Forum Forum inwestycyjneForex

Forum a konto demo xtb

Forum a konto demo xtb

maciusd / 2009-08-12 20:17
Witam,

od momentu jak zaczalem czytac regularnie forum, otworzylem sobie demo rachunek na xtb i cwiczylem pare miesiecy:)

http://img134.imageshack.us/img134/4117/xtrade.png

Wiem ze to demo i to diametrialnie zmienia postac rzeczy, ale chcialem sie pochwalic na forum:)


Pozdrawiam,
Maciej
Wyświetlaj:
huberto345 / 82.223.33.* / 2018-04-18 12:47
A jak dla mnie na forexa narzekają tylko ci, którzy się do tego nie nadają. Znam gościa, który też inwestuje na forexie, tzn. inwestował, ale nie pamiętam na jakim systemie. I... wszedł na ujemne salda. Pytam się - a miałeś ochronę salda? A miałeś gwarantowany stop loss? A on nie miał pojęcia o czym mowa ;-) Cyrk na kółkach. Po co ktoś taki wykłada pieniądze? Nie mając nawet pojęcia o tym, co powinien dawać broker? A przecież przynajmniej XTB ma i demo, i webinary, i szkolenia. Ale po co? Lepiej popłakać, że forex jest be.
JaninaKH / 46.134.11.* / 2018-04-12 16:58
Piszę te słowa dla osób, które nie są pracownikami brokerów, a będą to czytać. Nie wiem, czy jest tu przynajmniej jedna taka osoba. Ale może kiedyś wejdzie i przeczyta. Ja nie dostaję pieniędzy za promowanie konkretnych brokerów na tym portalu, dlatego nie będę nikogo polecał. Chcecie znaleźć prawdziwe informacje? Zajrzyjcie np. na stronę TJS, tam znajdziecie prawdę o brokerach i ocenę ich rachunków. Nie wierzcie nikomu, kto pisze: "mam rachunek u tego brokera: .... mogę go polecić, bo u niego dużo zarabiam itp ." Większość takich postów jest SPONSOROWANA. A szczególnie, gdy zawiera adresy stron, dzięki którym nabijacie licznik odwiedzin. Pozdrawiam
kelder / 185.46.56.* / 2018-04-12 12:36
Też jeszcze jestem na demie w XTB. A demo służy jak dla mnie do kilku tematów. Przede wszystkim masz czas, żeby dokładnie poznać system. Czy to będzie xstatiom czy mt4 - zrozumienie wszystkich funkcji, analiz itp. musi trochę potrwać. Idąc dalej - poznajesz zasady rynku, zaczynasz rozumieć, jak działać. A na demie bez względu na swoje decyzje, nic nie tracisz i to ma największe znaczenie.
Kamil656 / 94.254.131.* / 2017-12-26 00:23
Super, gratulacje. Pocztyaj też więcej o tym brokerze: http://www.najlepszybroker.pl/xtb/
jaca86 / 2009-08-16 15:38
siema,
ja właśnie zaczynam grać na forexie tzn. na demo wersji i kołuję sobie literaturę, choć nie powiem, że z********* ciężki jest do ogarnięcia.
na początek czytam słowniczki, artykuły, fora it.
a jak Ty zaczynałeś na początku??
pozdro
poor_saymon / 2009-08-16 09:03
Witam !

Masz rację, że konto demo to całkiem coś innego niż rachunek rzeczywisty, tzn. różni się przede wszystkim ryzykiem jakie podejmujemy, na koncie demo możemy przegrywać ile chcemy i ryzykować duże kwoty, ale w rzeczywistości jest całkowicie inaczej, po przegranej na demo nie załamiesz się tak jak w realu i nie dotknie cię żyłka hazardzisty i chęć szybkiego odegrania, która jest pierwszym krokiem do bankructwa - więc tego się wystrzegaj !!!!!!

Ale polecam jak najbardziej konta demo, ze względu na to, że są podawane dane jak w realu - czyli gramy i wygrywamy kasę taką jak w realu ;)

Oprócz naszego forum polecam jeszcze kilka książek na temat rynku forex-podstawy, strategie, analizy itd.

Jak to wszystkie weźmiesz do kupy, czyli: wiedzę swoją jaką posiadasz i jaką będziesz posiadał + forum + własna strategia = gruba kasa , która Ci szczerze życzę ;)

Pozdrawiam i życzę sukcesów w realu ;)
ajt / 83.11.245.* / 2009-08-16 11:18
Jakies konkretne ksiazki mozesz polecic? Ogolnie o rynku walutowym, chetnie bym cos poczytal. :)

Dzieki z gory
poor_saymon / 2009-08-16 19:06

Jakies konkretne ksiazki mozesz polecic?


Jest tego masa w Internecie - wystarczy wrzucić hasła : Forex - Podstawy, Analiza, Strategia i zawsze coś się wyświetli ;)

Pozdrawiam
Olga286 / 188.33.212.* / 2018-04-15 21:18
ja już przeszłam przez Forex i więcej nie chcę. Brokerka mnie namówiła na wyższą sumę inwestycji, żeby większą prowizję zgarnąć. Obiecywała pomoc, a dzwoniła co pół godziny, dopóki nie włożyłam realnych pieniędzy, a potem cisza jak makiem zasiał, więcej się nie odezwała!! Jak straciłam 5 stów, to sobie dałam spokój. na krypto też nie gram na spadkach, bo jak słyszę dźwignia, to mi się zardzewiały nóż otwiera, którym bym zadźgała tę brokerkę
kelder / 212.96.244.* / 2018-04-17 12:51
O moim opiekunie nie mogę złego słowa powiedzieć. Wiem, ile czasu u mnie trwało całe przygotowanie do inwestowania. Koleś mi nie ściemniał, że jestem już gotowy. Ja bardzo długo działałem na demie. Wiem, że teoretycznie jest 30 dni, ale to się da obejść na różne sposoby. Inwestowałaś będąc przygotowana, czy to było takie nakręcenie się, że na pewno wyjdzie?
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy