Forum Polityka, aktualnościŚwiat

Europę stać na uchodźców?

Europę stać na uchodźców?

Money.pl / 2015-09-12 13:25
Komentarze do wiadomości: Europę stać na uchodźców?.
Wyświetlaj:
UNRUHE-NIEPOKÓJ / 87.199.48.* / 2015-09-13 13:05
Kiedyś , kiedy Anglia nie mogła pokonać Szkocji wprowadziła prawo pierwszej nocy ( Angielski gubernator miał prawo do 1 nocy ze Szkotką w dniu jej zaślubin z jej oblubieńcem ) a wszystko w myśl ---nie możesz kogoś pokonać -musisz go wydziedziczyć. To co się teraz dzieje zmierza do tego samego----w tej chwili współczujemy biednym uchodźcom i jako europejczycy mamy im pomagać....z czasem przyzwyczaimy się do nich a nasze kobiety zaczną się łączyć z nimi i rodzić im dzieci...część z nich( duża) przejdzie na koran a z czasem w europejskim państwie katolickim zdobędzie przewagę islam a to spowoduje kolejną wojnę religijną.Pewnie połowa z Was rzuci się na moją wypowiedź z ogromną krytyką ale przyjdzie czas ,że ktoś kiedyś przypomni sobie o tym wpisie
luk383 / 89.77.132.* / 2015-09-13 13:36
niestety masz rację,a najgorsze w tym wszystkim jest to że 3/4 polaków ich nie chce a nie mają na to wpływu,jedyne na co możemy liczyć to to że jak ich tu przywiozą to spie****lą do niemiec na socjal bo w takiej biedzie jaką mają zwykli Polacy mieszkać nie będą
qwaz / 109.241.29.* / 2015-09-13 12:54
Skończ pan z tą nieudolną i żałosną propagandą. Nie dla emigrantów!
963, / 31.182.74.* / 2015-09-13 12:47
Tu nie ma kobiet i dzieci. Dlaczego oni nie walczą o swoją ojczyznę jak my Polacy. Tylko naparzają na Europę????
mary750 / 87.101.26.* / 2015-09-13 12:47
Tiaaa, ceny nieruchomości poszybują teraz w dól, szczególnie w okolicach zamieszkiwania uchodźców a gospodarki europejskie też długo na plusie nie będą jak się zacznie wypłacanie socjali dla tychże uchodźców.
wkl / 91.246.72.* / 2015-09-13 12:36
a jak to się ma do wyrzucania przez nich (imigrantów) swych pobratymców chrześcijan do morza z łodzi którymi do nas płyną
Typ spode łba / 82.171.152.* / 2015-09-13 12:33
Wiecie co mnie najbardziej w tym drażni? Postawa dziennikarzy, polityków, generalnie ludzi ze świecznika i nowobogackich patafianów z czułym serduszkiem, naiwnych cymbałów, którzy mówią nam, że powinniśmy być tolerancyjni, czuli, uśmiechnięci, życzliwi, ogarnięci miłością do bliźniego w potrzebie, by uchodzić za członków awangardowej, postępowej, otwartej, oświeconej części społeczeństwa bez islamofobii będącej domeną w ich opinii zacofanych, przaśnych ksenofobów. To wszystko jest dla nich bardzo wygodne bowiem ci żyjący w zamkniętych, często drogich osiedlach z ochroną lub mieszkających na spokojnych wsiach za miastem nie rozumieją i nie będą rozumieć tych, co będą mieli ich za ścianą w bloku. W takich wypadkach gdy jest 100% gwarancji, że te typy nie będą ich sąsiadami daje im pole manewru do pseudointeligenckich, idealistycznych wywodów typowych dla pięknoduchów którzy nic nie ryzykują, a z kaznodziejskim zapałem strofują innych.
aoeu / 92.29.42.* / 2015-09-13 13:39
Problem w tym, katoliku od 7 bolesci, ze Jezus tez mowil rzeczy, ktorymi ty dzisiaj pogardzasz (choc pewnie nawet nie jestes tego swiadom, bo nie spodziewam sie, ze znasz Ewangelie). Zobaczymy, co mu powiesz, gdy juz tam staniesz... Jestem ciekaw twojej argumentacji. Serio.
Typ spode łba / 82.171.152.* / 2015-09-13 14:33
A skąd wywnioskowałeś, że jestem katolikiem? Nie jestem i nie znam Ewangelii. Co ma do tego Jezus? Serio? Polski bastion katolicyzmu coraz bardziej zaczyna mi się podobać. Wolę zdecydowanie nudnego, umoralniającego duszpasterskiego niegroźnego hipokrytę w sutannie aniżeli ten roszczeniowy, agresywny, rzekomo dyskryminowany wiecznie motłoch najczęściej bez żadnych kwalifikacji. Jak myślę o tych ludziach mam przed oczami Malmo w Szwecji, Kokkedal w Danii, Luton w Anglii, przedmieścia Paryża, Hamburga, Utrechtu, Hagi, Rotterdamu, Marsylii, Angers we Francji, Neukolln w Berlinie i in. gdzie nie zapuszcza się nawet policja. Taka integracja.
kcin / 91.231.25.* / 2015-09-13 14:31
Do kościoła nie chodzę ale pamiętam coś abyśmy się wystrzegali wilków w owczej skórze. Do obecnej sytuacji "biednych owieczek" które niedługo będą obcinać nam głowy bo nas nie na widz, pasuje jak ulał.
Typ spode łba / 82.171.152.* / 2015-09-13 11:32
Autorze tych wypocin! Tu nie chodzi o to czy stać czy nie stać, ale o przyjmowanie ich w ogóle z ich w moim rozumieniu balastem kulturowym. Popełnia ten sam błąd w myśleniu co Europa niegdyś. Jeżli ktoś liczy na to, że przyjmiemy uchodźców odartych z wiary, własnych zwyczajów czy nastawionych na szybką asymilację, gotowych do porzucenia własnej tożsamości z nadprzeciętnymi zdolnościami językowymi to należy się zapytać gdzie jest granica naiwności? Nas Polaków nikt nie musi uczyć solidarności. Czy wg Europy ta solidarność ma wymiar bezwzględny i bezkrytyczny? Dotyczy ona solidarności również w głupocie? Ci ludzie zanim dotarli do Europy pokonali szereg krajów gdzie nie ma wojny. Jeżeli UE ma problem z ochroną swoich granic i kiedy każda masa ludzi może ją przekroczyć na hura to ja się pytam czym jest do diabła ten projekt? Gdy ja przekroczyłbym nielegalnie granicę czekałyby nie sankcje nie nagroda. Autor mówi nam o uchodźcach czy nas stać. Ale żaden dziennikarz ekonomiczny nie zastanowi się nad dalekowzrocznością takiego postępowania. Dowód mamy za Zachodzie. Tych co teraz wpuścimy będą się liczebnie rozrastać i w następnym pokoleniu będą dawać pracę tylko swoim nie potomkom tych co z czułego serduszka ich tu wpuścili. Zachodnie społeczeństwa płaczą le nie można o tym mówić bo bakteria Marksa którą poprawność polityczna głosy sprzeciwu niweluje. Przy okazji mówi się o polskich uchodźcach z Iranu podczas IIWŚ by usprawiedliwić jakoś teraźniejsze przyjęcie. Po pierwsze nie byli to uchodźcy tylko przesiedleńcy stalinowscy. Jeżeli ktoś nie czuje subtelnej różnicy nad ucieczką z kraju na hura a zorganizowaną akcją przedsiedleńczą, to gratuluje bystrości umysłu. Po drugie była to usługa nie pomoc bo Polska w 1945 roku musiała Anglikom za to zapłacić. Po trzecie: w czasie akcji nikt nikogo nie zabił z powodów religijnych (chrześcijanie są topieni w morzu przez muzułmanów). Po czwarte: podczas pobytu w Iranie Polacy nie stworzyli własnego getta gdzie nie mogły wjechać siły porządkowe. Po piąte: żaden Polak nie zgwałcił Iranki. Po szóste: Polacy byli potrzebni do pracy Anglikom z powodu buntu miejscowych. Po siódme: żaden Polak się nie wysadził zabijając miejscowych. Po ósme: żaden Polak nie powiedział, że to miejscowi mają się dostosować do przybyłych. Po dziewiąte: Niemal wszyscy opuścili Iran po akcji. Można jeszcze tak długo wymieniać. Reasumując nie mamy żadnego powodu by ich przyjmować, a ich roszczeniowa postawa jest już owiana legendą na Zachodzie. Ja czegoś takiego nie chcę w moim kraju.
nmoże / 83.23.148.* / 2015-09-13 11:19
Ha, ha wszystkich przyjmiemy i staniemy się trzecim światem
Dallida / 213.108.119.* / 2015-09-13 11:16
Głośno o kwotach emigrantów dla Polski a nikt nie mówi wg. jakiego klucza będą przydzielani. Niemcy nie są głupi zostawią sobie emigrantów wykształconych, ze znajomością choć by jednego obcego języka, gotowych zaraz do pracy o czego nie ukrywają. Zostawią sobie rodziny by single nie gwałcili im kobiet i dzieci a reszta niedouczonych singli ne eksport do krajów gdzie jest bezrobocie, brak programów emigracyjnych, tylko patrzeć jak emigranci siłą zaczną sami sobie wszystko wydzierać, spojrzeć wystarczy na wyspy greckie.
ahhhhhhhhh / 188.146.135.* / 2015-09-13 11:15
czemu pod ta gadzinowa propaganda nikt sie nie podpisuje ???
kto jest autorem tego "materialu" ???
czyzby sie bal (slusznie!) ze w wolnej Polsce ogola mu za to łeb ???!!!
pikadore / 81.190.163.* / 2015-09-13 11:10
Ogolić brody i sciągnąć burki!!
ela152 / 88.129.134.* / 2015-09-13 11:06
Nie dla islamizacji Polski, przyjmowac ludzi o tej samej kulturze, a nie wrogiej i zacofanej,!
marcin1148@wp.pl / 91.204.140.* / 2015-09-13 10:52
ZWOLENNIKÓW PRZYJĘCIA IMIGRANTÓW Z SYRII W POLSCE PROSZE O DEKLARACJE IMIENNĄ PRZYJĘCIA GOŚCIA. DAJ MU DACH NAD GŁOWA, JEDZENIE MOŻE NAWET ROZRYWKĘ TYPU TEATR,OPERA. SAMO WYJŚCIE NA ULICE Z TRANSPARENTEM - TO BARDZO MAŁO!!!!!!!
Wkurzony / 77.253.10.* / 2015-09-13 10:40
Spokojnie żaden ciapaty nie zostanie w PL bo przy naszym socjalu i pensji 1280 zł zdechł by z głodu tylko Polak potrafi we własnym kraju dać się gnębić i robić z siebie niewolnika nic z tym nie robiąc !!!!!!!!
edeee / 31.178.115.* / 2015-09-13 10:33
w Arabii Saudyjskiej jest wybudowane miasteczko namiotowe na 3 miliony ! ale nie - muslimy pchają się do Europy !

Najnowsze wpisy