Forum Polityka, aktualnościŚwiat

EXPO w Mediolanie bije rekordy. Ponad 150 tysięcy gości dziennie

EXPO w Mediolanie bije rekordy. Ponad 150 tysięcy gości dziennie

Wyświetlaj:
Antoni02p / 83.10.67.* / 2015-11-01 11:49
Zwiedzałem EXPO 2015 w październiku, udało mi się zwiedzić kilka sztandarowych pawilonów i jestem pod wrażeniem jak wszystkie kraje i te małe i te duże zrozumiały motyw przewodni EXPO oraz jak znakomicie wypromowały na tym tle swoje kraje. Wieczorem w piątek 16 października nasz pawilon świecił pustkami *(za wyjątkiem restauracji) a motyw przewodni EXPO w naszym pawilonie w powiązaniu z ekspozycja emigracyjną można było odczytać tak: "ziemia polska nie była w stanie wyżywić, więc trzeba było emigrować do Włoch". Dobór produktów do sprzedaży daleko nieadekwatny do tego, co Polska ma do zaoferowania a obsługa na zasadzie "ja tu tylko pracuję"nie była nawet w stanie wskazać kontaktu do komisarza naszego pawilonu. Gratuluję samozadowolenia tym, którzy taką konwencje Polski zaproponowali światu.
to jasne / 83.6.195.* / 2015-09-22 07:46
jasne, bo tam daja jedzenie za darmo, owoce, wędliny i inne, które organizatorzy polscy wysępili od polskich producentow za free. taka jest prawda całej tej komedii. Każdy chętnie zaglada , żeby przy okazji zaoszczedzic pare euro, bo tam zarcie jest drogie.
agent 1222 / 85.14.99.* / 2015-09-21 16:12
Wiecie co? A ja się zwyczajnie cieszę. Cieszę się że polski pawilon z własnej woli i za własne pieniądze odwiedziło tyle ludzi ze świata. A ponieważ Wy siedzicie przed komputerami ( w końcu za to wam płacą - przecież nie robicie tego za darmo ? ) Więc spotkają tam może uśmiechniętych polaków którzy będą zachęcać do kupowania polskiej żywności a może nawet do wizyt w naszym pięknym kraju. Tyle ze wtedy mogą się natknąć na Wasze skwaszone gęby w " tym zrujnowanym kraju z tektury" .
zlosliwy / 87.232.37.* / 2015-09-21 11:11
"Polska nowoczesna sie usmiecha". Reklama podprogowa pewnej szalupy dla nieudacznikow i zlodziei?
Bardzo podoba mi sie tez ta sciana z palet, typowy polski krajobraz i high endowy produkt "made in Poland" w jednym.
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
ehh613 / 89.229.154.* / 2015-09-21 08:57
No tak ludzie biednieją na potęgę i przyszli się najeść. W dodatku spróbować egzotycznych potraw, za które u siebie w tej jakości musieli by zapłacić tygodniówkę.

Najnowsze wpisy