Forum Forum dla firmDotacje

Eurogrupa osiągnęła kompromis w sprawie Grecji

Eurogrupa osiągnęła kompromis w sprawie Grecji

Wyświetlaj:
Amerykanin / 213.195.174.* / 2011-10-06 15:35
Madrale uwazajcie i sie przygladajcie ja ratuje Bankrut, bankruta.
Bernard+ / 188.117.142.* / 2011-10-04 17:53
Obecnie jest możliwość adoptowania Greka za jedyne 500 Euro/mieś.

Grek będzie robić za Ciebie wszystko na co nie masz czasu.
Grek będzie za Ciebie do dziesiątej a nawet jedenastej spał.
Grek za Ciebie pójdzie zaraz po śniadaniu do kafejki na kawę.
Grek za Ciebie od 13:00 do 14:00 odbędzie poobiednią sjestę.
Wieczorem Grek wytrwale będzie za Ciebie siedzieć w knajpce przy lampce wina.

Ja już adoptowałem i mam luz - mogę harować od rana do wieczora.
1999 / 87.64.72.* / 2011-10-04 11:08
Pieniadz wirtualny rzadzi swiatem. Kto jest w stanie to kontrolowac?
Jak do tego sie maja "Negocjacje Bazylejskie"?
Dlaczego nie rozdzielamy bankow inwestycyjnych od bankow depozytowych tylko tolerujemy wciaz spekulacje wirtualne?
Zedzio / 2011-10-04 10:46 / portfel
Moim skromnym zdaniem Gracja tylko odwracanie uwagi od Stanów Zjednoczonych w tym roku mieliśmy już przedsmak tego jak zadłużone są stany. o i druga sprawa że na panice zarabiają ci którzy kasę wyprowadzili z giełdy już dawno temu Jak to działało mieliśmy przykład w latach trzydziestych
to juz jest KOMEDIA grecka, a nie tragedia / 195.117.255.* / 2011-10-04 09:59
grecja jest bankrutem, a ile i kto na tym zarobi?
bonzo 789 / 77.255.252.* / 2011-10-04 09:15
"... Rynek kapitalizacji to obecnie 4,56 biliona dolarów. Tyle oni chcą nam ukraść.
Ilość opcji naprzeciw temu rynkowi normalnie wynosi około kilkaset do 1000 miesięcznie na cenę wykonania (strike price). Sprawdziłem 14 tych cen wykonania i wyszło mi średnio 14,000 miesięcznie opcji.
W przypadku października tych opcji było 919,000 opcji – kontraktów stworzonych po to by skrócić S&P 500. Od tego czasu liczba ta podskoczyła do 2 milionów!

Jeff Rense: Ludzie, zwróćcie uwagę jaki to jest skok – z mniej niż 15,000 do ponad 2 milionów kontraktów miesięcznie na październik. Wiecie jak działa poczta szeptana? Mówicie przez telefon Fredkowi „Powiem ci coś, ale przysięgnij, że nikomu nie powiesz. Musisz wyjść z tego natychmiast”. Jak tylko się rozłączasz, Fredek siedzi już na telefonie i dzwoni do innych.
2 miliony tych kontraktów świadczy o tym, ze ludzie już wiedzą. Oni wszyscy zrobią na nas dużą kasę....

... Aby to zrealizować potrzeba dwóch stron – tej która posiada większość akcji, by mogła je sprzedać na rynek. Aby osiągnąć obniżkę ceny trzeba mieć instytucjonalnych inwestorów. Dlatego też ten handel wewnętrzny jest tak ważny – gdy oni przestaną kupować i zaczną sprzedawać, będzie to oznaką …
Zagrożonych jest 4,65 biliona dolarów, tak więc ponieważ nastąpiło wielkie kupowanie opcji „put”, to jeśli inwestujesz na giełdzie, mądre byłoby natychmiastowe wycofanie z niej wszystkich pieniędzy i przelanie ich na fundusze inwestycyjne, 401k (emerytalne), cokolwiek – na krótkoterminowy rynek kapitałowy (money market). Tam będzie zagwarantowany, tak więc nie stracicie pieniędzy. Jeśli nawet już straciłeś to nie stracisz wszystkiego – ocalisz to co masz teraz...
... Uwaga: 30 września było już 11 milionów kontraktów przeciwko S&P 500. Nie ma wątpliwości, że chodzi o załamanie rynku i przejęcie wszystkich pieniędzy z rynku – już w najbliższych dniach, może jeszcze w tym tygodniu...."

monitor polski


Bujda, sianie paniki czy prawda?
Kiszelewicz / 88.199.162.* / 2011-10-04 08:14
No to panika się kończy i teraz można dalej spokojnie spadać.
zxc12 / 79.191.161.* / 2011-10-04 08:08
A tłumaczą że cały świat wchodzi w kryzys bo Grecja bankrutuje
Niesamowite jak można wszystko wytłumaczyć

Najnowsze wpisy