Forum Polityka, aktualnościKraj

film anatomia upadku

film anatomia upadku

ela_27 / 2013-03-22 10:14
witajcie, ogladalem wczoraj film pt. anatomia upadku dotyczaca katastrofy smolenskiej, czy ktos z was ogladal juz ten film? Mam mieszane odczucia po tym filmie, ciezko stwierdzic po tym dokumencie gdzie lezy prawda tego wszysttkiego....
Wyświetlaj:
Wapniak / 2013-06-27 11:30 / Tysiącznik na forum
Upadek jest tylko jeden. Na głowę, aby w tych warunkach lecieć i lądować!!!
botycki'52 / 77.254.230.* / 2013-06-27 20:55
A co Ty, ruski, mogłeś pojąc z polskiego filmu, że sie tu mądrzysz?
cieciorka / 2013-06-26 12:46
Najpierw jakiś facet w eksperckim entourage'u mówi, że to była eksplozja a zaraz potem, w kolejnym kadrze, inny facet w Smoleńsku mówi, że małe części były porozrzucane wszędzie. Czy potrzeba więcej dowodów, że był wybuch?
Jakiś facet mówi, że karetki zawróciły. Czy potrzeba więcej dowodów, że Rosjanie dobijali ludzi? Na drodze leżały części od samolotu. Jakiś facet podniósł i zaniósł pod brzozę. Czy potrzeba więcej dowodów, że samolot nie rozbił się w wyniku uderzenia o drzewo? Premier mówi: "zróbmy przerwę od Smoleńska". Czy potrzeba więcej dowodów na to, że coś ukrywa?
otoloto / 2013-03-29 12:55
ogladalem ten film i bardzo mi otworzyl oczy na temat tej calej sytuacji smolenskiej, przekonany jestem takze ze nigdy niezsotanie ujawniona prawda dotyczaca skutkow i przyczyn tej katastrofy
Cezaryna / 2013-03-27 15:26
Jak można ten film porównywać do katastrofy w przestworzach... dla mnie t niedorzeczność... w produkcji katastrofy w sprzetworzach , twórcy muszą być poprawni politycznie... nie ma innego wyboru.
trafka / 2013-03-27 10:47
swietny film, tak naprawde jedyny ktory jest najblizej prawy, czyli tego, ze to rosjanie stali za wybuchem tupolewa, to oni to zrobili
szczymryj / 2013-03-27 10:17
dzis z tego co slszalem to ten film ma miec premiere w parlamencie europejskim a rezyserka anita gardias ma zamiar nakrecic kolejna czesc, pokazuja kolejne bledy prokuratorskie i cale to zamieszanie smolenskie
fidaelia / 2013-03-22 11:03
dla mnie ejst jednozanczne, ze to Rosjanie ponosza wine za ta katastrofe, we fragmentach filmu widac jak robole rosyjscy rozbijaja szyby w we wraku smaolotu, niby po co to robia? aby zatrzec slady!
django / 2013-03-22 14:47
to ze wybijali szyby swiadczylo o ty mze musieli przetransportowac wrak. napewno ten film moze otowrzyc wielu osobom oczy. sa tam fakty pokazujace wiele ciekaweych i trudnych w zatuszowaniu spraw. takich jak np. zlamana brzoza czy nienaturalne wygiecie kadlubu samolotu
bosa_stopa / 2013-03-26 10:03
film napewno pokazuje wiele rzeczy ale takich jakich chcieli by widziec pisowcy, czyli same dowodu wskazujace na to ze byl to zamach, w przeciwienstwie do katastrofy w przestworzach neima grama slowa powiedzianego o tym co sie dzialo na pokladzie, o lotnisku , o zapleczy technicznym. jednym zdaniem to film propaganda

Najnowsze wpisy