Forum W wolnym czasiePodróże

Ferie zimowe 2014. Gdzie je spędzimy?

Ferie zimowe 2014. Gdzie je spędzimy?

Money.pl / 2013-12-06 15:31
Komentarze do wiadomości: Ferie zimowe 2014. Gdzie je spędzimy?.
Wyświetlaj:
Madzia581 / 89.228.77.* / 2013-12-11 11:46
Na ferie z dziećmi niekoniecznie trzeba jechać w góry. Jest wiele ośrodków na nizinach, gdzie można wyjątkowo i aktywnie spędzić ten czas z rodziną. Wprawdzie starszy syn jedzie na zimowisko w góry, ale z młodszymi córkami jedziemy do hotelu Anders na Mazurach. Oprócz tego, że to naprawdę dobry hotel, przygotowali specjalna ofertę dla dzieci na tek okres, tak że moje maluchy na pewno spędzą ferie aktywnie, z pomysłem i ciekawi.
maarta / 95.49.113.* / 2014-02-04 21:30
ja mogę Wam polecić wyjazd na Słowację, można tam bardzo fajnie spędzić zimowy czas - poza świetnie przygotowanymi stokami narciarskimi Słowacką specjalnością są baseny, aquaparki i gorące źródła w których można błogo wypocząć. Całą rodziną wraz z przyjaciółmi poraz kolejny wybieramy się na wyjazd z FamilyTour http://familytour.pl/slowacja-poprad-baseny-termalne-gorace-zrodla-wgorach-wypoczynek-wczasy-ferie-urlop-wakacje-spa-stolica-slowackich-tatr.html każdy znajdzie tam coś odpowiedniego dla siebie
GrzesioDan8 / 31.2.2.* / 2014-01-09 10:47
ja sie wybieram do hotelu Starzyński, do Płocka. Chcemy z narzeczoną odpocząc i sie zrelaksowac, hotel jest 4gwiazdkowy, ma welness i spa wiec mam nadzieje, że wypoczynek będzie udany. co prawda to tylko 5 dni, ale dobre i to.
Marek600 / 83.4.66.* / 2014-10-24 15:45
Ja w zeszłym roku byłam w Pieninach. Bardzo tanie pakiety ze śniadaniami i obiadokolacjami za cały tydzień płaciłam ok 320 zł... :). za tę cenę naprawdę... jedzenie smaczne w pokojach cieplutko, sporo atrakcji w koło...
Ośrodek to Trzy Korony w Sromowcach,
www.trzykorony.pl/oferta/pakiety/ferie-zimowe-w-gorach-64
1 2
na koniec starsze

Najnowsze wpisy