Forum Forum inwestycyjneWydarzenia

Falowanie i spadanie?

Falowanie i spadanie?

Money.pl / 2008-02-18 17:38
Komentarze do wiadomości: Falowanie i spadanie?.
Wyświetlaj:
wrota wyobrażni / 2008-02-19 08:39 / portfel / Poznań na +
Wszystkim powodów do zadowolenia na koniec dnia życzę
nxh / 85.128.78.* / 2008-02-19 06:08
A wiec obaj,marlowe i Longterm ,naprawde nie macie pojecia o inwestowaniu i nawet nie rozumiecie tego co czytacie:


2008-02-19 01:19:05 | *.*.*.* | marlowe [ Antywskaźnik ]
Re: Falowanie i spadanie? [5]
Jak już wklejamy historię, to mam tu wypowiedź grubaska z
listopada 2006 roku:
Jak tu jest DATA ???
I co bylo potem?????
Co bylo az do prawie konca czerwca?????
Czy ja mam Wam dac wytyczne az do konca zycia???Na rok,na dwa???
Czy ponad pol roku prawidlowej diagnozy to jeszcze dla Was,nieudaczniki ,za malo,zeby zarobic gore kasy ????
To,ze sie osmieszacie,to Wasz problem.Ale to,ze oszukujecie innych,to juz fatalne.
warren buffet / 2008-02-19 02:30 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
manko / 85.89.191.* / 2008-02-19 02:04
od 1 lutego 10 wzrostów wig20, tylko 3 spadki, ciekawe
leech / 89.76.81.* / 2008-02-19 02:09
to policz teraz do 1 lutego
bebe / 2008-02-19 01:38 / portfel / Forumowicz z doświadczeniem
i w tym momencie.........WIEM.......$%^&..........że NIC ...........#$%^ - nie WIEM......
-----------------
i z tym "pogodnym" ........zakończniem na forum.......mówię.......i tak Was Kocham.....baj

---------------------
be-be...........bej-be........PA.......
Longterm / 2008-02-19 01:29 / Mostek Zwyciężymy!
Dziwie się że są jeszcze osoby wierzące że to wciąż hossa...to trochę tak jak kwas pisze: dziwne że ktoś raz został oszukany i wraca znowu żeby kolejny raz dać się zrobić w taki sam sposób...ale to już indywidualny wybór każdego z nas...dobre spółki powinny przetrwać wszystko...nie sprawdzam jak się Japonia otworzy bo po co?
warren buffet / 2008-02-19 01:32 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
kiedys slyszalem:

jak cie zrobia w ciu la to masz pecha

jak cie drugi raz zrobia........... jestes.......
Longterm / 2008-02-19 01:41 / Mostek Zwyciężymy!
fool me once shame on you, fool me twice shame on me...
Longterm / 2008-02-19 01:31 / Mostek Zwyciężymy!
przygotujcie się na najgorsze to wtedy nawet średni wynik będzie cieszył:) dobranoc
Mieczyslaw / 2008-02-19 01:36 / Uznany Gracz Giełdowy
co racja to racja
marlowe / 2008-02-19 01:19 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
Jak już wklejamy historię, to mam tu wypowiedź grubaska z listopada 2006 roku:
"Bazujac na danych z lat 1994-2006 mozna zauwazyc,ze przecietna stopa zwrotu z WIG20 od konca listopada do konca lutego roku nastepnego wynosila + 17,1 % / tak/
Za 2 tygodnie wejdziemy wiec w okres bardzo korzystny z sezonowego punktu widzenia.Mozna zatem powiedziec ze...... powinno sie stac pretekstem do kupowania spolek
najwiekszych......Szczegolnie dobre wyniki zaprezentowaly banki i znajduja sie one w centrum zaint. kapitalu zagranicznego.......Umocnienie walut naszego regionu wskazuje,ze kapital ten plynie juz teraz........Sytuacja jest wiec korzystna a fundamentalne przeslanki wzrostu WIG20 silne."
Longterm / 2008-02-19 01:25 / Mostek Zwyciężymy!
he he no szkoda że nie napisął tego na początku listopada 2007:) he he pewnie zapakował się na maksa i teraz totalnie sfrustrowany atakuje wszystkich na forum i blogach...ostatnio natknąłem się na jego bezmyślną krytykę bloga Rafała Małkiewicza - IP 85.128.78. to on...
marlowe / 2008-02-19 01:20 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
grubasek cytował wtedy Rzeczpospolitą. Zwróćcie uwagę:
"Umocnienie walut naszego regionu wskazuje,ze
kapital ten plynie juz teraz"

