Forum Forum podatkoweInne

Fiskus nie wykorzysta danych o majątku

Fiskus nie wykorzysta danych o majątku

Money.pl / 2006-07-06 10:09
Komentarze do wiadomości: Fiskus nie wykorzysta danych o majątku.
Wyświetlaj:
monbak / 2006-07-07 13:46
nie-płacenie podatku od darowizny/spadku po najbliżych byloby chyba najlepsza ustawą tego rządu!!! sama jestem w sytuacji, gdzie moja matka - emerytka - odziedziczyła po swojej matce domek [w kiepskiej kondycji] + dzialkę i teraz ja powinnam jej przekazać darowiznę zeby miała z czego zaplacić podatek od spadku. paranoja. zwłaszcza ze prędzej czy późnie nieruchomość przejdzie na mnie - i znowu bym musiała zaplacic.
wlodziub / 85.220.73.* / 2006-07-06 19:31
A kto wie skad sie biora te "genialno-rewelacyjne" pomysly ??. A no jak nowa ekipa przychodzi i obsadza cieple fotele niedoswiadczonymi i zielonymi jak kapusta na wiosne glowami to oni - chcac sie wykazac w pracy - dostaja az goraczki, az im sie "lasuje" pod czapami , zeby tylko cos wymyslic i zostac zauwazonym przez szefostwo. Wtedy premie, apanaze, rozglos, kariera. Wtedy przechodzac korytarzem mozna zadrzec zielony glupi leb w gore i puszyc sie jak paw. Obserwuje to od bardzo dawna. Co zmiana ekipy, to nowe i coraz glupsze pomysly, bo przeciez te madre juz dawno wymyslomo.
Catbert / 83.25.232.* / 2006-07-06 10:09
Fiskusowi niedługo zabraknie tylko jednego - możliwości logowania się na konto bankowe podatnika - by sobie pobrać podatek, jak mu się zachce - albo ustawa zmieni. By system był szczelny powinna być kara za posiadanie gotówki, a każdy sklep, w którym dokonano zakupów na kwotę większą niż 50 zł powinien zawiadamiać odpowiednie służby o możliwości popełnienia przestępstwa.
bizon / 83.17.143.* / 2006-07-06 11:36
Nie kracz, bo wykraczesz. Oni mają dużo pomysłów jak nam dokopać nie trzba jeszcze podpowiadać nowych, bo chleba nie kupimy bez zeznania podatkowego skąd na niego mieliśmy.
Eugeniusz / 217.225.53.* / 2006-07-06 14:00
Chleba powiadasz. W niekturych miejscowosciach za "powietrze" sie placi.

Najnowsze wpisy