Forum Forum podatkoweInne

Fiskus sprawdzi pracujących za granicą

Fiskus sprawdzi pracujących za granicą

Money.pl / 2007-01-31 10:59
Komentarze do wiadomości: Fiskus sprawdzi pracujących za granicą.
Wyświetlaj:
ricardo / 85.49.76.* / 2007-02-02 12:17
A ja mam na to tylko jedna odpowiedz - glosujcie na PiS. A dalej - bez komentarza.
GB / 83.25.95.* / 2007-02-07 18:59
No wlasnie PIS rzadzi! Wspolczuje pracujacym za granica, choc tak naprawde czekam, az jakis w****... Polak zaskarzy Polske i rzad do Europejskiego Trybunalu Sprawiedlliwosci w Srasbourgu. Wygra! Tak samo bedzie, jak z akcyza na samochody. Czekam na kompromitacje polskiego rzadu!!!
................... / 195.34.211.* / 2007-01-31 22:26
Słyszałem o młodym małżeństwie, które po wielu latach ciężkiej pracy kupiło mieszkanie w Anglii, ktoś doniósł i wszystko im zabrali, oczywiście RP.

Powiedzcie mi jak zarobić na mieszkanie?
Zdzich / 2007-02-01 22:46 / Bywalec forum
Szkoda, że tylko szłyszałeś, a nie wiesz napewno i piszesz głupoty. RP nie takiego prawa do zabierania mieszkania za granicą.
............ / 195.34.211.* / 2007-02-02 11:04
Ma prawo jak nie płacisz podatków a jesteś zameldowany w polsce
::::::::::::::: / 193.219.28.* / 2007-02-02 19:23
................ głupoty piszesz. Nie wprowadzaj ludzi w błąd.
oburzony / 83.30.38.* / 2007-01-31 19:26
Obrzydliwe. złodziejskie państwo! A miało byc inaczej, taniej, lepiej . Miało być, a nie jest i nie będzie! Ta ekipa prosi - by jej podziękować - oby nie na ulicy!!!
acomitam / 83.25.235.* / 2007-02-01 13:27
Chyba de Tocqueville powiedział, że nie ma takiej podłości do której posunie się najłagodniejszy nawet rząd, gdy zabraknie mu pieniędzy. Socjalizm zaś to ustrój, w którym pieniędzy brakuje zawsze. Knowania skarbówki przeciwko obywatelem to nie jest w żadnym razie domena tylko PiS. Wszystkie kolejne rządy prześcigały się w pomysłach, jak by tu nam przywalić i wydrzeć trochę grosza.
waz(USA) / 64.21.105.* / 2007-01-31 17:09
Ladne to, nie tylko urzedy skarbowe, ale i urzedy kontroli skarbowej (nie wiedzialem, za sa takie), do tego 'zyczliwe donosy', wczesniej weryfikowane, kontrole obejmujace skladane zeznania... i co jeszcze? Te 'osoby anonimowe' za swoj udzial tez powinny zostac wynagrodzone - beda wowczas bardziej efektywne. W sumie jeden kontrolant na jednego emigranta.
Calujcie mnie w rzyc!
Wkurzona>:( / 83.22.198.* / 2007-01-31 16:15
A i mam nadzieje że Money.pl jakoś wysle te nasze wszystkie posty do Ministerstwa Finansów...Że ktoś nas okrada bezczelnie...
Wkurzona>:( / 83.22.198.* / 2007-01-31 16:12
Najzwyklejsze ZŁODZIEJSTWO!!!Jak możecie ruszać cięzko zarobione pieniądze ZA GRANICĄ????!!!!To skandal!!!A co boicie sie ,bo sobie ludzie wyjeżdżają i zbankrutowali byscie wszyscy.NAJPIERW DAJCIE DLA KAŻDEGO ODPOWIEDNIĄ PRACE,POZWOLCIE SIE TUTAJ CZEGOŚ DOROBIC a nie ZMUSZACIE nas do emigracji!jesteście żałośni Złodzieje ZLodzieje...Wara od naszych pieniedzy!!!ZLodzieje ZLodzieje!!!
"OBYWATEL"UN / 80.55.218.* / 2007-01-31 15:24
EMIGRACJA ZA CHLEBEM JEST PRZMUSEM DLA WIELU RODAKOW ,TULACZKA , ROZSTANIE Z RODZINA ,DOSTANIE SIE TAM DO OBOZOW PRACY. JEST PROBLEMEM DLA OWCZESNEGO POKOLENIA tak obserwuje cala sytuacje I NASUWA SIE WNIOSEK..polityka rzadzacych jest TAKA ZEBY NAROD BYL BIEDNY CHORY I CIEMNYI JUZ WSZYSKO Z NIM NOZNA ZROBIC
zen / 85.158.196.* / 2007-01-31 15:19
A dlaczego nie współpraca ze strażą graniczną , jaki problem sprawdzić kto i na jak długo wyjeżdz za granice.
Oburzona / 217.113.225.* / 2007-01-31 15:19
Czy wam nie wstyd ? Nie dajecie pracy za uczciwe pieniądze w Polsce, tworząc państwowe obozy pracy, które są doskonałym przykładem dla sfery prywatnej, a wyciągacie macki do tych, którzy mają to zagwarantowane przez innych. Zróbcie u siebie porządek, a raczej ze swoimi ludźmi z partii. i dopiero później wymyślajcie nowe możliwości wyciągania pieniędzy od sfery, która was żywi. W tym jesteście znakomici. Ja to nazywam inspirowanie pracy.Ciekawa byłabym reakcji, gdyby nie spłynęły składki ZUS-wskie ? Co Państwo na to ?
KAP / 62.148.86.* / 2007-01-31 12:58
ale na zwyklych obywateli zawsze sie bicz jakis znajdzie zwlaszcza jesli nie stanowia wiernego elktoratu kartofli.
kukus / 157.25.157.* / 2007-01-31 11:23
...w celu spotkan z urzdnikami skarbowymi z innych krajow. Moze np. wyjazd na dwa tygodnie do Nowej Zelandii.
strzelec / 2007-01-31 10:59 / Bywalec forum
BU HA HA PiS, jescze troszke i wprowadzą tajną policję Gestapo:) zaczyna coraz częściej się bardziej upodabniac do PZPR może by i zmienił nazwe. Oczywiście żartuję ale wypowiedzi polityków PiS mnie przerażają, a uprawnienia jakie dostają urzędy wcale nie poprawiają sytuacji szarego Polaka, ciekawe czy powtórzy się sprawa Kluski :), tylko kto za te pomyłki ŻYCZLIWYCH ZAPŁACI:)??
Niezależny / 217.153.253.* / 2007-01-31 22:51
Życzliwi są i będą choćby z zazdrości, że to nie oni mają pomysły na zarobki, to jednak w oczy kole. Zwykle robią to nygusi i cwaniaczki by narobić kłopotu bliźnim w US, bo mafii nie znają lub też się ich boją - tacy robiąc w gacie wolą być ostrożni, byle nie narobić sobie kłopotów, bo może to, co życzliwie taki doniósł, może się nie sprawdzić, a wtedy z takim może być krucho. Policja skarbowa już istnieje, została już powołana przez rządzącą ekipę. Nie stać jej tylko na kontrolę tych co narobili, robią i będą robili przekręty na różny sposób, czy to gospodarczy. czy polityczny, czy też wykorzystując swoje betonowe stanowiska, bo Przecież TKM działa. Tworząc prawo, które okrada tych uczciwych samym robi się złodziejem i tak:

"O prawdzie"


Mówisz prawdę, nikt nie wierzy,
Bo każdemu dziś zależy
By mieć spokój i udaje,
Że on nigdy nie przestaje
Mówić, w sprawach zwykle zwykłych,
Nie o swoich osobistych.
Lepiej leżą nam półprawdy
Niźli słowa nagiej prawdy.
Kłamstwem też się dziś żongluje,
- Groźnie pięścią pomachuje
Strasząc ludka zbyt szczerego,
Który szepnie coś strasznego,
Wierząc w prawdy dobro słowa,
Niech go wtedy Bóg zachowa
"nieudacznik" / 86.7.73.* / 2007-02-13 22:15
Najlepiej ściągać kase od "nieudaczników" jak powiedział Duck o emigrantach. Sam by przygiął pałe troche, bo na mnie jako na nieudacznika niech nie liczy!!!
MatoGroup / 2007-02-15 20:07
pracuje w UK od szesciu lat i ca£y hajs investuje w Polsce
takich jak ja jest wielu. taki zastrzyk w Polska ekonomie niemoze byc w jakikolwiek
destruktywny. ozywia ja !!!

Najnowsze wpisy