Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Expose premier Szydło. Ekonomiści oceniają pomysły PiS

Expose premier Szydło. Ekonomiści oceniają pomysły PiS

Wyświetlaj:
andrzejtatry / 159.205.20.* / 2015-11-18 18:36
No i wylazło szydło z kaczora.Zdrowia życzę i wszystkiego najlepszego.
urtek / 89.68.202.* / 2015-11-18 18:36
Ale nagonka na PiS ! Chyba się strasznie boją ci wszyscy co takie głupoty wypisują . A boją się o swoją d ..ę bo im się grabież Polski i okradanie społeczeństwa utnie a i może jeszcze trzeba będzie zapłacić za przestępstwa dokonane na narodzie polskim. I rzeczywiście jest się czego bać bo PiS z takimi jak Macierewicz, Kamiński, Ziobro czyli osobami uczciwymi może zacząć rozliczać bandy i gangi rodzinne i również w sądach i w Lublinie gdzie i ja zostałem okradziony i ograbiony z tego co mi rodzice pozostawili a tylko dlatego że mój przeciwnik - dłużnik - miał dobrą posadę w Agencji Restrukturyzacji Rolnictwa i załatwiał takim układnym sędziom i ich rodzinom lewe dotacje np. na hodowlę strusi ostrowłosych. I tak powstały układy które mnie zniszczyły i ograbiły . Nie ważne było że dłużnik B.R. tak jak mnie oszukał i okradł również dwa banki, ZUS na 380.000 , dokonywał oszustw na II i III urzędzie skarbowym, że oszukiwał sąsiadów , gminę Jastków itp., itd., a suma łącznie bez długu wobec mnie to około pół miliona zł (500.000 zł) > Na nic się zdały wszystkie dowody w sprawie w postaci umów, weksli, zeznań świadków , badania biegłych sądowych z zakresu księgowości wykazujące proceder przestępczy B.R. , których sędziowie bezczelnie z pominięciem prawa w tym również wekslowego nie dostrzegali i pozbawieni kręgosłupa moralnego uniewinnili przestępcę a mnie doprowadzili do tragedii finansowej i utraty zdrowia w tym psychicznego. Mam nadzieję że NOWY rząd weźmie się za przestępców w togach i rozpirzy mafie rodzinne obsiadujące lubelskie sądy, prokuratury, komorników i adwokatów. Jeśli nie da sobie rady z bandytami w togach Pis to będę się modlił żeby sprawiedliwość wytoczyli tych parchom w togach żyjącym na krzywdzie ludzi – żeby im się do d dobrali ci co to lubią zabijać . Nie szanuję i wręcz nienawidzę terroryzmu ale skoro to jedyna droga do naprawy zła w sądach i innych instytucjach żyjących na krzywdzie ludzkiej to niech tak będzie. Czytajcie aferyprawa.eu wybierzcie rubrykę SĄDY i Lublin a dowiecie się więcej o bandytach i „bandytkach” w togach działających w Lublinie. Sędziowie w celu mataczenia i nagminnego dokonywania przestępstw na społeczeństwie wymyślili sobie prawo i immunitety dla siebie, określili siebie w Konstytucji jako nieusuwalnych i pytam w imię czego zaopatrzyli się w „świętość” niczym święte krowy w Indiach !? To najgorsza grupa społeczna żyjąca z krzywdy społeczeństwa i grabieży narodu polskiego. Czy Pis da sobie radę z bandytami w togach dla których nie ma nic świętego oprócz nich samych ?


Widziałem to w lubelskim TV Ale przekręt na tobie chłopie zrobili > Masz rację na pohybel bandytom w togach bo niczym się nie różnią od tych terrorystów tylko mordują bez wystrzału i w białych rękawiczkach naród polski i jeszcze biorą za to po 15.000 zł miesięcznie. Niech ich szlag trafi i AIDS zeżre
Ewa444 / 89.67.233.* / 2015-11-18 18:51
Kamiński i Ziobro uczciwi??Nie chciałabym mieć do czynienia z taką osobą jak Ty, jeżeli dla Ciebie postępowanie Ziobry i Kamińskiego to uczciwość Boże uchowa
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
rety5y / 91.205.33.* / 2015-11-18 19:28
Ewa444 co udowniło PO/PSL przez 8 lat Kaminskiemu i Ziobrze słucham bo pier...e to kazdy moze pisac sucham co udowodnili Kaminskiemu i Ziobrze , powiem tak Ja Tobie moge udowodnic ze Kamisnki odprawy nie odebrał wysokosci 130tys zl oddał ja a oni mu ja znowu przyslali to oddał na cela dobroczyne , za to miał doatac trzy lata wiem ze siano w łbie amasz ale bez przesady , Ziobro bardzo dobry minister sprawiedliwosci szkoda ze rzady sie skoczyły PISu prze afere gruntowa za co Kaczynski miał tyle odwagi zeby podac rzad do dymisji tez to Tobie sie nie podobało to sie pytam co k..a wam sie podoba uczciwy zle , nie ucziwy dobry z utrek zgadzam sie w 100%
nauczyciel 444 / 164.40.246.* / 2015-11-18 18:36
Z całym szacunkiem dla nowego rządu ale..... Żaden myślący dyrektor -menadżer Nie zatrudni zwolnionego (ze likwidowanego gimnazjum) , dyplomowanego (czytaj drogiego) , z 20-30 letnim stażem pracy nauczyciela, jeśli będzie miał do wyboru młodego, taniego (stażysty) absolwenta wyższej uczelni. To oznacza min. 50 tys. bezrobotnych wykształconych, doświadczonych (czyli Najlepszych - pani minister) nauczycieli.
To jest najważniejszy koszt powrotu do ośmioklasowej szkoły podstawowej !!!
Pomyślcie Wszyscy kochani rodacy, bez względu na upodobania polityczne
Felek903 / 78.88.178.* / 2015-11-18 19:48
Do wszystkich przeciwników likwidacji gimnazjów i powrotu do ośmioklasówki: Czy zastanowiliście się nad prostym faktem, że ilość uczącej młodzieży się nie zmieni!!!! A jak ilość młodzieży się nie zmieni to i nauczyciele nie stracą pracy!!! Co najwyżej będą musieli się przebranżowić, czasami po-dojeżdżać do innej miejscowości. Jest inny problem - w szkołach nie szanuje się czasu od matur już nikt w szkołach się nie uczy, ja pamiętam czasy gdy zakuwało się jeszcze w połowie czerwca. W dodatku kiedyś matury były dwa, trzy tygodnie później jak obecnie. Tu też się prosi o zmiany.
prawda was, głupie gnoje, wyzwoli / 83.6.248.* / 2015-11-18 19:17
"Pomyślcie Wszyscy kochani rodacy, bez względu na upodobania polityczne..." Niestety problem polega na tym,ze ci durnie, którzy dodatkowo ogłupieni obietnicami bez pokrycia zagłosowali na łamiacego prawo dudę i resztę wyznawców karłowatej cioty nie maja CZYM mysleć. To stado bezmózgich prymitywów.
ghytw / 91.90.160.* / 2015-11-18 18:51
To tyle można zaoszczędzić na likwidacji gimnazjów? Kurcze trzeba było wcześniej!
