Forum Forum dla firmZakładanie firmy

Firma na wsi - wypali??

Firma na wsi - wypali??

DR13 / 2010-05-02 23:29
Witam ciągłe szukam pomysłu na biznes mały ale własny:) Moi rodzice mieszkają na wsi pomyślałem ze ze ojcem założymy sklep z artykułami rolniczymi czyli : opryski , nawozy , części do prasy oleje do ciągników pomyślałem ze to mogło by się udać bo na wsi nie ma takiego sklepu a rolników jest sporo najbliższe miasto z takimi artykułami jest 13 km a okolicznych wsi jest z 5 a nawet i więcej - pomyślałem po co ktoś by miał jechać do miasta jak to wszystko miałby pod ręką :) i ta trzeba kupić i tak . Można by było pojeździć do rolników takich co mają min 10ha i zaproponować im ofertę że jak u nas będą kupować to jakiś rabacki by się ugadało chodzi o stałych koeficjentów. miejsce do składowania jest obora murowana i stodoła wszystko jest wysprzątane. Co o tym sądzicie może to wypalić dodam ze nasze gospodarstwo jest bez bydła i wszelkiego rodzaju ptactwa. Ojciec dawno tego się pozbył bo żeby napić się mleka krowy nie trzeba trzymać:) także budynki są do zrobienia pod tego typu przechowywanie materiałów.

Najnowsze wpisy