Forum Polityka, aktualnościŚwiat

Facebook w opałach. Ważny wyrok w sprawie ochrony danych internautów

Facebook w opałach. Ważny wyrok w sprawie ochrony danych internautów

Wyświetlaj:
AndyEss / 188.146.0.* / 2015-10-06 13:39
A Obrench.com trzyma wszystko w UE i zrobione jest w UE...
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
zdzis / 78.129.51.* / 2015-10-06 13:34
A kiedy ktos w koncu zainteresuje sie tym co sie wyprawia na ALLEGRO,bo to co robia administratorzy tego portalu to tragedia.Manipuluja wynikami wyszukiwania,nie ma dnia bez awarii,ludziom sprzedaz spadla o 70%.Wprowadzili parametr TRAFNOSC,ktorym manipuluje wynikami wyszukiwania,sprzedaza,ukrywaja aukcje uzytkownikow zmuszajac ich do wykupowania drogich opcji platnych.Zwyla aukcja kosztuje 0.50zl plus ewentualna prowizja od sprzedazy.Wyrozniona aukcja kosztuje juz 13zl plus prowizja od sprzedazy.Zwyla aukcja ma zaledwie 5-10 wyswietlen na dwa tygodnie,a wyrozniona 50 a sprzedazy i tak nie ma.Allegro oszukuje uzytkownikow.Czas aby zajely sie nia odpowiednie sluzby,administratorzy i pracownicy allegro sprzedaja swoj towar z kont znajomych rodziny i ich towar jest na pierwszych stronach i sie sprzedaje,a my placimy tylko za wystawianie,sprzedazy brak!!!!
rsthg / 83.242.127.* / 2015-10-06 14:21
Na Allegro tylko kupuję, ale też zauważyłem, że sprawy idą coraz gorzej. Rzeczywiście trudno jest wyszukać towar, system sam zawęża zakres poszukiwań. Żeby wyszukać cokolwiek "po staremu", trzeba wykonać szereg operacji i to wcale nie najprostszych. Coś niedobrego dzieje się z PayU. Był to bardzo wygodny sposób zapłaty, ale ostatnimi czasy zmienił się regulamin, który może być potencjalnie niebezpieczny dla kupujących i płacących w tym systemie (tak to oceniam). Wypowiedziałem więc usługę Pay U, a teraz mam kłopoty, żeby w ogóle zapłacić za towar sprzedającemu. Czuję, że Allegro w jakiś sposób próbuje mnie ukarać, że zrezygnowałem z podejrzanej usługi PayU. Płacę za towar via poczta, jak wiele lat temu... Taki jest "postęp" na Allegro: albo wchodzisz w szemrane interesy, albo masz problemy.
siwy280 / 213.155.191.* / 2015-10-06 13:23
Czyli teraz FB i podobne portale magazynujace dane bedą musiały otworzyć własne centra danych w Europie a EU dostosuje do tego obowiazujące prawo. Jeszcze 2 lata temu na ruskich sypali gromy za takie rozwiązania. Ci socjaliści ciągna UE na dno.
Alamuth / 83.238.175.* / 2015-10-06 13:03
Jak ktoś używa Facebooka to wyraża zgodę na ich regulamin i zgadza się na przetwarzanie swoich danych na ich serwerach, które w takim przypadku są w USA. Jeśli komuś to przeszkadza, niech nie klika po Fejsie. Proste.
AKD / 212.67.141.* / 2015-10-06 12:57
Zabawne, że zawsze podsuwa się jakieś durne wytłumaczenie i liczy na to, że ludzie to kupią. Wystarczyłoby jedno tylko zdanie: A.Merkel kontratakuje B .Obamę za cios w VW. Jak krótko, treściwie i prawdziwie :) . Pozdrawiam wszystkich co mają oczy szeroko otwarte.
~~ / 83.144.67.* / 2015-10-06 14:03

A.Merkel kontratakuje B .Obamę za cios w VW


Trochę za szybka reakcja, jak na odwet ;)
1 2
na koniec starsze

Najnowsze wpisy