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
podstawowka / 89.68.202.* / 2015-11-18 18:40
Nauczyciel ? i z błędami piszesz ? WSTYD
Ale nagonka na PiS ! Chyba się strasznie boją ci wszyscy co takie głupoty wypisują . A boją się o swoją d ..ę bo im się grabież Polski i okradanie społeczeństwa utnie a i może jeszcze trzeba będzie zapłacić za przestępstwa dokonane na narodzie polskim. I rzeczywiście jest się czego bać bo PiS z takimi jak Macierewicz, Kamiński, Ziobro czyli osobami uczciwymi może zacząć rozliczać bandy i gangi rodzinne i również w sądach i w Lublinie gdzie i ja zostałem okradziony i ograbiony z tego co mi rodzice pozostawili a tylko dlatego że mój przeciwnik - dłużnik - miał dobrą posadę w Agencji Restrukturyzacji Rolnictwa i załatwiał takim układnym sędziom i ich rodzinom lewe dotacje np. na hodowlę strusi ostrowłosych. I tak powstały układy które mnie zniszczyły i ograbiły . Nie ważne było że dłużnik B.R. tak jak mnie oszukał i okradł również dwa banki, ZUS na 380.000 , dokonywał oszustw na II i III urzędzie skarbowym, że oszukiwał sąsiadów , gminę Jastków itp., itd., a suma łącznie bez długu wobec mnie to około pół miliona zł (500.000 zł) > Na nic się zdały wszystkie dowody w sprawie w postaci umów, weksli, zeznań świadków , badania biegłych sądowych z zakresu księgowości wykazujące proceder przestępczy B.R. , których sędziowie bezczelnie z pominięciem prawa w tym również wekslowego nie dostrzegali i pozbawieni kręgosłupa moralnego uniewinnili przestępcę a mnie doprowadzili do tragedii finansowej i utraty zdrowia w tym psychicznego. Mam nadzieję że NOWY rząd weźmie się za przestępców w togach i rozpirzy mafie rodzinne obsiadujące lubelskie sądy, prokuratury, komorników i adwokatów. Jeśli nie da sobie rady z bandytami w togach Pis to będę się modlił żeby sprawiedliwość wytoczyli tych parchom w togach żyjącym na krzywdzie ludzi – żeby im się do d dobrali ci co to lubią zabijać . Nie szanuję i wręcz nienawidzę terroryzmu ale skoro to jedyna droga do naprawy zła w sądach i innych instytucjach żyjących na krzywdzie ludzkiej to niech tak będzie. Czytajcie aferyprawa.eu wybierzcie rubrykę SĄDY i Lublin a dowiecie się więcej o bandytach i „bandytkach” w togach działających w Lublinie. Sędziowie w celu mataczenia i nagminnego dokonywania przestępstw na społeczeństwie wymyślili sobie prawo i immunitety dla siebie, określili siebie w Konstytucji jako nieusuwalnych i pytam w imię czego zaopatrzyli się w „świętość” niczym święte krowy w Indiach !? To najgorsza grupa społeczna żyjąca z krzywdy społeczeństwa i grabieży narodu polskiego. Czy Pis da sobie radę z bandytami w togach dla których nie ma nic świętego oprócz nich samych ?


Widziałem to w lubelskim TV Ale przekręt na tobie chłopie zrobili > Masz rację na pohybel bandytom w togach bo niczym się nie różnią od tych terrorystów tylko mordują bez wystrzału i w białych rękawiczkach naród polski i jeszcze biorą za to po 15.000 zł miesięcznie. Niech ich szlag trafi i AIDS zeżre
jointek 2 / 37.248.255.* / 2015-11-18 18:35
Myślę, ze nawet śmieszny zakompleksiony prezesik nie wierzy w sukces iiiii na wszelki wypadek chowa się za kieckę Szydełowaną. Jeśli by coś n ie wyszło to on przecież za nic nie odpowiada i może dalej prezesunciować. Tak naprawdę jest to facet z powaznymi kompleksami i brakiem wiary lub strachem przed swoimi postępowaniami. Dla mnie powinien nośić kieckę, a ona portki. On penia ale ona jak comandos idzie do przodu (do czasu gdy się popłacze). Faceci sami powinni odpowiadać za swoje czyny, a nie wysługiwać sie kobietami. Dla mnie to on chyba jest jak ciocia.
kaczorro / 91.90.160.* / 2015-11-18 18:53
Facet idź się leczyć. Fobia jest uleczalna. Zacznij od przysiadów. Teraz Kaczyzm to taka choroba, gdy się widzi wszędzie Kaczora i wciąż się kojarzy
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
qwertyy / 164.127.140.* / 2015-11-18 18:35
POlofobiczna logika rządu PO-PSL: 2 tys. zł na islamskiego imigranta? - Nie ma problemu. 500 zł na dziecko w polskiej rodzinie? - Skandal!
bronek utylizator / 37.77.154.* / 2015-11-18 18:31
Po co audyt państwa ??? Przecież PO przekazała PIS-owi Polskę w tak dobrym stanie jak Bronek Dudzie wille w Klarysewie...
ignay / 85.222.118.* / 2015-11-18 18:51
Tylko idiota uważa że sprzętem zarządza szef. Nienawiść zaburza ci zdrowe myślenie.
gftpojvr / 91.90.160.* / 2015-11-18 18:56
Szef jest odpowiedzialny za zarządzającego sprzętem. Jak się w Estonii zawaliło centrum handlowe to ustąpił premier. Był po prostu na szczycie drabiny odpowiedzialności. U nas by było w tv,ze nawał jakiś zmarły urzędnik w nadzorze
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
bedzie trudno / 193.105.221.* / 2015-11-18 18:30
Po 8 latach totalnej demolki nawet w lat 16 nie da się odbudować naszej gospodarki do stanu z przed demolki.
mareq776 / 2015-11-18 18:50

Po 8 latach totalnej demolki

nie po 8 lecz 25 latach, wszyscy zrujnowaliście ten kraj - od lewego do prawego. Nie cierpię PiSu, ale to co powiedział Błaszczak o naszej gospodarce, a raczej o wyrobnictwie na potrzeby głównie niemców (nie błąd, taki mam szacunek) to majstersztyk. niemiec ma prawo kontrolować polskie firmy transportowe, ciekawe co z tym zrobi PiS?
CHAM / 176.221.125.* / 2015-11-18 18:30
NAWET JAK ARAB WAM NIE WEJDZIE TO OBIECUJE TO JA WAM PSL WYSADZIMY WAS W GÓRĘ POFRUWACIE SOBIE PSL WALCZĄCY POLSKA PONAD WSZYSTKO TO MY CHŁOPI JESTEŚMY SOLĄ TEJ ZIEMNI DUPKI
strażak PSP / 31.175.43.* / 2015-11-18 18:28
NOWY RZĄD powinien naprawić szkody które wyrządziła Platforma Obywatelska w Służbach Mundurowych i przywrócić przepisy EMERYTALNE sprzed 01-01-1999r bo nie może być tak że Funkcjonariusz który przepracował w CYWILU np.14lat czy też 20lat i zatrudnił się w służbach mundurowych to tych lat nie uznaje mu się do służby jest to skandal i przez takie nieudolne REFORMY przeprowadzone przez Platformę Obywatelską w służbach muszą pracować STARSI LUDZIE a efektywność np.Policjanta lub Strażaka w podeszłym wieku pozostawia wiele do życzenia takie są fakty nam nadzieje że PIS to naprawi my funkcjonariusze wierzymy w to całym sercem.
jan721 / 83.22.87.* / 2015-11-18 18:34
Wzrost gospodarczy to są szkody a ruina budżetu to będzie wspaniały wzrost podatków i uderzenie w emerytów
JAR853 / 176.221.125.* / 2015-11-18 18:33
CO DUPKU POLEŻYSZ SOBIE W POLICJI LUB W WOJSKU 20 LAT I CH*** BĘDĘ NA CIEBIE ROBIŁ DO 65 ROKU A TY 3 TYS EMERYTURKI I JESZCZE ROBÓTKA W OCHRONIE ZA 2 TYŚ
gość 24 / 88.220.103.* / 2015-11-18 20:17
Trzeba było uczyć się na mundurowego , ale skoro kobiety przyjmują do służb mundurowych a Ciebie nie - to znaczy, że się nie nadajesz bo widocznie masz dwa lewe jajka.
