Forum Forum inwestycyjneFundusze

FORTIS ...WPADŁEM !!!!

FORTIS ...WPADŁEM !!!!

krzysiek162 / 195.114.186.* / 2007-11-08 21:42
Cóż...takie życie, kupiłem Fortis akcji, gdy "wspaniali" zarządzajacy tym funduszem przeżucili się na małe i średnie spółki w momencie gdy te zaczęły spadać tj w maju br.
Takiej wpadki nie przeżyłem nigdy !!!! Wytrzymałem do dzisiaj i sprzedaję..ze stratą oczywiście. Włożyłem sporo ponad 110 000...wyobraźcie sobie istny BÓLLLLL.
Zawiedli mnie w fortisie, najgorszy fundusz na rynku po takim ruchu... GRATULACJE PANOWIE!!! Szkoda że to nie wasze pieniążki. Sorry wszystkim, że tak piszę, ale rozgoryczenie moje w dniu dzisiejszym sięgnęło ZENITU. Fortis znów i to SPODZIEWANIE spadł "TYLKO" -4,54, 2 razy więcej niż inne najgorsze i nic w tym dziwnego...TAK JEST CODZIENNIE !!! PAPA FORTISIE>>>> I co wy na to...?
Wyświetlaj:
zenek 1963 / 2007-11-09 10:19 / Bywalec forum
ja wplacilem w sierpniu jeszcze wiecej.Fortis to dziadostwo leci najszybciej ze wszystkich fundow ale jeszcze poczekam.do konca roku i wypad.Zapomne o nich do konca mojego inwestowania.pzdr
mikepolarny / 2007-11-08 22:07 / portfel / Bywalec forum
nigdy nie wplaca sie calego kapitalu w jeden fundusz gosciu.Twoj blad.
krzysiek162 / 217.197.73.* / 2007-11-09 19:04
Masz rację stary... Dlatego włożyłem tylko połowę, drugą mam od roku w Leg Masson i jest OK !!! Inwestycje maja raczej udane i mniej stresujące...
TaS / 2007-11-09 01:51 / Tysiącznik na forum
hmmm błędów więcej :)
np taki, ze nigdy nie nalezy liczyc na same wzrosty...

jak np od dluzszego czasu stoje w miejscu, ale spokojnie czekam :)

i jestem pewien, że przebijemy 4000 na w20... ale nie w tak ekspresowym tempie :)

pozdrawiam spokojnych inwestorów :)
Biernac / 83.4.19.* / 2007-11-08 22:04
ja chcialem pod koniec lipca kupic za 10kilo, ale sie wstrzymalem (moze pan w Fortisie byl za slodki?), pozdrawiam i zycze zdrowego serca :-)
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy