Forum Polityka, aktualnościKraj

Fotoradary krytykowane przez posłów Solidarnej Polski

Fotoradary krytykowane przez posłów Solidarnej Polski

Wyświetlaj:
T. / 81.190.61.* / 2013-07-04 16:48
Najpierw na krótkim,prostym odcinku drogi stawia się znak ograniczenia prędkości do 20,30 km/godz.bez uzasadnienia ograniczenia do tak niskiej prędkości a zanim radar lub Straż Miejska z radarem...
I co tu chodzi ? O bezpieczeństwo?
-Nie!
-Tu chodzi, aby się wykazać w wykonywaniu obowiązku i o pieniądze.Nic więcej.
Patryk794 / 109.243.90.* / 2013-07-04 13:06
Fotoradary niech sobie będą, ale w miejscach przemyślanych, a nie, że generują tylko wpływy. Ja to generalnie preferuję jazdę z Yanosikiem - ostrzega mnie gdzie są fotoradary, więc nie dostanę mandatu, a zwalnia się tam gdzie powinno, więc wszystko ok.
123JA / 62.21.21.* / 2013-07-03 15:36
A dlaczego 80% , zlikwidować 100% radarów i idioci będą mogli naginać do oporu!!!
chichot dona / 37.7.164.* / 2013-07-04 02:04
Idiotyczny wpis, emocjonalny.
Idiotom radary nie przeszkadzają, podobnie jak kretynom czy wariatom choć trzeba przyznać, że kretyni i wariaci są najczęściej inteligentniejsi od idiotów.
Fotoradary w Polsce służą jedynie łataniu budżetów gmin i państwa.
Świadczy o tym rozmieszczenie radarów, najczęściej nie w miejscach niebezpiecznych ale właśnie tam gdzie można nałapać najwięcej.
Częstym zjawiskiem jest ograniczanie prędkości na prostych i dobrze utrzymanych odcinkach dróg i stawianie tam radarów.
Część radarów jest potrzebna, zwłaszcza w miejscach autentycznie niebezpiecznych oraz na ruchliwych skrzyżowaniach w pozostałych miejscach radary (z punktu widzenia bezpieczeństwa drogowego) są zbędne.
Ciekawe jak zniewolony trzeba mieć umysł aby tego nie dostrzec?
Hendryk Cybulewski / 178.36.211.* / 2013-07-04 10:56

Fotoradary w Polsce służą jedynie łataniu budżetów gmin i państwa.
Świadczy o tym rozmieszczenie radarów, najczęściej nie w miejscach niebezpiecznych ale właśnie tam gdzie można nałapać najwięcej.

Dokładnie. Szczególnie w strefach zamieszkania i w strefach ruchu. Teoretycznie możesz nałapac 20 punktów karnych w ciągu jednego dnia poruszając się jedynie w obrębie swojej dzielnicy lub nawet osiedla! Niestety ofiarą fotoradarów w takich miejscach padają starsi wiekiem kierowcy, nieświadomie, bo nie nadążają za nowinkami typu fotoradary.

Najnowsze wpisy