Loook / 92.244.36.* / 2015-11-18 18:43
A kto Tobie broni tez idź do policji albo do wojska,to poczujesz jaki to miodzio jest praca w ciągłym stresie bo nigdy nie wiesz na jakiego obywatela trafisz ale najlepiej jest jak się wypowiada laik i do tego zaw istny brak slow
permanentny / 31.61.136.* / 2015-11-18 18:32
Po co Wam liczyć i w straży i w policji jak wystarczy Wam w policji?
ekonomista007 / 37.152.18.* / 2015-11-18 18:27
jestem ekonomistą i powiem jak pkb polski miażdży europę.......
wstanzenek / 89.68.202.* / 2015-11-18 18:25
Ale nagonka na PiS ! Chyba się strasznie boją ci wszyscy co takie głupoty wypisują . A boją się o swoją d ..ę bo im się grabież Polski i okradanie społeczeństwa utnie a i może jeszcze trzeba będzie zapłacić za przestępstwa dokonane na narodzie polskim. I rzeczywiście jest się czego bać bo PiS z takimi jak Macierewicz, Kamiński, Ziobro czyli osobami uczciwymi może zacząć rozliczać bandy i gangi rodzinne i również w sądach i w Lublinie gdzie i ja zostałem okradziony i ograbiony z tego co mi rodzice pozostawili a tylko dlatego że mój przeciwnik - dłużnik - miał dobrą posadę w Agencji Restrukturyzacji Rolnictwa i załatwiał takim układnym sędziom i ich rodzinom lewe dotacje np. na hodowlę strusi ostrowłosych. I tak powstały układy które mnie zniszczyły i ograbiły . Nie ważne było że dłużnik B.R. tak jak mnie oszukał i okradł również dwa banki, ZUS na 380.000 , dokonywał oszustw na II i III urzędzie skarbowym, że oszukiwał sąsiadów , gminę Jastków itp., itd., a suma łącznie bez długu wobec mnie to około pół miliona zł (500.000 zł) > Na nic się zdały wszystkie dowody w sprawie w postaci umów, weksli, zeznań świadków , badania biegłych sądowych z zakresu księgowości wykazujące proceder przestępczy B.R. , których sędziowie bezczelnie z pominięciem prawa w tym również wekslowego nie dostrzegali i pozbawieni kręgosłupa moralnego uniewinnili przestępcę a mnie doprowadzili do tragedii finansowej i utraty zdrowia w tym psychicznego. Mam nadzieję że NOWY rząd weźmie się za przestępców w togach i rozpirzy mafie rodzinne obsiadujące lubelskie sądy, prokuratury, komorników i adwokatów. Jeśli nie da sobie rady z bandytami w togach Pis to będę się modlił żeby sprawiedliwość wytoczyli tych parchom w togach żyjącym na krzywdzie ludzi – żeby im się do d dobrali ci co to lubią zabijać . Nie szanuję i wręcz nienawidzę terroryzmu ale skoro to jedyna droga do naprawy zła w sądach i innych instytucjach żyjących na krzywdzie ludzkiej to niech tak będzie. Czytajcie aferyprawa.eu wybierzcie rubrykę SĄDY i Lublin a dowiecie się więcej o bandytach i „bandytkach” w togach działających w Lublinie. Sędziowie w celu mataczenia i nagminnego dokonywania przestępstw na społeczeństwie wymyślili sobie prawo i immunitety dla siebie, określili siebie w Konstytucji jako nieusuwalnych i pytam w imię czego zaopatrzyli się w „świętość” niczym święte krowy w Indiach !? To najgorsza grupa społeczna żyjąca z krzywdy społeczeństwa i grabieży narodu polskiego. Czy Pis da sobie radę z bandytami w togach dla których nie ma nic świętego oprócz nich samych ?
