Forex w PLN

Izydor / 178.42.37.* / 2011-11-28 22:06
Witam,
Mam takie złożone pytanie dotyczące forex'a a mianowicie:

1. Poszukuję platformy, na którą mogę wpłacać środki w polskich złotych poprzez moneybookers (konto w MB mam w PLN) żeby unikać przewalutowania. Następnie z platformy Forex chciałbym wypłacać cały założony depozyt (bez konieczności inwestowania czy "obrotu" na konto bankowe (najlepiej w PLN). Czy ktoś może mi polecić jakiegoś Forexa?

2. Banc de Binary oferuje zwrot wszystkich ewentualnych kosztów prowizji pobieranych przez banki czy inne instytucje finansowe ale niestety konto w BdB jest albo w USD albo w EUR - czy zna ktoś podobnego brookera, który oferuje konto w PLN i nie pobiera opłat (lub je refunduje)?

Jeżeli chodzi o pieniądze to nie ma w moim przypadku ograniczeń ale poszukuję Foraxa, który nie będzie zdzierał ode mnie żadnych prowizji ani nie będzie mi limitował kiedy i ile mogę wpłacić / wypłacić pieniędzy.

Bardzo proszę o pomoc, będę wdzięczny.
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy