Forum Forum prawneKarne

Fotoradar,zdięcie,mandat,wniosek o uchylenie mandatu,wyrok!!! co dalej ???zrobić

Fotoradar,zdięcie,mandat,wniosek o uchylenie mandatu,wyrok!!! co dalej ???zrobić

AOnassis / 2008-08-15 09:55
Sprawa wyda wam się Bardzo dziwna ja jeszcze patrząc na nią z perspektywy czasu jestem nią zniesmaczony, ale wiem ze system jest po to aby udupić obywatela , winny czy niewinny co za różnica ??? Zaczęło się tak....... zadzwonił telefon poprosił mnie głos w słuchawce abym się stawił jutro na komendę.Stawiłem się wydz. ruchu drogowego . Pokazano mi zjęcie zrobione przez fotoradar stacjonarny z jednej z głównych ulic miasta.Był na nim mój samochód i obok z lewej strony powiększenie wyraźne mojej twarzy.Ewidentnie ja!!!! i mandat mój kto by nie przyjął?Przyjęłem więc..........Refleksja przyszła później ... jak to możliwe bym w tym miejscu wpadł na radar z taką prędkością??? 91 km/h - ulicę tą pokonuję kilka krotnie wciągu dnia....Postanowiłem jeszcze raz zobaczyć zdięcie gdyż na ,,pamiątkę" go nie dostałem więc na komendę udałem się ponownie.....Na komendzie usłyszałem: zdięcie??? po co, już wysłane dalej itd.? mandat przyjęty sprawa załatwiona......!!!!!! Nie dałem za wygraną poszedłem do komendanta poprosiłem na piśmie !!!! - że nie pokażą mi zdięcia - pokazali na komputerze!!! Proszępaństwa, Zdziwiłem się pod powiększeniem mojej twarzy czyli z lewej strony na zdięciu wyprzedza mnie motocykl oczywiście na motocykl nałożono powiększenie twarzy abym mógł się rozpoznać!!!!Napisałem wniosek o uchylenie mandatu.....sprawa 4 min. wyrok mandat prawomocny cholera jestem tak zniesmaczony takim niefartem....i tym ze sędzina nie miała w aktach nawet zdięcia z fotoradaru czy to jest próba oszustwa ze strony policji.........co robić dalej? droga prawna już się chyba skończyła??? Podejrzenie o próbę oszustwa???, proszę o odpowiedz.
Wyświetlaj:
Antonek49 / 188.146.78.* / 2010-04-03 12:31
sądy w Polsce to paranoja, gdyż wszystko opiera się na swobodzie oceny materiału dowodowego i doświadczeniu życiowym sędziów :-) ... a są to najczęściej ludzie, którzy nie mają żadnego doświadczenia życiowego, sfrustrowani i wychowani na podstawach prawa carskiego i komunistycznego. A my byśmy chcieli aby było jak w USA :-)
leex / 188.47.116.* / 2009-08-30 17:24
Tak daj se spokój ~~skąd wiesz że na motocyklu niebył kolega glin bo
prawdziwi policjanci dochodzili by prawdy a tak czy inaczej cię uwalą...
Erhabe / 89.76.129.* / 2008-09-29 18:16
Przyzwyczaj sie do tego ze zyjesz w Polsce.
Tutaj rzadza absurdalne przepisy i prawa.
Chcesz byc wporzo to i tak Ci sie nie uda.
Policja zamiast pomagac dziala wrecz odwrotnie.
Drogi do d...,oznaczenia do d...i zeby tego bylo malo to jeszcze te p........ fotoradary.
Generalnie zapomnij o poprawie sytuacji kiedykolwiek w tym chorym kraju.
Co do mandatu,to daj se z tym luz.
Szkoda Twoich nerwow i zdrowia.
www.shaman.us.to / 89.78.122.* / 2010-11-02 14:33
Jak mawiał Brudny Harry Go Ahead, Make My Day, kopną cię w tyłek to nadstaw drugi pośladek życie jest za krótkie na takie p*******.
żenada... / 79.139.100.* / 2009-08-26 12:10
nam jeszcze tak cholernie dużo brakuje do cywilizowanych krajów Unii Europejskiej, której to niby Polska jest członkiem... szkoda słów. Prawdę mówiąc, wstydzę się za nasz kraj i prawo, chore prawo i cały ten chory system...

Najnowsze wpisy