Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Fotoradar stanie na każdej drodze?

Fotoradar stanie na każdej drodze?

Money.pl / 2008-07-09 14:35
Komentarze do wiadomości: Fotoradar stanie na każdej drodze?.
Wyświetlaj:
zapałka / 83.6.105.* / 2008-07-12 07:32
Za kilka lat pomysłodawcy nie będą posłami i będą płacić. A jak będzie kiedy radar złąpie posła, będzie w centrali tajna lista "świętych krów" Poza tym już na CB kierowcy mówią , że mozna rozpoznać pracujący fotoradar bo w poblizu jest pilnujący samochod z załogą.
Wapniak / 83.28.104.* / 2008-07-09 19:49
Feldfebel Kania w "CK Dezerterach" powiedział, że każdą, nawet najlepszą armię można unicestwić wykonując dokładnie wszystkie rozkazy! Coś w tym jest. Może spróbować na drodze?...
nobody5615 / 77.253.169.* / 2008-07-10 22:02
I to chyba będzie najlepszy sposób - już widzę miasta pełne samochodów jadących 45 km/h - będzie wyglądało gorzej niż w zimę (nawet w zimie na głównych drogach wylotowych z na terenie miasta jedzie się szybciej niż dopuszczalne 50 km/h)
Zalety:
- zerowe wpływy z fotoradarów
- świetna karta przetargowa - zakorkowanie transportu w kraju
- możliwe zmiany w prawie
- zmiana ograniczeń na wyższe
- przebudowa dróg na bezpieczniejsze, dostosowane do wyższych prędkości - bezkolizyjne
Wady:
- większe korki -> więcej spalonego paliwa
racjonalizator / 213.158.196.* / 2008-07-09 18:42
a pod każdym z tych fotoradarów, niczym pod latarnią, zainstalować dyżurną, jakąś wyuzdaną ku...ę. Połączy się wtedy przyjemne z pożytecznym, a w oczach każdego sfotografowanego kierowcy będzie można będzie wtedy wyczytać pożądanie i chuć.
Andre7 / 2008-07-09 14:35 / Tysiącznik na forum
z tym minimalnym to bez sensu, przeciez te ograniczenia są chore - pusta droga, widocznośc na 2 km do przodu a jakis idiota stawia ograniczenie do 50 km/h (bo 10 lat temu zawiany Franio wracał środkiem drogi i go rozjechali, więc w trosce o święte ludzkie życie ...
absurd / 83.143.213.* / 2008-07-10 02:27
nie w trosce o ludzkie życie

ale , w zupełnie innej trosce

oraz z pełna pogarda dla uczestników ruchu drogowego

teraz już, tylko, wystarczy, postawic radary na najlepszych drogach i odcinkach dróg, wystawic ograniczenia prędkości na tych odcinkach do 50 km/h

i zniwo pewne

dlaczego, odraniczenia praedkości, wystawiane sa na dobrych drogach? kto zgadnie? .. jedna z odpowiedzi jest to ,że na złych odcinkach, kierowcy i bez znaków ograniczających predkośc, jezdzą wolniej..

