Forum Forum nieruchomościBudowa

Firma budująca domki. Poznań. Pilne

Firma budująca domki. Poznań. Pilne

Stef Karw / 83.30.170.* / 2010-06-06 17:47
Pilnie szukam pożądnej firmy budującej domki w Poznaniu. Zależy mi na uczciwym wykonawcy, który porządnie, na czas, bez usterek i fuszerek wybuduje mi dom na mojej działce, według mojejgo projektu.
Wyświetlaj:
Spiety / 95.155.125.* / 2010-06-13 19:58
z dużą energia i zapałem wziąłem się za poszukiwania planów mojego wymarzonego domu. jak już miałem zezwolenia - pierwszy prysznic, to wybór firmy i co? nic. brak czasu za dużo zleceń. no to cześć rzeczy starałem się zrobić sam, ale gdy przyszło do grubszych spraw fajf... nie stawili sie na czas - szkoda gadać. jak zadzwoniłem do JANDACHA, nie ukrywali, ze maja napięte terminy ale w wyznaczonym dniu ekipa była na miejscu i ruszyło z kopyta. dom powstał z czterodniowym obsuwem. jak na polskie realia doskonały wynik. można powiedzieć, ze wszystko było w czasie. ja nie mogę o nich złego słowa powiedzieć
Chip / 95.155.125.* / 2010-06-13 19:46
Jak mieliscie kiedys remont w domu i ekipe fachowcow, to wiecie, ze w pewnym momencie w czlowieku zbiera zla krew i... mimo wszystko silniejsza jest potzreba wyprowadzenia sie z blokasa i zamieszkania na 100 metrach ale wlasnych. no i klops kolejny. ani ja ani nikt z rodziny nie mamy pojecia o budownictwie. jandach zostal mi polecony przez znajomego. w sumie wybudowali mu dom, ale kilka miesiecy pozniej musial go sprzedac, bo dostal z zona robote zagranica. nie wiem po co, ale to ich decyzja. i kto kupil ten dom? ja. he he nie narzekam. a wlasciwie to zona narzeka, ze za maly. i pewnie jak mi tak bedzie trula, to zlece im wybudowanie skrzydla ;-)
norbercik / 95.215.20.* / 2010-06-13 14:15
Polecana tutaj firma JANDACH jest naprawdę jedną z lepszych w Poznaniu. 20 lat na rynku, pokażcie mi drugą z takim stażem. Bo firm jest masę i masowo padają. Ciekawe dlaczego...? Wszyscy wiemy dlaczego...bo niska jakość, nieuczciwość prędzej czy później wychodzi i klienci unikają jak ognia takich firm o złej opinii
AlabasterPL / 83.10.67.* / 2010-06-12 12:39
Jandach. Moim skromnym zdanie z pierwszej trójki najlepszych. Koszt budowy rozsądny, współpraca oparta na partnerskich warunkach i nastawiona na klienta. Moim zdaniem firma jak najbardziej prokliencka. Mój brat korzystał z ich usług, więc mam informacje że tak powiem z pierwszej ręki.
13131Adamek / 83.4.185.* / 2010-06-11 16:40
polecam zapoznać się z opiniami o tej firmie http://rankingdeweloperow.pl/forum/2244
Wojtek9999999 / 91.150.221.* / 2010-06-12 14:41
Wielkie dzięki za namiar na ranking!!!! Ostatecznie mnie przekonał, że warto podjąć z nimi rozmowy, spotakć się, omówić szczegóły, omówić projekt, cele etc. Na pewno teraz już nie mam takiego mętliku w głowie i JANDACH jest jednym z moich faworytów.
kowaaal80 / 95.50.88.* / 2010-06-15 14:57
Jakby ci się nie powiodło i szukałbyś dalej, to warto zamieścić kilka bezpłatnych ogłoszeń w internecie - nie będziesz musiał szukać wykonawców, sami będą się do ciebie zgłaszać,a ty ich tylko będziesz sprawdzał w internecie (na forach, w rankingach, itp.).

Stron budowlanych gdzie można się ogłosić jest sporo. Ja na początku roku znalazłem wykonawcę remontu przez http://www.budujesz-kupujesz.pl/dodaj-oferte-lub-zlecenie-budowlane-ogloszenie/

Spróbuj tam albo gdzieś indziej, ale pamiętaj, że w obecnych czasach to firma szuka klientów a nie klienci firmy ;)

Najnowsze wpisy