Forum Polityka, aktualnościKraj

Filmowcy apelują o wykluczenie kultury z umowy handlowej z USA

Filmowcy apelują o wykluczenie kultury z umowy handlowej z USA

Wyświetlaj:
.779 / 151.88.22.* / 2013-06-20 08:25
Sami Polacy na forum tylko po polsku pisać nie umieją.
mieczman / 2013-06-12 21:21 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
A czemusz to czemusz nie? Przecież to wasze idole, małpy rozdają /może oscary, cy cuś/! Pieliśta im na kolanach! Boicie się, że ich najgorszy kit jest lepszy od waszego cudu? I to jest oczywista prawda. Ja się nie godzę bo nie lubię tak israelitów jak i usraelitów! a takie to dzieła zalewają polską rzeczywistość by wyplenić narodowość!!
Jack Mac Lase / 193.200.47.* / 2013-06-11 23:56
to będzie gromić amerykański chłam. Wydawało mi się, że to Amerykanie powinni sie obawiać zalewu swojego rynku europejską wysoką kulturą, ambitnymi filmami wartymi ogladania, wspaniałą muzyka czy literaturą. A tu okazuje się, że nic z tego. Nasi twórcy przelękli się Amerykanów i nic wielkiego stworzyć nie potrafią.
piotr126 / 81.210.28.* / 2013-06-11 16:06
jeszcze niedawno[...] pluły na tożsamość narodową twierdząc że to faszyzm a jak idzie o ich kasę to nagle tożsamość narodowa jest ważna poza tym nic mądrzejszego nie robią jak amerykańskie kino to razem jest wielki chłam, jeżeli ma to być umowa o wolnym handlu to jakie wyłączenia za chwilę producenci jajek, samochodów, maszynek do golenia czy zatyczek do uszu też będą chcieli wyłączenia[...]

### Post edytowany z powodu złamania regulaminu Forum MONEY.PL ###

[...]


Wapniak / 2013-06-11 13:44 / Tysiącznik na forum
Cóż...ja mam badziewia filmowego rodem z Ameryki, sprowadzanego na tony/poza wyjątkami/ serdecznie już dość! Starsi w wierze, myślą...
morisss / 145.237.109.* / 2013-06-11 08:31
sieroty po ministrze kultury PRL - niejakim Tejmie,kwilą nad dotowaniem ich wypocin przez państwo. Otóż mówię wam [...], nakręcie w końcu jakiś film, który będzie konkurował z produkcją rodem z USA i przestańce wyciągać [...]łapy po publiczny, ciężką pracą wypracowany grosz.[...]

### Post edytowany z powodu złamania regulaminu Forum MONEY.PL ###

[...]


jajec / 46.45.107.* / 2013-06-11 20:59
A kto to taki ten Tejma [...]

### Post edytowany z powodu złamania regulaminu Forum MONEY.PL ###

[...]


Bo ja pamiętam min. Tejchmę!

Najnowsze wpisy