ale , sa i inne powody.. jakie .. to już sami pomyślcie

oczywiście nie wszystkie powody, są nielogiczne
jurbo / 80.50.235.* / 2008-07-11 23:57
na pewno któryś krewniak któregoś z posłów jest producentem tych głupich urządzeń . Posłowie do roboty, budujcie drogi a nie stawiajcie radary;,i kiedyś też wpadniecie za przekroczenie 3 km/godz. Najprościej zakazać poruszania sie samochodami po drogach ,bo jadąc 40km/godz to rower jest szybszy .Życzę dobrego samopoczucia jeśli takowe posiadaćie
ktośtamnagórze / 89.77.128.* / 2008-08-27 09:25
TO JEST PARANOJA,TOTALNY APSURD,BEZCZELNE I NIE ŻYCIOWE PRZEPISY.TO SPOWODUJE;
-BANKRUCTWA FIRM PRZEWOZOWYCH
-BANKRUCTWA KORPORACII TAKSÓWKOWYCH
-WYNIESIENIE SIĘ FIRM ZAGRANICZNYCH(ZE WZGLĘDU NA ZŁY STAN DRUG ORAZ ZBYT UCIĄŻLIWE KONTROLE PRĘDKOŚCI,ORAZ BARDZO SUROWE MANDATY)
-SPOWODUJE WIĘCEJ WYPADKÓW (PONIEWAŻ JAZDA Z PRĘDKOŚCIĄ 50 KM/H,NP.ZE ŚLĄSKA DO SZCZECINA,WYKOŃCZY KIEROWCE I BĘDZIE POWODOWAĆ CZĘSTE ZAŚNIĘCIA KIEROWCÓW ZA KIEROWNICĄ,ORAZ OBNIŻENIE SPRAWNOŚCI RUCHOWEJ I KOJARZENIA.)
-SPOWODUJE WIĘKRZE KORKI,ORAZ ZATORY NA DRODZE
-PRZYCZYNI SIĘ DO BLOKADY SAMOCHODÓW ZAŁUG RATUNKOWYCH(TAKICH JAK POGOTOWIE,STRAŻ POŻARNA,POLICJA.........ITP.)
-SPOWODUJE WIĘKRZE ZAGROŻENIE TERORYZMEM
-MIASTA UMRĄ W SPALINACH I HAŁASIE (PONIEWAŻ POJAZDY BĘDĄ PRZEJEŻDZAĆ DŁUŻEJ)
-WIĘKRZE ZURZYCIE PALIWA,ORAZ WIĘKRZE WYDALANIE DWUTLENKU WĘGLA DO ATMOSWERY
-NISZCZENIE(DEWASTACJA)FOTORADARÓW
-WIĘKRZE ZNISZCZENIA DRÓG!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
SPOWODOWANE WOLNYM PORUSZANIEM SIĘ SAMOCHODÓW OSOBOWYCH ORAZ CIĘŻAROWYCH(SZCZEGÓLNIE W LECIE) PO I TAK JUZ DZIURAWYCH JAK SZWAJCARSKI SER DROGACH!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
WAD JEST TYLE ,ŻE NIE SPOSÓB JE WYMIENIĆ!!!!!!!!!!!!!!!!
MOŻE WSPOMNĘ O ZALETACH;
-PIENIĄDZE Z FOTORADARÓW
ktośtamnagórze / 89.77.128.* / 2008-08-27 09:40
TUTAJ STAWIANIE FOTORADARÓW NIC NIE POMOŻE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
OPRUCZ TEGO,ŻE SPOWODUJE BANKRUCTWA FIRM I PRZYCZYNI SIĘ DO ZADUŻENIA OBYWATELI I ZAMYKANIE ICH DO WIĘZIENIA,ZA NIE PŁACENIE MANDATÓW!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
TRZEBA PAMIĘTAĆ TEŻ O PRZEPEŁNIONYCH WIĘZIENIACH!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
TUTAJ PORUSZA SIĘ TEMAT BEZPIECZNA 8 CZY COŚ W TYM STYLU I WMAWIA SIĘ LUDZIĄ ,ŻE TO DLA ICH BEZPIECZEŃSTWA.BZDURA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
TO DLA ZAŁATANIA DZIURY BUDŻETOWEJ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
JAK PAŃSTWO CHCE BYĆ TAKIE ZATROSKANE O OBYWATELA RZECZPOSPOLITEJ POLSKI,TO NIECH ZAMIAST BUDOWAĆ FOTORADARY,POSTAWI KŁADKI DLA PIESZYCH,TUNELE,PRZEJŚCIA PODZIEMNE,A NIE STAWIA ZNAKI 50KM/H W TZW.MAŁYCH MIEJSCOWOŚCIACH!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
GWARATUJE,ŻE NIKT;
-NIE ZGINIE
-NIE ZOSTANIE RANNY
-OGRANICZY TO WYPADKI,SZCZEGÓLNIE Z UDZIAŁEM PIESZYCH!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
-UDROŻNI ZAPCHANE DROGI
-SPOWODUJE SZYBSZE I BEZPIECZNIEJSZE PORUSZANIE SIĘ PO POLSCE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
-OBNIŻY ZURZYCIE PALIWA
-PRZYCIĄGNIE NOWE FIRMY DO ZAKŁADANIA FIRM W POLSCE.
TUTAJ NIE MA ŻADNYCH WAD SĄ SAME ZALETY!!!!!!!!!!!!!!!!
NO WŁĄŚNIE!!!!!!!!!!!!!!PAŃSTWO TAK NAPRAWDĘ MA W DUPIE OBYWATELA,NAJWAŻNIEJSZE JEST TO,ŻEBY PŁACIŁ PODATKI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
WMUWI MU SIĘ,ŻE TE RADARY TO DLA JEGO BEZPIECZEŃSTA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
WYRWIE SIĘ KASĘ Z OBYWATELI ,PO CO KŁADKI,PRZEJŚCIA PODZIEMNE,TUNELE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
TO POCHŁONIE DUŻE PIENIĄDZE NA BUDOWĘ !!!!!!!!!!!!!!!!
NAPEWNO WIĘKRZE NIŻ NA BUDOWĘ FOTORADARÓW,KTÓRE SZYBKO SIĘ ZWRUCĄ !!!!!!!!!!!!!!!!
I TAKA JEST PRAWDA,WIĘC NIE P********* LUDZIĄ W GŁOWACH,ŻE TO DLA ICH BEZPIECZEŃSTWA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
KŁAMCY I ZŁODZIEJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ktośtamnagórze / 89.77.128.* / 2008-08-27 09:50
K**** POSZEDŁEM DO URNY I ODDAŁEM GŁOS NA HANNE GONKIEWICZ-WALZ,ŻEBY MARCINKIEWICZ NIE WYGRAŁ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
K**** POSZEDŁEM DO URNY I ODDAŁEM GŁOS NA
DONALDA TUSKA,ŻEBY KACZYŃSKI NIE WYGRAŁ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
GŁOSOWAŁEM NA PLATFORMĘ OBYWATELSKĄ!!!!!!!!!!!!!!!!!;
-W WYBORACH
-W SĄDARZACH
-POPIERAŁEM ICH NA FORACH!!!!!!!!!!!
NAMAWIAŁEM;
-RODZINĘ
-ZNAJOMYCH
BY ZAGŁOSOWALI NA PO
A TERAZ TEGO ŻAŁUJĘ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
MYŚLAŁEM,ŻE PO JEST PARTIĄ DZIĘKI,KTÓREJ W POLSCE BĘDZIEŻYŁO SIĘ LEPIEJ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
I SIĘ NIESTETY POMYLIŁEM,W NICZYM SIĘ NIE RUŻNICIE OD PISUŁARÓW!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
JAK TO PRZEJDZIE W ŻYCIE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
POCZEKAJCIE NA WYBORY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
CH** WAM W DUPE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
pirat drogowy / 77.113.155.* / 2008-10-16 19:55
Dołączam się do do kolegi wyżej. Pied....le wasze radary, bede jeździł jak mi się podoba.
burbon / 89.187.232.* / 2008-12-15 16:57
Proszę raz jeszcze o ten tekst [ ktośtamnagórze] normalnymi czytelnymi literami.
1 2
na koniec starsze

Najnowsze wpisy