa... a ja mam płatrność raty kredytu we frankach dzisiaj, ale spłacę po niedzieli, jak co miesiąc.. 0 odesetek, 0 kar, za dwa-trzy dni opóźnienia. I parę grosików na piwko w kieszeni zostaje..
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy