firma ADKOR SZCZECIN

Nutia / 81.219.35.* / 2009-08-27 16:35
Uwaga na firmę ADKOR w Szczecinie- nie wypłacają pieniędzy za pracę zagraniczną, na dodatek praca, która miała być w pełni legalna, okazała się nielegalna, mamy teraz problem z wyciągnięciem pieniędzy, dopiszcie się jeżeli też macie coś do powiedzenia na temat tej firmy!!! Ludzie uważajcie żeby się nie zrobić w balona
Wyświetlaj:
Temidda / 81.190.37.* / 2010-01-30 17:16
PRAWIDŁOWO - ADKOR - TO OSZUŚCI
Bąbel123 / 83.18.70.* / 2010-02-08 11:13
Oszuści - to mało powiedziane. Ludzie nie zatrudniajcie się u nich, nie płacą na czas. przycinają pensje.
Rafi11 / 83.18.70.* / 2009-09-21 13:37
Myślałem że jestem jednym z nielicznych "wydymanych" przez panów F.S. i A.L - zastanawiam się nad pozwem cywilnym szukam chętnych świadków którzy by zeznawali. Dajcie znać. Trzeba z takim krótko.
fabbud / 2009-09-01 08:24
No i co nutia jakoś nie odważyłeś sie napisac gdzie tak cie oszukali jestes zwykłym kłamcą i nie potrzebnie robisz zamęt
05.09.2009 / 83.17.233.* / 2009-09-04 15:01
Ja też się dopisuje jako oszukany. Też praca w Niemczech, też miała być umowa... i też kasy nie widać.... I jeszcze trzeba kasę wydawac na rachunek tel. wydzwaniać, jeździć i prosić się o swoje ciężko zarobione pieniądze... Wiecie co odechciewa się wszystkiego... Tylko szlak czlowieka trafia widząc takie rzeczy, że ktoś nie płacąc pracownikom dorabia sie na nich Szkoda, że oni nie biorą pod uwagę, że mamy rodziny, dzieci, którym trzeba dać jeść, wysłać do szkoły itp... Szkoda gadać
oszukany / 89.75.95.* / 2009-08-30 23:07
dobrze, że ktoś robi coś w tej sprawie, niech się określą bandyci kiedy kasa bo już mi się nie chce sluchac ich p.....
oszukany / 89.75.95.* / 2009-09-10 12:10
dopisuje się kolejny raz z jednym wnioskiem, oni kręcą jak się da, to złodzieje jakich mało, ale znajdzie się mocniejszy od tych dupków!!! wydaje mi się, że jest jedno wyjście- sąd, Panowie mam nr do 7 z Was, ta siódemka zapewne będzie miała do jeszcze kilku, dziś wieczorem podzwonię i działamy!!! Radcę prawnego już odwiedziłem, poinstruował mnie jak dalej działać, zobaczymy kto się będzie śmiał ostatni...
marzena555555 / 89.75.54.* / 2009-08-31 14:43
Nutia... ty tez sie podpisalas czy podpisales dwa razy najpierw jako ta cala"nutia" a potem jako "oszukany"... w tym samym dniu komentarz i dziwne ze kilka minut potym pierwszym...
Nutia / 81.219.35.* / 2009-09-02 13:32
jakbyś nie zauważył o tym czy korzysta się z jednego komputera świadczy nr IP, a nie to po jakim czasie pisze się kolejny komentarz. a a propos tego 'marzena555555' ';elo' 'karal' 'karolcia2984' i jak się tam jeszcze nazywasz, jakbyś nie zauwazył Twoje IP pokazuje się każdemu i każdy może zobaczyć, że wszystkie te komentarze mają jedno i to samo IP, czyli posługujesz się z jednego komputera. Zapewne jesteś z firmy Adkor. Może mam 'zaszczyt' pisać z Panem Fabianem lub Andrzejem? Sprawa już trafiła do Kuriera Szczecińskiego i czeka w kolejce i na pewno tak się nie skończy!
waldi3813 / 95.129.226.* / 2009-11-22 12:31
nutia jak jesteś tak za nimi to ić do nich do pracy i niemów że możesz sobie sprawdzać IP kto z jakiego pisze pracowałem tam akórat ja odzyskałem kase ale wielu nie i ich znam
;elo / 89.75.54.* / 2009-08-30 20:07
Nie wiem kto pisze taki bzdury na Adkor, ja pracuje u nich już chyba ze 2 lata i jakoś nigdy nie miałem problemu z piniędzmi, wypłata zawsze była na czas , w Niemczech z nimi nie byłem jestem narazie w Świnoujsciu na budowie ale jak będzie okazja to pojade a jak nie wypłacili pieniedzy to napewno nie nadajesz sie do pracy chociaż z nie wypłaceniem jest to u nich nie mozliwe
karal / 89.75.54.* / 2009-08-30 20:06
Nie wiem kto pisze taki bzdury na Adkor, ja pracuje u nich już chyba ze 2 lata i jakoś nigdy nie miałem problemu z piniędzmi, wypłata zawsze była na czas , w Niemczech z nimi nie byłem jestem narazie w Świnoujsciu na budowie ale jak będzie okazja to pojade a jak nie wypłacili pieniedzy to napewno nie nadajesz sie do pracy chociaż z nie wypłaceniem jest to u nich nie mozliwe
Rafi11 / 83.18.70.* / 2009-09-21 13:45
ciekawe bo ja też pracowałem w świnoujścian przez rok i jakoś ciągle mi do pensji brakowało, może była na czas ale zawsze coś przycinali i mieli na to wytłumaczenie. Nie pisz że byłem złym pracownikiem, bo wiem jak pracowałem.
Nutia / 81.219.35.* / 2009-08-30 23:01
po tym co przez ostatnie kilka miesiecy przeszlismy przez ta firme to sorry ale gdybys mial to samo w zyciu bys sie tak nie wypowiedzial, co do mojej pracy hmm dziwne ze bezposrednio pracodawca od kilku miesiecy proponuje mi zebym zatrudnil się u niego bez tych cwaniaczkow- pośredników, wiec co do jakosci mojej pracy zastrzezen nie ma, a jak ktos jest oszust to niestety, że też tacy ludzie chodza jeszcze na świecie, nie wystraczy im, że zarabiaja kasę uczciwie, tylko jeszcze pensje pracowników z*************
bardzo wiarygodna jest Twoja wypowiedz patrząc chociażby na to, ze napisałes dwa razy to samo i dwa razy się inaczej podpisałes....
fabbud / 2009-08-31 09:14
Ciekaw jestem ktos ty taki ze kilka miesięcy pracowałes w Adkorze i nie dostałes pieniędzy, jest to czysta bzdura bo nie ma takiej mozliwości, podkreślam jeszcze raz że pracuje u nich ze 2 lata i takich problemów nie miałem., to na której budowie kolego zostałes tak bardzo oszukany, prawie na każdej budowie u nich byłem, jacy pośrednicy. Nie chce ich tak bronić ale to co piszesz jest totalną bzdurą.
A jezeli chodzi o dwa inne podpisy to nie mogłem wkleic tekstu bo ktoś tak wczesniej sie podpisał i dlatego tak wyszło

Najnowsze wpisy