Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Festiwal niespełnionych obietnic, czyli wyborcze kiełbasy i gruszki na wierzbie

Festiwal niespełnionych obietnic, czyli wyborcze kiełbasy i gruszki na wierzbie

Wyświetlaj:
Gugulak2 / 83.24.116.* / 2015-10-18 13:10
Jaki jest prawdziwy spadek po ośmiu latach rządów PO? To już nie jest partia obywatelska, a partia lobbystów bankowych,korporacji i menagementu przedsiębiorstw. Zniszczone zaufanie do państwa, pogwałcone prawo, ograbieni obywatele na masową skalę. Kredyty frankowe, nieprawdopodobnie złodziejskie polisolokaty, opcje walutowe, gigantyczne kary w prawie budowlanym, samowola fiskusa, dojenie kierowców na każdym kroku, mnożenie wszelkich kar by budżet się dopinał. Teraz po ośmiu latac, tuż przed wyborami, część kar uchylają, żeby obywateli stwierdzili jaka to władza łaskawa. To oni - PO-PSL dali polityczne przyzwolenie i polityczny parasol na powszechne złodziejstwo banksterów i firm ubezpieczeniowych. Za to odpowiadają, wcześniej czegoś takiego w takiej skali NIGDY nie było. PO doszło do władzy pod szyldami społeczeństwa obywatelskiego, a okazało się, że to była tylko gigantyczna ustawka banksterów i innych oszustów. W tych wyborach tych złodziei trzeba wyciąć, nigdy nie dać im szansy na ponowny skok na polską kasę. Głosowałem na tych ludzi od 1989 roku, z wiarą że to dla dobra Polski i w jej interesie, ostatnie osiem lat mnie skutecznie wyleczyło, nie głosowałem na masowe ustawki finansowe pod osłoną Gazety "Wyborczej"! Śmieszy mnie do głębi, że partia mieniąca się obywatelską porzuca prawie dwa miliony pokrzywdzonych swoich wyborców –frankowiczów, bo interes banków jest najważniejszy. Teraz jak kukiełka z pudełka wyskoczyła na scenę polityczną kolejna partia „nowoczesna.pl” i niejaki Petru, pracownik banków i ekspert bankowy. . Nikt nie wie skąd się wzięli, nikt nie wie kto ją finansuje, jasne jest, że stoją za tym wielkie pieniądze. Ale to jest jasne, że to klon PO, żeby odebrać opozycji PO głosy, bo przez Petru PO nadal chce rządzić tylko w koalicji z Petru. Szkoda gadać!
gosc1112 / 178.252.25.* / 2015-10-18 14:19
Masz rację w 100% w partii Nowoczesna to byli ludzie z PO i ex prezydenta Komorowskiego,między innymi ten pan co ZABRAŁ OBRAZ Z PAŁACU PREZYDENCKIEGO czy coś jeszcze???Może się dowiemy w późniejszym czasie.Powinny być przepisy by rozliczać ludzi z tych obiecanek i by deklarowali w jakim czasie je zrealizują!!!Nie wiem,czy nie trzeba też niektórych postawić pod sąd za celowe wprowadzanie obywateli w błąd.Ja głosuje na PIS,bo to co nie zdąrzyli zrealizować w 2 lata rzadów teraz zamierzają realizować. Przez ostatnie 2 lata duża grupa ekspercka pracowała nad nowym programem dla Polski.To jedyna partia co przygotowywała się do rzetelnego programu i przejęcia władzy.PO TYLKO ATAKUJE PIS natomiast nie mogę nic powiedziec o ich programie,po prostu go nie mają.
Fxg5 / 83.238.94.* / 2015-10-18 12:48
A na zdjęciu pseudo-profesor świętej pamięci Lech "Ląduj dziadu" Kaczyński.
jurcio / 5.172.237.* / 2015-10-18 12:46
Czemu nic nie napiszecie o obietnicach solidarnościowych z 1989 roku ??? Mieliśmy żyć super dobrobycie , pełne sklepy z towarami i pełne portfele z pieniędzmi !!! Po reformach Balcerowicza staliśmy się dziadami bez pieniędzy !!! Mieliśmy być wolnym krajem , a jesteśmy podporządkowani watykańskiej mafii !!! Czemu tego nie napiszecie ???!!! Kościelna mafia watykańska wtrąca się do prywatnego życia i chce pouczać jak mamy żyć i kiedy nam wolno pracować , a kiedy nie !!!
Xyh / 91.219.120.* / 2015-10-18 12:44
Co na zdjęciu do artykułu robi Lech Kaczyński?
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
Iwona@ / 77.95.48.* / 2015-10-18 13:02
Lech Kaczyński był prezesem Prawa i Sprawiedliwości, i wiekszość tych obietnic spada na jego polityczne barki. Pozdrawiam.
~jack / 83.11.195.* / 2015-10-18 12:40
We wrześniu 2014 PO wprowadziła nowy podatek dla firm, o którym nic nie powiedzieli i o którym nikt nic nie mówi.Totalna zmowa milczenia.Chodzi o opłatę za odrolnienie gruntów pod działalność gospodarczą w mieście .Przedsiębiorca kupując działkę w mieście musi zapłacić za tzw.odrolnienie nawet do 400 tyś zł za hektar nawet gdy działkę obowiązuje plan zagospodarowania.Co ciekawe do ministra rolnictwa nie potrzeba pisać o zgodę na odrolnienie ,ponieważ w myśl ustawy grunty w miastach nie są gruntami rolnymi,ale płacić trzeba.PO obiecuje ciągle ,że obniży podatki , a ciągle dokłada nowe i to tak po cichutku .Kłamcy cyniczni i złodzieje!!!!!!!!!!!
s686 / 81.6.135.* / 2015-10-18 12:27
oczywiście na pierwszym planie Kaczyński
Bez komentarza.....
erwin324 / 109.207.103.* / 2015-10-18 12:26
KRYZYSU W CAŁEJ EUROPIE NIKT NAWET "GENIUSZE" Z PIS NIE PRZEWIDZIELI !!!!!!!!!!! a teraz rżną głupa !!!!!!!!! na plewy z PIS jesteśmy za starzy !
ZK590 / 37.128.101.* / 2015-10-18 12:22
tusk nie obiecywał w kampanii przed drugimi wyborami, że podwyższy mi wiek emerytalny dla mojego dobra.
KSDS / 89.66.213.* / 2015-10-18 13:31
Za to obiecywał zmniejszę sejm o połowę na 300 ,nie podniosę podatków ,nie potrzebny jest RTV no i nie obiecywał kradzieży połowę z OFE po której uciekł do UE gdzie śmiano się z niego !
jedrek. / 94.246.157.* / 2015-10-18 12:17
politycy to glupcy tego swiata...!!!
jedrek. / 94.246.157.* / 2015-10-18 12:16
po prostu nie idziemy na wybory...trzeba powiedziec nieee!!! mafi... naprawde nawet nie ma na kogo glosowac...troche lat na tym swiecie zyje i nikt z nich mi nie pomogl !!!
aga441 / 37.249.75.* / 2015-10-18 12:15
UWIELBIAM PLATFORME I PSL bo mogę was zatrudniać za PLEWY nie płacić podatków od POLSKIEGO NIEWOLNIKA niech żyje ciemnota i praca do śmierci
biały775 / 93.89.204.* / 2015-10-18 12:11
Politycy to bydlaki dbający jedynie o własne korzyści
5%5 / 82.145.223.* / 2015-10-18 12:08
3 mln mieszkań obiecane przez PIS - a kiedy mieli to zrealizować, w 1 rok rządów ? PO przez 7 lat nawet nie ruszyła obiecanych tematów np. 3 x 15 a był do zrealizowania. Był, ale przez fachowców i pracowitych i ze szczerą wolą wprowadzenia tego. A to tylko jeden przykład wśród dziesiątków obietnic.

Najnowsze wpisy