Forum Forum finansoweInne

Finanse na wesoło

Finanse na wesoło

autor111 / 83.18.123.* / 2011-07-25 12:06
To niewątpliwie jeden z najbardziej spektakularnych występów w ramach projektu firmy Novision z cyklu „Finanse Na Wesoło” z Cezarym Pazurą w roli głównej. Sala Kongresowa Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie wypełniona była po brzegi. Publiczność, ponad 2700 widzów zgromadzonych na widowni, raz po raz, wybuchając głośnym śmiechem, tylko potwierdzała, że znany aktor, komik i reżyser potrafi publikę porwać do zabawy.

http://www.grandblog.pl/finanse_na_wesolo-_cezary_pazura,84,finanse_z_pazurem,90.html

„Zamarzyło nam się powiedzieć ludziom o pieniądzach tak, aby było to dla nich zabawne, ale i interesujące. Chcieliśmy znaleźć podobieństwa między ludźmi - kobietami, mężczyznami - a monetami, banknotami. Chcemy to pokazać w krzywym zwierciadle, bo najlepiej edukować się przez śmiech… Taki był pomysł i ja z przyjemnością do tego projektu się przyłączyłem”- powiedział Cezary Pazura.
A jakie wrażenia po "Finansach Na Wesoło"?
Po występie Cezarego Pazury udało nam się przeprowadzić krótką sondę.
_____________
-Wrażenia bardzo pozytywne. Uważam, że występ Cezarego Pazury bardzo pomógł i uświadomił ludziom konieczność oszczędzania i inwestowania. Jeżeli chodzi o firmę Novision to byłem niedawno na SBI i aktualnie jestem kandydatem.
- Bardzo nam się podobało. „Finanse na wesoło” to dużo śmiechu, humoru, dobry żart, wszystko przekazane w ciekawej formie i całość daje do myślenia. Wcześniej nie kojarzyłam firmy Novision. Teraz postaram się zdobyć więcej informacji, kto wie, a może zacznę myśleć o finansach.
- Bardzo ciekawy występ- dobry, nowy pomysł, przede wszystkim dla młodych ludzi, którzy chcą rozwinąć swój interes, swój biznes. Jest to bardzo dobre skojarzenie, porównanie, nie tylko pouczające, ale i bardzo współgrające z życiem codziennym, które na każdym kroku przypomina, jak ważne są pieniądze i proces oszczędzania.
- Na temat firmy Novision wiele czytałam wcześniej w Internecie, byłam tym zainteresowana, inaczej to wygląda na żywo, bo relacje z mediów i Internetu wyglądają znacznie inaczej. Jednak uważam, że warto zainteresować się tą firmą.
___________
Już 4 sierpnia kolejne spotkanie z Cezarym Pazurą. Tym razem Organizacja Novision zaprasza na "Finanse Na Wesoło" do Sali Widowiskowej w katowickim Spodku.

Najnowsze wpisy

Kredyty gotówkowe - najlepsza oferta: