Forum Polityka, aktualnościKraj

Ferie zimowe w Szwajcarii, o sześć tygodni dłuższy urlop macierzyński, zagraniczne delegacje. Tak się pracuje w korporacjach

Ferie zimowe w Szwajcarii, o sześć tygodni dłuższy urlop macierzyński, zagraniczne delegacje. Tak się pracuje w korporacjach

Wyświetlaj:
anty korporacja / 88.199.122.* / 2015-04-06 15:49
ja też pracowałem w korporacji, narady i spotkania o 21 to standard, nie myślicie chyba że za dodatkowe pieniadze, a rano na 7 do pracy, 2 tygodnie za kierownicą po Polsce to też nie rzadkie przypadki, premie co to jest, więc ten artykuł to chyba jakaś fikcja
Cvnhshghftjetjvcjk / 185.56.210.* / 2015-04-06 15:46
Ludzie. Co pomyliłeści lekarza. Czy co np. Bank to nic nie wytwarza grono darmozjadów co by po godzinie padli w prawdziwej pracy taka prawda
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
Malwina_28 / 176.111.138.* / 2015-04-06 15:44
Myślałam że to o google... ale fajnie, że w innych korporacjach też jest fajnie. Idę z przyjemnościa do pracy, akurat ja się w swojej pracy realizuję, a te 8 tys. też ma jakieś znaczenie ;)
Malwina_28 / 176.111.138.* / 2015-04-06 16:32
Wiesz przeciez,że żadnych szczegółów podać nie mogę.Zresztą niedługo awansuję....
andre 1968 / 62.46.176.* / 2015-04-06 17:27
z uwagi na ilosc osob czytajacych mysle iz jest istotnym faktem brutto/netto.
p.s
zapytaj jednakze przelozonego dlaczego wysyla rachunki z irlandi?
na bakier z odpowiedzialnoscia socjalna.
chetnie zaplace 8000,- pln brutto jezeli bede mogl wysylac rachunki w wysp bahama.( bezpodatkowo)
Elektryk2015 / 83.27.95.* / 2015-04-06 15:43
Jeśli pracujesz w elektrowni na stałej posadzie to jesteś jak pączek w maśle: praca do emerytury, zarobki jak w korporacjach i wszelakie przywileje. Niestety takie posady nie dostaje się bez pomocy rodziny.
Tacy jak ja, inżynier elektryk/informatyk bez koneksji jedynie może pracować w korporacjach aby godnie żyć.
Jak dla mnie to mogliby sprzedać wszystkie elektrownie i kopalnie w ręce prywatne gdyż jedynie wtedy będą tam oferty pracy dla mnie.
Lidert530 / 185.56.210.* / 2015-04-06 15:42
O darmoziady firmowe na które pracuje produkcja a do takich darmozjadów zaliczmy liderów kierowników i całe te niepotrzebne biura ci tylko nam pensje obniżają a owini zarabiac adekwatnie do tego co wytwarzają czyli 1200zl netto a produkcja1%zysku plus 2000zl bo mimi studjów to w biurach czesto pracują dyletanici i niedosiwidczeni niby kierownik niby drektor i to oni przynoszą najwiecej strat dla firmy oczywiście nie w każdym przypadku ale pamietajcie bez pracowników produkcj jesteście. Niczym
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
korpoLudek / 37.248.254.* / 2015-04-06 16:44
Bez dobrego kierownictwa produkcja daleko nie zajedzie. Bez nowych projketów w 3 lata nie będzie co robić.
Dobre kierownictwo znajdzie dobrą produkcję.
Aby ciągle się nie szarpać i jedni i drudzy muszą zrozumieć jaka jest ich rola.
dżimi / 31.61.140.* / 2015-04-06 15:54
Niestety, ale pracowniku produkcji - nie jesteś niezastąpiony. Zawsze może znaleźć się ktoś, kto oprócz dobrze wykonanej roboty potrafi jeszcze z luzem podchodzić do innych ludzi i wymiany informacji/poleceń.

Ilość błędów ortograficznych każe mi ponadto sadzić, że ledwo skończyłeś podstawówkę.
K&M / 83.31.205.* / 2015-04-06 15:42
Szanowni Państwo,
Prowadzimy badania psychologiczne dotyczące sposobu postrzegania przeszłych wydarzeń (Psychologia, Uniwersytet Warszawski). Zapraszamy do wzięcia udziału w krótkiej ankiecie - bardzo prosimy wszystkich Państwa o wyrażenie opinii i udzielenie odpowiedzi na kilka interesujących pytań.
Link do ankiety: https://delaware.qualtrics.com/SE/?SID=SV_dahM76KAJ4EEpF3. Ankieta jest bardzo krótka, a Państwa odpowiedzi bezcenne!
Z wyrazami szacunku,
Karolina & Marta
Mariusz 1980 / 213.92.160.* / 2015-04-06 15:40
ja pracuję w takiej korporacji, ale nie w centralach tylko na prowincji w sprzedaży, i to ja wypruwam sobie codziennie żyły, po to by takie gnidy w centrali miały przywileje, dla nich jestem odbytem, numerem pracowniczym a nie człowiekiem; jadąc od czasu do czasu na szkolenia do warszawki widzę na jakim luzaku ludzie tam pracują, ni jak ma się to do tego co my musimy tam na głębokim zadupiu przeżywać; jak czytam takie brednie zadowolonych z życia panienek to niedobrze mi się robi; ale na szczęście już niedługo uwolnię się od tych upadlających człowieka struktur...
lobotomek / 46.113.148.* / 2015-04-06 15:37
Artykuł sponsorowany. Prawda o korporacjach jest zgoła inna. Nie czarujmy się, praca 8 godzin nie dotyczy większości. Raczej jest to wyjątek.
SYLWIA418 / 79.184.249.* / 2015-04-06 15:36
MUSZĘ TO PODPOWIEDZIEĆ MIESZKAŃCOM NASZEGO ŚMIETNIKA... ZAMIAST SIEDZIEĆ W SZWAJCARII (JW) TO WYZERAJĄ RESZTKI W NASZYM NIESZCZĘŚLIWYM KRAJU... MOŻE MNIE NIE ZABIJĄ?
Dobrze Ci się powodzi / 31.175.0.* / 2015-04-06 15:35
Uczyłem się i mam dobrą pracę, jeżdżę dobrym samochodem,w przećiwienstwie do ciebie mam powody do narzekań"Oj Niedobry PANIE "Jak widzę coraz więcej polaków zmuszonych jest do szukania jedzenia w śmietnikach.Mam powody do narzekań,oj niedobry PANIE .Jak widzę,jedne z najniższych zarobków i nie oczekiwać prawie nic w zamian. Płacić proporcjonalnie do zarobków jedne z najwyższych składek na ubezpieczenie i nie oczekiwać nic, a już prawie zupełnie pogodzić się z tym, że emerytury nie będzie. Utrzymywać nieustannie rosnąca armię polityków, radnych i urzędników, znosić narastający bałagan przez nich wyprodukowany i coraz obficiej go opłacać i obowiązkowo wierzyć, że dzięki im jest się coraz to szczęśliwszym.Mam powody do narzekań,oj niedobry PANIE, jak w różnych machlojach z tymi politykami i wyższymi urzędasami znikają miliardy i winnych nie ma. A na koniec rodzić coraz więcej dzieci, w ramach polityki prorodzinnej rządu płacić za artykuły im potrzebne 23%VAT, dostać nędzny 1000 zł. i wysyłać je potem na śmierć za fantazje naszych polskich polityków, którzy sami z synalkami jeszcze przed pierwszym strzałem zwieją za ocean. Panie przy dzisiejszych cenach płaca minimalna powinna wynosić 3000 pln netto za miesiąc przy 40-o godzinnym tygodniu pracy.I nie ma yebania po 10 lub 12 godzin dziennie za 1750 pln brutto.To jest czyste chamstwo.A jeśli jakiegoś "pracodawcy" na to nie stać,to niech zrezygnuje z "działalności".Poza tym POlitycy mają szczęście że Polacy mogą wyjeżdżać za granicę,bo inaczej roznieśliby ten kraj w pył.Oj Niedobry PANIE, nie ma w Panu żadnej miłość do bliźniego, nie widzi Pan ich cierpienia, trudu w ich codziennym życiu by móc związać koniec z końcem.Ja niedobry PANIE mam dobrą pracę, jeżdżę dobrym samochodem,w przećiwienstwie do ciebie mam powody do narzekańnie nie klepie biedy i nie wypisuje bzdur, wybudowałem dom, podróżuje po świecie mimo iż nikogo nie okradam i nigdy nie zagłosuje przeciwko moim POLSKIM BRACIOM nie zagłosuje na PO,PSL.
Pielęgniarka1 / 78.10.135.* / 2015-04-06 15:33
Obraz typowych pasożytów społecznych,,,jestem Pielęgniarką ratuję ludzkie życie i zarabiam jałmużnę ,,,, czy to jest normalne??? Jaki jest pożytek społeczny z paniusi z korporacji, której praca polega na wysyłaniu e-maili,,,świat zwariował!
Elkorpo / 31.61.138.* / 2015-04-06 16:23
Pasożytów społecznych?? Nie wie Pani o czym pisze, nikt Pani nie każe pracować za jałmużnę jako pielęgniarka.Byłam dziś w szpitalu u mojej matki chamstwo,arogancja i z łaską podawane leki..Ciesz się kobieto ze swojej pracy bo w korporacji nie ma możliwości szantażu i strajków,szybko miałabyś wystawioną ocenę i wilczy bilet..
Samaś pasożyt...
oktawka / 89.65.205.* / 2015-04-06 15:48
Paniusia z korporacji nie dostaje pieniędzy z budżetu państwa tylko z zysków jakie firma wypracuje a w budżetówce jest jak jest. A zresztą za co chcesz górę kasy za rozdawanie termometrów i lekarstw i co wypracowujesz tym? Nic a bierzesz kasę z państwowych pieniędzy więc z pretensjami do państwa a nie do korporacji która nie jest ci nic winna.
nyga / 31.183.62.* / 2015-04-06 15:32
ale oczywiscie pytania sa kieroane do ludzi pracujacych w biurach w tych i owych korporacjach. oni wlasna matke by sprzedali by chwalic jak im dobrze. czemu nie zapytaja zwyklego pracownika fizycznego produkcyjnego jak im sie pracuje w owych korporacjach??

bo zdanie bedzie inne?? czy pracownicy fizyczni to zwykly plebs ktorego nie warto pytac.
megan844 / 31.61.129.* / 2015-04-06 15:32
Od 8-16 to pracują pracownicy central. Szeregowi pracownicy pracują po 10-12 godzin. Co za bdury!!!
mertin / 178.43.196.* / 2015-04-06 15:25
Laski bez ambicji, klepia to samo w kolko a na lunch zamawiaja sobie sushi. Tanimi liniami lataja po europie i na tym konczy sie ich ten wielki swiat. Mozna tak zyc przez 5 lat po studiach.
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
socjolog / 178.183.228.* / 2015-04-06 15:24
Artykulik opłacony, pewnie przez IBM. Ten akurat koncert ma fatalny wizerunek praktyczne na całym świecie i ładuje gigantyczne pieniądze w jego poprawianie. Jednym z przykładów jest powyższe psedo-dziennikarstwo.
jamtojamto7 / 178.37.214.* / 2015-04-06 15:46
dokladnie, tam podwyzki to maja tylko ci co przyszli za najnizsze mozliwe 2k na reke a pozniej dostali jeszcze maks tysiac i mysla ze tak beda dostawac dalej :D w korpo zeby dostac podwyzke trzeba sie zwolnic i znalesc nowa prace, to norma ze kolega z dzialu ktorego szkolisz zarabia 30% wiecej bo przyszedl rok pozniej i dostal inna stawke zamiast ty podwyzke... ale fakt ze korpo lepsze od prywaciarzy wyzyskiwaczy

Najnowsze wpisy