Forum Forum inwestycyjneFundusze

Fortis Komfort Plus-sposób na nie przespane noce?

Fortis Komfort Plus-sposób na nie przespane noce?

mircyk / 2007-11-18 10:52
Jakie macie zdanie o tym funduszu tzn.pewne 30% w 4 lata , 100% ochrony kapitału.Czy jest to dobra alternatywa na obecną sytuację ,gdzie nikt nie wie co dalej a wyniki naszych funduszy coraz bardziej nas dołują.ja w lipcu miałem ok.78000 a teraz jakieś 62000 może ten fundusz pomoże mi odrobic chociaż straty.
Wyświetlaj:
cortez / 2007-11-18 12:06 / Bywalec forum
Jak dla mnie mało informacji. Przydałby sie prospekt. Z informacji na stronie wynika, że przez pierwsze 3 lata inwestycji zachowania akcji nie maja wpływu na wynik. Wynika z tego, że kolejne 1,5 roku już tak. Nie powinno byc odwrotnie? Najpierw agresywniej, a dopiero potem ostrozniej?
krzysiek29 / 2007-11-18 11:36 / Uznany Gracz Giełdowy
mozna powiedziec ze jest to produkt struktyryzowany a takie produkty nie przynosily za duzych zyskow w historii. jest to nowy produkt a na stronie fortisa jest malo wiadomosci. a co do oplat i prowizji nikt nic nie mowi.
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy