Forum Forum finansoweKonta

EUROBANK Grecja. Problem z wypłaceniem gotówki w PL

EUROBANK Grecja. Problem z wypłaceniem gotówki w PL

jhs1@wp.pl / 2012-10-06 20:20
Witam. Pracowałam w Grecji. Na przed ostatnią wypłatę mój pracodawca założył mi kartę w Eurobanku w Grecji oczywiście. Wróciłam do Polski tydzień wcześniej niż planowałam z powodów osobistych i tym samym nie miałam możliwości wypłacić tam ostatniej wypłaty. Mam teraz problem ponieważ byłam w naszym Eurobanku i powiedziano mi, że po wpisaniu mojego peselu nie wyświetla się moje nazwisko czyli tak jakbym nie miała konta w tym banku. Dowiedziałam się również że Grecki Eurobank należy do Polbanku. I faktycznie na mojej karcie jest logo Eurobanku z logiem Polbanku. Poszłam więc do Polbanku i ta sama sytuacja ... nie mam tam konta. Nie byłoby problemu bo mogłabym wypłacić pieniądze z bankomatu (jakiegokolwiek) ale próbowałam sprawdzić stan konta w różnych bankomatach i niestety odrzuca mi kartę. Dowiedziałam się tylko tyle, że jeśli nigdy nie używałam karty w Grecji oznacza to, że nie jest ona aktywowana. Niestety tylko tak słyszałam nie wiem nawet czy to prawda. faktem jest,iż nie używałam w Grecji karty ponieważ przed ostatnią wypłatę wypłacałam w kasie a nie w bankomacie a na ostatnią wypłatę właśnie czekam. Najgorsze, że nikt mnie tam o tym nie uprzedził a pytałam czy będę miała problemy w PL w wypłaceniem pieniędzy-powiedziano mi że nie. Teraz sama nie wiem co mam z tym zrobić. Nawet nie wiem czy mam już pieniądze bo nie mogę nawet sprawdzić stanu konta! Będę wdzięczna za wszystkie rady.
Wyświetlaj:
mnbhuyi / 79.107.73.* / 2015-05-29 13:57
Grecji Eurobank to polski Polbank chyba...
kasia0002 / 178.43.75.* / 2014-11-28 21:29
Fajnie, widzę że mam ten sam problem i co teraz...

Najnowsze wpisy

Kredyty hipoteczne - najlepsza oferta: