Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Fiat chce powrócić na podium

Fiat chce powrócić na podium

Money.pl / 2006-02-20 18:01
Komentarze do wiadomości: Fiat chce powrócić na podium.
Wyświetlaj:
mechanikkkk / 193.201.167.* / 2006-02-21 08:25
samochodów na literę "F" sienie kupuje: Fiat i Ford gówno wort.... chociaż sam jeżdżę Francuzem i niestety też tego doświadczam, ciągle gdzieś coś skrzypi, trzeszczy, stuka, urywa, jedynie silnik jest o'k jeden z lepszych HDI przejechałm dużo i jest O'K trzeba tylko mu od razu wymienić olej na synteyk i nie wyłączać od razu i nie dawać w rurę póki zimny
xyz / 81.190.74.* / 2006-02-20 18:01
Mamy z zona aktualnie dwa samochody Fiata i Toyote. Obydwa byly kupowane w salonie jako nowe. Wniosek. Ludzie dajcie sobie spokoj z Fiatem!!! Ilosc drobnych usterek w kilkuletnim Fiacie jest porazajaca. Jazdze do tych 2 serwisow i mam porownanie jakosci obslugi, o utracie wartosci F w stosunku do T nie wspomne.
aru / 81.210.64.* / 2006-02-21 09:14
Statystyka statystyką a jeszcze jest kwestia zwykłego farta na jaki egzemplarz się trafi. Mnie w Toyocie Avenis po niecałych 4 latkach wyszła rdza na klapie tylniej (kombi) i poszyciu, które znajduje się pod nią. Serwis stwierdził, że nie jest to wina złej perforacji, tylko powłoki lakieru zatem nie podlega to gwarancji. Jestem przekonany, że usterki te były widoczne już na ostatnim przeglądzie gwarancyjnym po 3 latach no ale to już udowodnić jest trudno a ja nie zwróciłem uwagi. Gdybym nie kazał naprawić, sądzę, że za 2 lata dziury byłyby na wylot.
gizbern / 80.53.237.* / 2006-02-21 08:29
Prawdopodobnie Toyota kosztowała ok 50 tys albo i lepiej , czy fiat kosztował tyle samo ?, czy jest to samochód z innego segmentu,,,,? nie powinno porównywać się seicento do corolli

Najnowsze wpisy