Forum Forum prawneKarne

Fałszowanie dokuemntow aktów stanu cywilnego

Fałszowanie dokuemntow aktów stanu cywilnego

Anna1004 / 5.173.159.* / 2023-04-28 16:17
Dopatrzyłam się że w miejscowości której mieszkałam gmina wiejska i gmina miejska w której mieszkam obecnie że urządu stanu cywilnego posiadają dodatkowy program który nie jest rządowym programem i służy do fałszowania dokuemntow stanu cywilnego. Wyszło to przy okazji gdy wraz z babcią po latach ustaliłysmy że mój zmarły dziadek posiadał polisę na życie i wtedy w urzędzie stanu cywilnego okazało się że nie zgadza się miejsce zgonu i że akt był pobierany do instytucji państwowej przez prokuratora prowadzącego tam śledztwo.otrzymalismy od niego nr aktu ale nie zgadzał się z naszym.nr aktu ponieważ miejsce zgonu byle inne a nr aktu miał o jedno zero więcej i gdzie indziej znak / (ukosnik) co mnie bardzo zaskoczyło. proszę o pomoc i podpowiedź co należy zrobić w takiej sytuacji.poniewz gmina wiejska (urząd stanu cywilnego) inny dokuemnt wydał nam a inny prokuratorowi prowadzącemu śledztwo.mamy stary akt zgonu dziadka ale z uwagi na to że nr się.nie.pokrywaja w systemie przez jedno zero wiecej w akcie nie ma możliwości prostowania aktu przez Sąd.
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/

Najnowsze wpisy