Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Euroland już w recesji. Potwierdzone oficjalnie

Euroland już w recesji. Potwierdzone oficjalnie

Wyświetlaj:
holti / 79.185.213.* / 2008-11-17 11:07
A Polski rząd chce nas tam wepchnąć
ktośtamnagórze / 89.74.134.* / 2008-11-15 01:23
"Nie ma kryzysu","Jesteśmy wyspą","Polska jest bezpieczna","Jest zabezpieczenie kont bankowych na wysokość 50.000euro","To naturalne spowolnienie gospodarcze"...............................-Takich i jeszcze więcej bzdur się nasłuchałem już mam dość!!!Od początku pisałem na tym forum,że pojawi się kryzys Światowy.Niemcy najsilniejszy kraj gospodarczy w UE ma też najwiękrzy proble"Kto mieczem wojuje,ten od miecza ginie"Może niemcy nie zginą,lecz ich gospodarka runie jak domek z kart!!!!!!!!!!Niestety jak źle się dzieje w Niemczech,to w Polsce jest tragedia.Jak źle się dzieje w U.S.A. to w Polsce jest tragedia.Moie pytanie to co w Polsce będzie się działo.Jak na CAŁYM ŚWIECIE DZIEJE SIĘ ŹLE!!!!!!!!!?????????Tutaj politycy,analitycy uspokajają,że będzie wszystko wporządku,że konta bankowe są bezpieczne i mają gwarancję 50 000euro(Po 1.To wcale nie weszło w życie i tej gwarancji nie ma,po 2.Nawet jak by była to to są pieniądze WIRTUALNE ICH NIE MA!!!!!!!!!!PODEJRZEWAM,ŻE UŚWIADOMILI TO SOBIE CI CO WPADLI NA TEN POMYSŁ!!!I SIĘ Z TEGO P********** WYCOFALI!!!!MAM NADZIEJĘ,ŻE SKOŃCZY SIĘ WREŚCIE POMOC PAŃSTW FIRMĄ,KTÓRE SOBIE NIE RADZĄ NA ŚWIECIE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
PONIEWAŻ KRYZYS ZAPOCZĄTKOWANY W U.S.A. NA RYNKU NIERUCHOMOŚCI,ZOSTAŁ PODNIECANY JAK OGIEŃ W OGNISKU I KAŻDY RUCH PAŃSTW NA RZECZ FIRM ROZSZERZA JESZCZE BARDZIEJ TEN OGIEŃ I POWODUJE PRZYSŁOWIOWE 'DOLEWANIE OLIWY DO OGNIA'

Najnowsze wpisy