Forum Polityka, aktualnościŚwiat

Europejski Trybunał Praw Człowieka rozpatrzy skargę złożoną przeciwko Rosji

Europejski Trybunał Praw Człowieka rozpatrzy skargę złożoną przeciwko Rosji

Wyświetlaj:
ad1970 / 77.255.73.* / 2013-10-07 19:47
Rosyjski rząd terroryzuje i poniewiera obywatelami UE, a UE milczy. Wniosek jeden: międzynarodowa sitwa urzędniczo-korporacyjna, której Greenpeace zalazło niejeden raz za skórę zawarła milczące porozumienie, aby pokazać, że rządzą rządy i korporacje. Obywatele, czy to zorganizowani, jak Greenpeace, czy Julian Assange, czy samodzielni jak Bradley Manning, czy Edward Snowden, i tysiące innych ludzi dobrej woli oraz dziennikarzy, na całym świecie, są za pomocą aparatu państwowego służącego interesom korporacyjnym niszczeni na wszelkie sposoby. Tak jak dawniej propagandowa granica biegła między blokiem wschodnim, a zachodnim, tak teraz tworzy się nowy układ sił, pomiędzy wyrafinowanym reżimem państwowo-korporacyjnym, ze służbami bezpieczeństwa, policją, parobkowym aparatem "sprawiedliwości", a nami, będącymi w zdecydowanej większości ludźmi, coraz bardziej świadomymi procesów przymusu i manipulacji, systemowego zniewalania, poprzez konsumpcyjną kulturę i ogłupiające programowo mass media, z propagandą seksizmu i rozkładu moralnego, zinstytucjonalizowaną tzw. religię, która rzadko służy autentycznej duchowości, i różnego rodzaju inne manewry powiązane z wykorzystywaniem, w celu uwikłania, takich spraw jak patriotyzm i tradycja, a w wulgarniejszej wersji nacjonalizm, czy rasizm.
ad1970 / 77.255.73.* / 2013-10-07 19:47
Nasze animozje wzmacniają skuteczność tej sitwy. Ja nie muszę lubić Grennpeace, nie musi być ono idealne, nie muszę się ze wszystkim zgadzać, a nawet ktoś może mnie czasami drażnić, stylem czy postawą, ale odstawiam to, gdy widzę, że cel wyższy jest zagrożony. Chcemy być wolni i mieć wpływ na świat w którym żyjemy. Jak kolejny rząd, pachołek korporacji, dusi moją godność i moją wolność, przynależną mi z urodzenia, bo ja jestem właśnie w ciele gatunku, z natury i po planie Najwyższego, obdarowanego szczególną cechą, wolną wolą, to wtedy takim typom mówię stanowcze NIE!
To nasza energia ich utrzymuje, i to oni powinni pełnić, zgodnie z powołaniem, służebną rolę dla harmonijnego rozwoju całości, a tylko upodlają i czynią niewolnikami.
Proszę dzwońcie i wysyłajcie faksy do rosyjskich ambasad i konsulatów, wyrażajcie swój sprzeciw, wpływajcie na własne rządy, bo dziś oni, a jutro my.
Fax
+48226253016 Warszawa +48124229066 Kraków +48583416200 Gdańsk +48618474997 Poznań
Tel
+48226213453 Warszawa +48124222647 Kraków +48583411088 Gdańsk +48618417740 Poznań
ACdeusz / 79.189.218.* / 2013-10-07 19:17
Greenpeace zatrzymali nam obwodnicę Augustowa bo jakoweś robaczki wypatrzyli a interesy mieszkańców mieli w poważaniu. Przy budowach wiatraków to oczywiście ich nie ma. Nie było ich również jak pani prezydent H. Gronkiewicz-Waltz
wylewała kloaczne ścieki warszawskie wprost do Wisły. To jakaś super upolityczniona, grupa lewackich, bogatych awanturników którym się nudzi. Straciłem do nich szacunek.

Najnowsze wpisy