Forum Polityka, aktualnościPolityka

"FAZ": Kaczyńscy lekceważą prawo

"FAZ": Kaczyńscy lekceważą prawo

Money.pl / 2007-09-10 12:22
Komentarze do wiadomości: "FAZ": Kaczyńscy lekceważą prawo.
Wyświetlaj:
dzeku / 195.94.208.* / 2007-09-11 08:15
Francuz, to i mu się przypomniała Rewolucja Francuska. Mnie jakoś bardziej mały kojarzy się z Leninem i Rewolucją Październikową. Choćby dlatego, że ta pierwsza spowodowała per saldo pozytywne przemiany, a ta druga-wszysycy wiedzą.
Elendir / 89.78.239.* / 2007-09-11 07:22
To my PiS walczymy z układem, to my PiS jesteśmy uczciwi, to my PiS mamy racje! To my jesteśmy ci dobrzy a wszyscy inni są źli! Kto nie z nami ten przeciw nam!

Przypomina się piosenka Mury.

Jakie przekręty teraz się dzieją - wiem tyle co inni - z mediów. Ale niektórzy ludzie mogą opowiedzieć znacznie więcej o tym co Bracia wyprawiali we wcześniejszym okresie. Tyle że tam za dużo osób by umoczyło by ktoś z zainteresowanych odważył się to powyciągać. Na to jeszcze czas nie nadszedł...
DA-old / 195.225.71.* / 2007-09-10 17:12
NIech wprost powiedzą Francuzom co myślą o ich rewolucji. Będzie zabawa nie ma co. Francuzki sojusz dla panowania nad Europą legnie w gruzy? Nie sądzę.

Więc o co chodzi helmutom?

Pamiętacie wizytę pani Merkel w Polsce i przedstawienie jej Tuska przez panującego wóczas prezia? No to juz wiadomo. Tylko dlaczego niemcy mieszają sie w nasze sprawy wewnętrzne? Może cały czas traktują nas jak swój zabór, albo OBECNA POLITYKA ZAGRANICZNA WOBEC NIEMIEC JEST SLUSZNA. I trudno pogodzić się z utrata wpływów w Polsce.
marek 19-53 / 83.24.1.* / 2007-09-10 17:11
Przeczytałem tylko wstęp i to właściwie mi wystarczyło.

lecz na trudnym do uchwycenia pojęciu "uczciwości"


Jeżeli pojęcie uczciwości jest trudne i niezrozumiałe, to o czym mamy gadać.
Raqq / 85.222.34.* / 2007-09-10 19:57
MI się raczej wydaje że to pojęcie uczciwości ferowane nam przez panów Kaczyńskich jest trudne do uchwycenia i generalnie różni się w znaczym stopniu od tego co zwykły człowiek ma na myśli myśląc "uczciwy". Oczywiście i w tej materii bliźniacy nie są odkrywczy. Wynalazcą tego typu uczciwości był ... Kali :):)
jliber / 83.24.39.* / 2007-09-10 16:05
Metodyka wszelkich socjalistów, czy to z lewa czy z prawa jest podobna, główną zasadą jest że cel uświęca środki, czyli można poświęcić wszystko, łącznie z państwem prawa, do rozwiązania wszelkich problemów. Problemów oczywiście wyimaginowanych których nigdy do końca rozwiązać się nie da, bo inaczej skończyłaby się legitymizacja dla ustroju totalitarnego. To dlatego PiS nie zrobił lustracji, bo gdyby ją zrobił, nie byłoby już tego rzekomego nieuchwytnego i niewidzialnego "wroga ludu", jak to mówili ich koledzy z lewa. Grunt to ciągła walka, ciągła rewolucja.
absurd / 85.255.177.* / 2007-09-10 12:22
Który eksperymen korespondent ma na myśli .. mi po głowie chodzi kilka odpowiedzi .. a jak szanownym czatownikom????
marek 19-53 / 83.24.73.* / 2007-09-11 13:26
Może brak wspólnej granicy ?
alfa_nb / 2007-09-10 14:29
Otóż , PiS nie wszedł w przewidzianą dlań rolę zeuropeizowanej chadecji... To bardo zmartwiło naszych zachodnich sąsiadów - państwa narodowego ( a takim staje się Polska pod rządami Kaczorów) nie sprzęgnie się nijak z eurokibucem .
jliber / 83.24.39.* / 2007-09-10 16:00
Z eurokibucem nie, bo to socjalisci marksistowscy. Socjalisci narodowi jak PiS dla odmiany preferuja autarkię i tworzenie takiej małej zamkniętej lokalnej dyktaturki faszystowskiej.

Najnowsze wpisy