Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Expose Beaty Szydło. Zmiany "Rodzina 500+" i wyższa kwota wolna to koszt 44,3 mld zł

Expose Beaty Szydło. Zmiany "Rodzina 500+" i wyższa kwota wolna to koszt 44,3 mld zł

Wyświetlaj:
popopopooooo / 88.156.114.* / 2015-11-21 03:02
dziennikarze robią co mogą by udupić ten rząd
Kr367 / 79.191.195.* / 2015-11-21 02:49
Ależ ludzie poczekajmy,nie dajmy się zwieść głupiej propagandzie,jeszcze nie zdołali dobrze porządzić a już na nich psy wieszają,dajmy im spokój,niech pokażą co potrafią.
ewa007 / 146.60.94.* / 2015-11-21 02:34
jakie oburzenie dla postanowien Szydlo moze to i nie madre do konca ale cos wreszcie dla zwyklych ludzi a nie nagrody za nic dla politykow za rzadow kopacz
w123 / 84.38.110.* / 2015-11-21 03:23
Ewuniu, jaka jesteś naiwna, myśląc że teraz nie będzie "nagród" dla polityków.
Zobaczysz, że kasa dla nich będzie jeszcze większa. Przecież ci prawie sprawiedliwi
są głodni, bo 8 lat byli nieco dalej od koryta.
JURY / 50.148.34.* / 2015-11-21 01:49
TV,RADIO,PRASA ITP . TYLKO POGRZEGAJA DO KLITNI CO ZA OCHYDA
Kasia941 / 83.25.14.* / 2015-11-21 01:38
Kibicuje bardzo całej partii i Panu Kaczyńskiemu, jednak uważam że pieniądze powinno się zarabiać własną, ciężką pracą, a nie czekać, aż spadną one z nieba. A Ci co tak narzekają, że na to ich nie stać , na tamto ich nie stać itd. ,niech się zastanowią, gdzie tkwi problem, bo moim zdaniem jeśli się ma chęci, wykształcenie i może odrobinę szczęścia to w POLSCE DA SIĘ ZAROBIĆ I ŻYĆ NAPRAWDĘ NA PRZYZWOITYM POZIOMIE.
andrz13131 / 89.67.1.* / 2015-11-21 01:20
Gruszki na wierzbie to i ja potrafię obiecywać, ilu frajerów się na to nabrało ???
ticco / 92.201.44.* / 2015-11-21 01:20
Po przejeciu władzy przez PIS w pl potwierdziły się moje przypuszczenia że każdym z byłych krajów wsch.Europy demokracja przegra.Ludność tych krajów po prostu nie nadaje się do do takiej formy rządów.(syndrom,HOMOSOWIETICUS).Dla tego też kraje te NIGDY
ekonomicznie nie dogonią ZACHODU .Zawsze do końca histori będą biedne.W większości tych krajów inst.demokratyczne zostały zniszczone i panuje tam bieda.Teraz dołączy do NICH PL.Niech świecą nam przykładem KAZACHSTAN,BIAŁORUŚ,Węgry itd.
P.S.Rosjanie mają biedę i brak wolności ale mają prznajmniej siłę milatarną i dumę mocarstwową.A Polacy niedługo będą mieli wielki G............
PISu / 91.231.92.* / 2015-11-21 01:13
Jestem przekonany, że 500zł na dziecko to bardzo bardzo dobry pomysł, gdyż kasa pójdzie w obieg i napedzi podatki i da zarobić ludziom. Ale z innej beczki to także potrzebne sa poprządki jakie właśmie zaczyna stosować PIS i bardzo mnie to cieszy i niech tak dalej. PIS
Michał667 / 5.173.127.* / 2015-11-21 06:59
Jakiś ty trolu pisowski głupi. Jak takie bzdety piszesz to pomyśl ile kosztuje nas obywateli utrzymanie księży w pałacu prezydenckim i te msze codzienne przez maliniaka robione? Pomyśl ile nas kosztuje codziennie twój jaro polske zbaw i jego ochrona?
Jestem pewien że wszystkie wały jakie PO zrobiło przez 8 lat mniej kosztowały niż miesiąc rządów maliniaka, kurdupla i straszydlo
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
tośka / 83.24.56.* / 2015-11-21 01:22
Z tymi poglądami z pewnością możesz być głównym ekonomistą partii rządzącej. Co to porządków to włącz myślenie. Ułaskawienie przez Pana Dyzmę Kamińskiego z pewnością odmieniła twoje życie i milionów polaków.
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
Baga1 / 83.16.91.* / 2015-11-21 01:07
A może jakiś ekonomista w końcu się odezwie? Jak uważacie? gdzie te pieniądze trafią? Czy te rodziny będą je trzymać pod poduszką? Nie będą je wydawać ,,,jednym słowem pójdą w obieg,,,,rodziny zakupią odzież, obuwie, żywność,,,,zarobią sklepikarze,,,,już podatek trafi do Państwa,,,,sklepikarz musi kupić od hurtownika......hurtownik zapłaci podatek,,,,,potem producent zapłaci podatek....... to się nazywa nakręcanie rynku,,,,niezbyt wykształcony ekonomista wam to powie.....to jest prawidłowe działanie rządu w czasie kryzysu - wypuszczanie pieniędzy na rynek........nie lubię PIS,,,,ale PO jeszcze bardziej,,,,,ale to nie chodzi o "lubię" czy "nie lubię" ale o sens działania..... i jeśli ktoś nie ma zielonego pojęcia niech nie szczeka. Poza tym chyba dobrze jeśli chcą dać ludziom a nie zeżreć sami.....wy ludzi sami nie wiecie czego chcieć .....biadolenie na wszystko i na wszystkich,,,typowa polska mentalność - nawet jak jest dobrze to jest źle
economist428 / 188.106.121.* / 2015-11-21 02:53
Podatek, gamoniu, placi tylko i wylacznie odbiorca koncowy.
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
dssd / 95.49.116.* / 2015-11-21 01:20
Obawiam się, że sporo trafi do browarów produkujących najtańsze piwa.
wyborca pis / 88.156.190.* / 2015-11-21 00:56
Szczerze, to rządy PiSu widzę jako rozczarowanie mimo że głosowałem na PiS. Stwierdzam i chyba się nie będę mylił, że im zależy tylko na obsadzeniu kluczowych stanowisk w państwie swoimi ludźmi i to kumplami , stąd tak szybko się skrzyknęli. Zwykły zjadacz chleba , ba nawet ich wyborca dla nich pozostanie nikim i będzie traktowany jak dotychczas przez poprzednie ekipy. Będzie miał sprawę jakiś nadużyć, przestępstw, niesprawiedliwości i jak się do nich z tym zwróci to nie otrzyma żadnej odpowiedzi w tym wsparcia, albo jak już otrzyma to będzie w stylu, tam na dół kierujemy sprawę i stamtąd należy oczekiwać wyjaśnienia. A dół będzie robił co chciał i jak chciał. Postawi się totalnym okoniem przeciw PiSowi i Pis nie da rady walczyć z nimi więc będzie umywał ręce. Będą dwa szczeble zarządzania krajem, tj. góra PiS i dół opozycja a pomiędzy nimi szary Kowalski, który gdy podniesie głowę to dostanie kopa w zad od dołu. Góra będzie ośmieszana ile wlezie po to aby Kowalski po pewnym czasie powiedział głośno ,a wyp.. mi z tym PiSem. Dotychczas wiele pism w skandalicznych wręcz sprawach wysłałem do PiSu przez kilka dobrych lat łącznie z tymi gdy rządzili 8 lat temu i nigdy nie otrzymałem jakiejkolwiek od nich odpowiedzi. Ci do których wysłałem tworzą teraz rząd i większość są przez nas dobrze znani. To są te twarze, które wiele, wiele obiecują. Zaraz po ostatnich wyborach znów wysłałem do nich sprawy z prośbą o zainteresowanie. Mija już ponad połowa miesiąca i żadnej, jakiejkolwiek odpowiedzi, żadnej !!! Przepraszam przyszła jedna z BBN z kancelarii Dudy, treści mniej więcej parodiując takiej. -tam w dół się zwrócić i stamtąd oczekiwać odpowiedzi a nam d.....nie zawracać. I takie to będą rządy PiSu !!! SAMI SIĘ PRZEKONACIE A JUŻ MIAŁEM NADZIEJĘ, ŻE BĘDZIE INACZEJ.
Polity.kafe / 195.191.162.* / 2015-11-21 01:04
Szczerze? To Twoja wypowiedź jest byle czym. Głosowałeś na PiS, który wymienił wszystkie swoje obietnice podczas wyborów i jesteś zawiedziony tymi samymi obietnicami po wyborach? Brawo. Polecam mój blog. Politykafe.blogspot.com
xxxxxxxxxxxxxxx / 93.105.4.* / 2015-11-21 00:54
o czym ty pajacu mowisz 6zl/h jak minialna podnosili 10 lat do 10 zl a ty od pisuarow chcesz 6 na godz hahah powodzenia i mysl tak dlaej a do ekonomii lepiej sie nie mieszaj bo nie masz o tym zielonego pojecia zreszta tak jak twoja wygrana partia patrzac na nasz rzad to naprawde mamy tepy narod ale czekajcie dalej na swoje obietnice wyborcze obyscie nie plakali pozniej!
rasula / 95.108.51.* / 2015-11-21 00:44
Tylko ze jak zostanie podniesiona placa chociaz o 6 zl /h,to ilosc ludzi z dodatkiem500zl,drastycznie zmaleje-i sie wyzeruje.Czyli nie jest tak strasznie jak ci geniusze opd ekonomii strasza.Zreszta czy oni tylko teraz bzdury plota?-nieraz w blad wprowadzali tymi swoimi madrosciami bo u nich z liczeniem kiepsko.Jak bedzie podniesiona stawkla wolna od podatku(co nam te jelopy z PO tyle lat 9oszukiwali tr5o tez nie bedzie zle te pieniadze wroca do budrzetu spowrotem ,a tylko biedni ludzie beda mieli lzej zyc.Wiec bez paniki,bez paniki-nie sluchac tych nieudacznikow z PO ,a tylko czekac jak dalej sie sprawy potocza.
prorok1 / 78.8.168.* / 2015-11-21 00:39
Polacy są manipulowani przez 25 lat i nie są w stanie zrozumieć pewnej metodologi Platforma sprzedała nasze górnictwo w unii podpisując pakiet klimatyczny za urzędy
bosmanmat / 195.191.162.* / 2015-11-21 00:29
Ja pier........! To już nie 300 mld, jak rwąc koszulę na sobie krzyczał najlepszy ekonomista na Świecie - Lechu Balcerek?
Miś704 / 31.42.16.* / 2015-11-21 00:14
Utrzymywanie PO patologi przez 8 lat, kosztuje Polaków bilion długu, którego narobiła PO patologia, więc te wyliczenia to jakieś drobne...
pan samochodzik / 85.193.227.* / 2015-11-21 00:43
w pełni sie zgadzam PO nam dłu zrobilo -pytam tylko na co te pieniądze poszky?.

Najnowsze wpisy