Do wstanzenek / 77.255.254.* / 2015-11-18 18:40
Szanowny głosicielu jedynie słusznej prawdy. Proponuję wizytę u dobrego psychiatry, bo mózg ci pęka od tej nadętej pisowskiej propagany. Ostatnim takim czyścicielem mózgów ludzkich jest Putin, który przejął naukę swoich wielkich nauczycieli w tym Stalina i Hitlera.
Damianek / 89.68.202.* / 2015-11-18 18:34
Widziałem to w lubelskim TV Ale przekręt na tobie chłopie zrobili > Masz rację na pohybel bandytom w togach bo niczym się nie różnią od tych terrorystów tylko mordują bez wystrzału i w białych rękawiczkach naród polski i jeszcze biorą za to po 15.000 zł miesięcznie. Niech ich szlag trafi i AIDS zeżre
agarwm / 83.24.245.* / 2015-11-18 18:24
expose-" Jednak nie padło ani słowo o tym, jak zwiększyć oszczędności - zauważa Małgorzata Starczewska-Krzysztoszek. - A to jest sprawa absolutnie kluczowa. Bez oszczędności nie ma rozwoju.
Jeśli zarobki dotychczasowe nie wystarczą na przeżycie to co mówić o oszczędzaniu. Trzeba zwiększyć podatki jak Pani ma "za dużo".
kpiarz / 83.22.136.* / 2015-11-18 18:23
"NBP jest niezależny od rządu i nie wiem, jak rząd chciałby go przekonać do takich działań"??? Powiedziała niejaka Starczewska-Krzysztoszek!!! Tej pseudoekspertce z Lewiatana polecam rozmowę Belki z Sienkiewiczem, może coś pokuma albo przestanie rżnąć głąba, którym jak się okazuje jest w istocie. Po co pytacie takie miernoty?
informatyk 33 / 83.22.136.* / 2015-11-18 18:32
A Mateusz Morawiecki, do niedawna prezes WBK a obecnie wicepremier, mówi spokojnie - to da się zrobić bez emocji. Szczury nie spodziewały się, że znajdą się Polacy gotowi zrezygnować z 300 tysięcy złotych i za 15 tysięcy służyć Polsce. Te kanalie nawet tego pokumać nie mogą!!!
hmm726 / 162.234.72.* / 2015-11-18 18:29
Widze, z niewiele zrozumiales z tej nagranej rozmowy. Moze sprawdz sobie na poczatek, co to jest NBP.
kpiarz / 83.22.136.* / 2015-11-18 18:42
hmm, geniuszu z "wielkiego miasta", każdy rozumny zrozumiał DOKŁADNIE!!! Wszystko, w tym i NBP jest tym czym tę instytucję zrobią ludzie nią zarządzający i prawo, które jak widać podlega dowolnej interpretacji. Jesteś w stanie pokumać tę OCZYWISTOŚĆ??? Dodam jeszcze, choć sam jestem niewierzącym, że NBP to nie BÓG!!! Jarzysz jeszcze???
xYz291 / 79.191.88.* / 2015-11-18 18:23
Psy szczekają a karawana idzie dalej
permanentny / 31.61.136.* / 2015-11-18 18:22
Z Bożej łaski ekonomiści niech się ujawnią. Same pasztety.Di PiS im więcej będą niezadowoleni tym bardziej dobrze robicie.
Zawsze tak jest,kiedy szło im gładko i bez oporów przy PO a teraz muszą się wysilić to zawsze znajdą się niezadowoleni.
Stawka 12 zł to i tak mała stawka. Zamieńmy 1Pln na 1 Eur i będzie super.

Najnowsze wpisy