:D:D
bebe / 2008-02-19 01:27 / portfel / Forumowicz z doświadczeniem
marlowe......bo plynie..........aleeeeeee...........bardzo spoooooookooooojjjjjjjjnieeeeeee..........."bez pośpiechu".........i bez........./nie naspiszę/.....
warren buffet / 2008-02-19 01:23 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
nie ma sie co smiac z ludzi.......... kazdy jest tylko krwia i koscia
marlowe / 2008-02-19 12:05 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
Ja tam się lubię z dziennikarzy pośmiać. Grubasek tylko cytował.
bebe / 2008-02-19 01:31 / portfel / Forumowicz z doświadczeniem
warren ........i i jest też. mózg........../oby był do końca......-.ech-.....sama nie wiem.../.....
zbig$ / 2008-02-19 01:08 / Uznany gracz - weteran 93/94
najlepsze yaytza dzis to kupno swarzedza po 76 gr przed wyjsciem z domu...przychodze wieczorem, patrze a tam zamkniecie na 84 gr...szopki!
ale tez dziegciu trochę, bo krynicki sprzedan po 5,2 a tu taka jazda była, a za pozno wstałem, jak juz odjechał i był po 6,7 chyba...
lojka / 2008-02-19 01:06 / Tysiącznik na forum
Dobrej nocki

pa
bebe / 2008-02-19 01:08 / portfel / Forumowicz z doświadczeniem
pa...i zielonych........Lo......
Longterm / 2008-02-19 01:03 / Mostek Zwyciężymy!
2007-05-12 21:48:22 | *.*.*.* | Tadek Niejadek
Re: Powrót z dalekiej podróży
Hahhaaaa, wpadam z wieczora i co widzę, że największy gracz giełdowy Paseo i Leone w jednej
osobie zaszczycał nas przez ostatnie miesiące incognito :))))) A miał wyjeżdżać i nigdy nie
wrócić do tego marnego graju. Miały być Włochy, plaża, nowa firma w USA, inne giełdy- bo GPW
dla niego za mała :))))) Hahhhahhaaaaaaaaa..... Jakże mi go szkoda ... Samuraj go tak
załatwił .... Gdzie on biedny się teraz podzieje, przed kim będzie zgrywał nawiększych tego
świata ... Nie wrócą już te czasu gdy Warren i paru innych czytało jego posty klęcząc niemal
na kolanach .... Chyba na jakimś rock-end-rolowym forum będzie się musiał jako Elvis
przedstawiać, żeby być znów tak podziwianym jak swego czasu na tym forum przez dużą część
uzytkowników...
Nie da się jednak urkyć, że z biegiem czasu mania wielkości pana "."/paseo/leone/itd."
maleje. Na pewno do nas wróci za parę dni, jak to zawsze w zwyczaju miał czynić... I na to
będziemy czekać, bo gdy już się wyleczy z tej mitomanii i schizofernii bardzo chętnie
będziemy go czytać, bo pisze czasem nie głupio, tylko wyobraźnię ma zbyt wybujałą....

Pozdrawiam panie
- .
- ,
- maly solozyk - ciekawe, nie? nie wpadlem na to wczesniej :) tu link
http://www.money.pl/forum/szukaj,w,forum,665,40,200.html?g=1&c=-:-)
- grubasek
- 01.07
- Nowy Rok
- Sw.Mikolaj
- zarobiony
- riki
- leone
-paseo
warren buffet / 2008-02-19 01:07 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
niech sie ten tadek puknie w glowe
Longterm / 2008-02-19 01:11 / Mostek Zwyciężymy!
a juz myślałem że warren byłes swego czasu fanem paseo:)
Longterm / 2008-02-19 01:06 / Mostek Zwyciężymy!
Ale pięknie tadek podsumował tego psychola z tendencjami maniakalnymi:) okazuje się że tajemniczy h który stał się moim największym krytykiem i jednym z częściej odwiedzających mojego bloga to nikt inny jak paseo, terrestre, leone czy jeszcze inny kocur:)
Longterm / 2008-02-19 01:17 / Mostek Zwyciężymy!
a tak na marginesie to sie bardzo zawiodłem że i grubasek jest tą samą osobą...lubiłem typa czytać...
aleksander kwas ktos zalogował sie na moj nik:) / 83.25.240.* / 2008-02-19 00:45
jedną rzeczą jaka was interesuje to to na czym wtopiłem i czy wtopiłem a nie to co pisze ...buhahahaha jeju ale polewka buhahaha ...to co mnie u was wkurza to naiwnosc poziomu przedszkola ..cioły jedne
oll1 / 2008-02-19 05:13 / portfel / Tysiącznik na forum
przestan juz czleku. Mowie to teraz bez przekory: przykro mi bardzo, ze cos tam przegrales. Rozumiem, ze musisz byc bardzo zawiedziony, ze na dodatek nie wziales udzialu w niewielkim odbiciu po powaznych stratach. Jestes przezroczysty dzieki swoim wypowiedziom i to oczywiscie takze nie jest niczym zlym. Ale sposob w jaki probujesz upominac i przestrzegac innych jest ponizej poziomu. Daj spokoj i nie wyzywaj.
Mieczyslaw / 2008-02-19 00:54 / Uznany Gracz Giełdowy
obawiam sie ze moze to sie dla Ciebie zle skonczyc, jezeli chodzi o mnie to mozesz mnie wyzywac splywa to po mnie , ale sa osoby dla ktorych zlokalizowanie Ciebie nie bedzie stanwilo problemu i niewazne czy masz Neostrade ze zmiennym IP czy ze stalym, dla chetnego to nic trudnego

Nie wiesz czym sie zajmuja osoby ktore tu pisza, nie wiesz gdzie maja dojscia , nie wiesz kim sa, nie wiesz NIC na temat osob tu przebywajacych
Longterm / 2008-02-19 01:13 / Mostek Zwyciężymy!
mi już ktoś groził że podesłał programik do monitoringu mojej klawiatury...powyżej pisze nawet kto...
bebe / 2008-02-19 00:53 / portfel / Forumowicz z doświadczeniem
#$%%^.-.a..........PISZ !!!!!!!!!!.........$%^&..........a NIE obrażaj.........- nie wyśmiewaj....!!!!!!!!
---------------------
jeszcxze trochę........a napiszę Ci...........po mojemu........!!!!!!!!!!!!!!!..........alusiu......zakwaszony.........chyba....,że filipiński.......???????
bebe / 2008-02-19 01:19 / portfel / Forumowicz z doświadczeniem
?????????...........cisza alusiu.........???????????
-----------
dlaczgo.......moje cacuszko......??????........no to pa.....
bebe / 2008-02-19 00:39 / portfel / Forumowicz z doświadczeniem
Dobrej Nocki.........pa
needle / 2008-02-19 00:45 / Bez rangi
sen da nam relax i lepsze, rzetelniejsze postrzeganie rzeczywistości
___UWAGA___
za 9 godz zaczynamy zarabiać
inwestor1975 / 2008-02-19 00:52 / Tysiącznik na forum
zarabiać albo tracic
bebe / 2008-02-19 00:29 / portfel / Forumowicz z doświadczeniem
A ja......nic nie czynie na gpw...nic.......papiery , które mam......- zachowałam....-dokupiłam....- bo tak sobie myślaam......a teraz....z braku szans...i wyboru/gpw/....co wazne........nie czynię NIC ......czatuj ę na forum.....czaduję ... i NIC....- to bujanie......../gpw/....daje mi w jednym czasie zadbanie o inne sprawy.......- przzyjmuję z pełną pokorą...........booooooooooo..........gpw......nie kończy sie dziś......ale WAS traktuję bardzo serio...:-))))))))
Longterm / 2008-02-18 23:55 / Mostek Zwyciężymy!
anonim przyznaje że nie czytałem całego raportu o sprzedaży detalicznej...mało tego nawet go nie miałem przed oczami...jestem osobą czynną zawodowo, mającą oprócz giełdy również inne pasje-hobby, zangażowaną uczuciowo z drugą osobą, samodzielnie dbającą o higienę mojego miejsca zamieszkania, czytającą i piszącą nałogowo na forum money.pl, wymagającą minimum 6 godzin snu...
jeśli podzieliłbyś się ze mną szczgóami raportu według Ciebie istotnymi to byłbym zobowiązany:) do mnie dotarły dwie liczby ale r/r beznyna +23% i żywność +5,7% ...no comments...w sumie to Bernanke może powiedziec że właściwie to core inflacji nie ma...więc sa i pozytywy:)
Mieczyslaw / 2008-02-19 00:15 / Uznany Gracz Giełdowy
ja ograniczam sen do 3 godzin , jedynie w niedziele sie wysypiam
Longterm / 2008-02-19 00:19 / Mostek Zwyciężymy!
harujesz ostro...stopa zwrotu z akcji musi być tego warta:)
Mieczyslaw / 2008-02-19 00:29 / Uznany Gracz Giełdowy
nie narzekam, pazerny juz nie jestem i chciwy , kiedys bylem ale kilkaktornie sie przekonalem ze sie nie oplaca
needle / 2008-02-19 00:22 / Bez rangi
jak się nie wyśpisz, nie zregenerujesz to szansa na większy zarobek jest marna, by nie rzec mierna
Mieczyslaw / 2008-02-19 00:26 / Uznany Gracz Giełdowy
kwestia przyzwyczajenia

rano zimny prysznic + kawusia,
Longterm / 2008-02-19 00:46 / Mostek Zwyciężymy!
długo tak nie pociągniesz:-)
bebe / 2008-02-19 01:15 / portfel / Forumowicz z doświadczeniem
ot......
needle / 2008-02-19 00:03 / Bez rangi
anonim przyznaje
prawie niczego, nikomu...
...poza małymi wyjątkami
samodzielnie dbającą o higienę/cytat]
no wybacz, każdy tak musi...
...inaczej "druga osoba" mu walizki wystawi
więc sa i pozytywy:)
jeśli samodzielnie dbającą o higienę/cytat]
to ma szansę pozostać
jestem osobą czynną zawodowo
oraz
zangażowaną uczuciowo z drugą osobą

Nabroiłem i już ma dość
Pozdrawiam
IGła
needle / 2008-02-18 23:45 / Bez rangi
na relefon czekaliśmy 13 lat
od 20 jesteśmy jej abonentami
,,,dziś -pierwszy raz- dostałem wadliwie przygotowany rachunek, reklamację uwzględniono od ręki i na Błękitną czekałem kilkanaście sek
,,,jak gram w snookera nierzadko moi przeciewnicy mający innego dostawcę netu są odłączani, albo mają problemy z pracą serwerów
,,,ceny są nie wyższe niż gdzie indziej
,,,jakość połączeń - jeszcze 10 lat temu nieprzyzwoita właściwie już jest normalna

cóż ja nie lubię tej firmy, ale jak coś dobrego to trzeba podać
konkurencja trochę wymusza jej sprawność i o to chodzi
bebe / 2008-02-19 00:38 / portfel / Forumowicz z doświadczeniem
needle......to dobrze, że piszesz o tym jak firmy....traktują klientów......noooooooo w dobie.....znakomitej świadomości "tele.....".......- nie mówiąc o klientach....- pozdro...życzę sobie i innym natychmiastowych reakcji na brak reakcji na odbiór "KLIENTA".....- toż za to płacimy......./needle..kiedyś tez płaciliśmy----i w ciula nas robiono......na gówno nas obracano.//....a kysz........oby nie wratiiii......wymagać.....za własne pieniądze wreszcie można wymagać.....- trzymać się tego....- trza......pozdro....
do początku nowsze
1 2 3 4 5
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy